Resultatliste Sprint, 10.08.01.

 D 11-12                                                                   Klubb                              Tid
1 Astrid Wenseth Kure                                         B&OI                             17,08
2 Ragnhild Sandvik                                                 BUL Tromsø               22,11
3 Liss Hege Iversen                                               Storsteinnes IL           29,51
 
 Klasse D 13-16                                                     Klubb                             Tid
1 Birgitte Villmo                                                      Korgen IL                     21,56
2 Ann Trude Mohus                                              B&OI                             27,08
3 Solveig Wenseth Kure                                       B&OI                            29,46
4 Marit Wenseth Kure                                          B&OI                             30,19
5 Katrine G. Johansen                                          Sørreisa IL                   32,02
6 Ingvild B. Helgesen                                            Sørreisa IL                   33,27
7 Torill Midttun                                                       Sørreisa IL                   42,00
8 Ingvill Øvsthus                                                     B&OI                            43,25
9 Elisabeth Rekkedal                                            B&OI                             47,33
10 Ane Ofstad                                                        Bardu IL                        48,11
11 Anja Hammernes Pedersen                        Alta O-lag                    52,35
12 Ragni Stokland                                                 B&OI                             55,02
13 Thrine Kjelbotn                                                Bardu IL                       61,09
 
 Klasse D 17-                                                         Klubb                             Tid
1 Audhild Prytz                                                       B&OI                             23,43
2 Ann Jorunn Selseng                                           Storsteinnes IL           29,26
3 Gro Kari Hansen                                                Målsel IL                      31,29
4 Lene Iversen                                                       Alta O-lag                   34,01
5 Sylvi Ofstad                                                          Bardu IL                       37,54
6 Britt Gunnberg                                                    Sørreisa O-lag           42,55
7 Tone Larsen Heggen                                        Olderskog IL              47,20
 
 Klasse D 40-                                                         Klubb                             Tid
1 Inger Lise Pettersen                                         Korgen IL                     20,10
2 Elin Minde                                                            Storsteinnes IL           29,43
3 Guri Løkse                                                           Sørreisa O-lag           37,32
4 Eli Blomseth Helgesen                                     Sørreisa O-lag           39,57
5 Kathrine Kavli                                                    Valnesfjord IL             53,10
 
 Klasse D 55-                                                         Klubb                             Tid
1 Margareth Vangen                                             Nordreisa IL             50,01
2 Reidun Molund                                                    Nordreisa IL              71,22
 
 H 11-12                                                                     Klubb                             Tid
1 Magnus Wingan Wold                                         B&OI                             15,46
2 Henning Ofstad                                                      Bardu IL                       17,37
3 Øyvind Helgesen                                                   Sørreisa O-lag            20,39
4 Halvor Prytz                                                            B&OI                             27,29
 
 Klasse H 13-16                                                      Klubb                                 Tid
1 Lars Flydal                                                             BUL Tromsø                   23,34
2 Kristian Wingan Wold                                         B&OI                                 25,33
3 Eirik Hjort Minde                                                 Storsteinnes IL               31,10
4 Knut Løkse Nilssen                                             Sørreisa O-lag               32,59
5 Simon Myrvang                                                    Bjerkvik IF                      33,08
6 Kristian Rødum                                                     BUL Tromsø                   36,44
7 Steinar Eldevik                                                      B&OI                                37,21
8 Bjørnar Bakklund                                                 B&OI                                39,25
9 Espen Olsen                                                          Olderskog IL
 
 Klasse H 17-                                                           Klubb                                 Tid
1 Reidar Håpnes                                                      Korgen IL                         14,31
2 Bjørn Tore martinussen                                     B&OI                                  15,39
3 Thomas Frost                                                       Alta O-lag                         15,56
4 Sverre Johan Nærheim                                     Sørreisa O-lag                 17,23
5 Peter Janek                                                           Tsjekkia                             18,46
6 Karl Gunnar Skjønsfjell                                    Nordreisa IL                      19,05
7 Hans Eidnes                                                         Harstad O-lag                   20,46
8 Gunnar Waage Skjeflo                                      B&OI                                   21,33
9 Anders Beyer Brattli                                          MO OK                               21,41
10 Erlend Prytz                                                        B&OI                                  23,22
11 Trond Skjønsfjell                                              Nordreisa IL                      24,23
12 Geir Arne Løkse Nilssen                               Sørreisa O-lag                  25,31
13 Håvard Hansen                                                 OK Silsand                         28,44
14 Arild Nikolaisen                                                Bardu IL                             29,05
15 Roger Daniloff                                                   Alta O-lag                         29,09
16 John Helge Heitmann                                      B&OI                                   31,31
17 Andreas Foss Westgaard                              Alta O-lag                          33,14
 
 Klasse H 40-                                                         Klubb                                    Tid
1 Ingar Solberg                                                       Olderskog IL                     18,58
2 Jan Gaute Buvik                                                 Korgen IL                           20,06
3 Svein Harald Hansen                                         OK Silsand                         22,05
4 Jan Hugo Johnsen                                              Bjerkvik IF                         25,07
5 Gunnar Brattli                                                     Mo OK                                 27,05
6 Thorleif Selseng                                                  Storsteinnes IL                 28,18
7 Bjørn Hugo Myrvang                                        Bjerkvik IF                         32,21
8 Geir Hugo Nilsen                                               Bardu IL                              33,05
9 Sven Roger Hansen                                           Bardu IL                             40,09
 
 Klasse H 55-                                                         Klubb                                    Tid
1 Arne Håpnes                                                       Korgen IL                            35,21
2 Ivar Vangen                                                         Nordreisa                            44,11
3 Knut Berg                                                             Harstad O-lag                   62,49
 
 N Åpen                                                                   Klubb
 Vibeke Iversen                                                      Storsteinnes IL
 Andreas Johansen                                               Sørreisa O-lag
 Margrethe Johansen                                           Sørreisa O-lag
 Kristine Masterdalhei                                         MO OK
 Henning Masterdalhei                                        MO OK
 Tirill Ingebrigtsen                                                 B&OI
 Didrik Ingebrigtsen                                              B&OI
 Kristoffer Hansen                                                B&OI
 Torbjørn Hansen                                                 B&OI
 Benedikte B. Selseng                                          Storsteinnes IL
 Line M. Olsen                                                      Olderskog IL
 Marie Eidnes                                                       Harstad O-Lag
 Audun Eidnes                                                      Harstad O-Lag
 Marie Nilsen                                                        Bardu IL