Helgelandsræs 13.08.2002

Resultatliste for klasse H13-16

Plass Navn TotaltDiff 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
1 Skogstad, Vegard Mo O-Klubb 13:44   0:00 (-0:00) (1) 0:00 (-0:00) (1) 0:00 (-0:00) (1) 0:00 (-0:00) (1) 0:00 (-0:00) (1) 0:00 (-0:00) (1) 0:00 (-0:00) (1) 0:00 (-0:00) (1) 0:00 (-0:00) (1)




Resultatliste for klasse D17

Plass Navn TotaltDiff 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
1 Pettersen, Inger Lise Korgen IL 34:51   2:36 (-0:46) (2) 4:17 (-0:00) (1) 9:56 (-0:00) (1) 3:01 (-0:00) (1) 6:45 (-0:00) (1) 3:59 (-0:02) (2) 1:04 (-0:00) (1) 2:22 (-0:00) (1) 0:51 (-0:00) (1)
2 Villmo, Birgitte Korgen IL 38:00 (-3:09) 1:50 (-0:00) (1) 4:46 (-0:29) (2) 11:01 (-1:05) (2) 3:03 (-0:02) (2) 8:54 (-2:09) (3) 3:57 (-0:00) (1) 1:07 (-0:03) (2) 2:29 (-0:07) (2) 0:53 (-0:02) (3)
3 Ringdalen, Eli Mo O-Klubb 48:37 (-13:46) 3:23 (-1:33) (3) 5:47 (-1:30) (3) 16:46 (-6:50) (3) 3:35 (-0:34) (3) 8:32 (-1:47) (2) 4:50 (-0:53) (3) 1:28 (-0:24) (3) 3:25 (-1:03) (3) 0:51 (-0:00) (1)




Resultatliste for klasse H17

Plass Navn TotaltDiff 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
1 Håpnes, Reidar Korgen IL 25:28   1:24 (-0:00) (1) 3:15 (-0:00) (1) 7:19 (-0:00) (1) 2:15 (-0:00) (1) 4:48 (-0:00) (1) 3:10 (-0:00) (1) 0:51 (-0:00) (1) 1:48 (-0:00) (1) 0:38 (-0:03) (2)
2 Brattli, Anders Beyer Mo O-Klubb 32:12 (-6:44) 1:31 (-0:07) (2) 4:24 (-1:09) (3) 8:27 (-1:08) (2) 2:40 (-0:25) (2) 6:13 (-1:25) (2) 4:25 (-1:15) (3) 0:58 (-0:07) (2) 2:48 (-1:00) (2) 0:46 (-0:11) (3)
3 Rundhaug, Nils Petter Mo O-Klubb 41:18 (-15:50) 1:44 (-0:20) (3) 5:04 (-1:49) (4) 11:02 (-3:43) (4) 3:26 (-1:11) (3) 11:20 (-6:32) (3) 3:34 (-0:24) (2) 1:03 (-0:12) (3) 3:30 (-1:42) (4) 0:35 (-0:00) (1)
4 Sandberg, Ole M. Mo O-Klubb 45:26 (-19:58) 1:59 (-0:35) (4) 4:21 (-1:06) (2) 9:46 (-2:27) (3) 5:07 (-2:52) (4) 12:45 (-7:57) (4) 6:10 (-3:00) (4) 1:36 (-0:45) (4) 2:50 (-1:02) (3) 0:52 (-0:17) (4)




Resultatliste for klasse H40

Plass Navn TotaltDiff 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
1 Sandberg, Tom Mo O-Klubb 32:09   0:00 (-1:24) (1) 0:00 (-3:29) (1) 0:00 (-9:37) (1) 0:00 (-2:51) (1) 0:00 (-6:58) (1) 0:00 (-3:52) (1) 0:00 (-1:04) (1) 0:00 (-2:24) (1) 0:00 (-0:41) (1)
2 Villmo, Arnulf Korgen IL 33:55 (-1:46) 1:55 (-0:31) (3) 4:12 (-0:43) (3) 9:37 (-0:00) (1) 2:51 (-0:00) (1) 6:58 (-0:00) (1) 4:04 (-0:12) (2) 1:04 (-0:00) (1) 2:26 (-0:02) (3) 0:48 (-0:07) (5)
3 Solberg, Ingar Olderskog IL 35:11 (-3:02) 1:24 (-0:00) (1) 3:29 (-0:00) (1) 9:44 (-0:07) (2) 2:59 (-0:08) (3) 8:33 (-1:35) (5) 4:23 (-0:31) (5) 1:31 (-0:27) (6) 2:24 (-0:00) (1) 0:44 (-0:03) (3)
4 Vatne, Jan Kåre Mo O-Klubb 39:03 (-6:54) 1:48 (-0:24) (2) 3:58 (-0:29) (2) 11:58 (-2:21) (4) 2:52 (-0:01) (2) 10:06 (-3:08) (6) 4:08 (-0:16) (4) 1:07 (-0:03) (3) 2:25 (-0:01) (2) 0:41 (-0:00) (1)
5 Nergaard, Ola Mo O-Klubb 39:07 (-6:58) 2:04 (-0:40) (4) 8:06 (-4:37) (7) 9:53 (-0:16) (3) 3:09 (-0:18) (5) 7:27 (-0:29) (2) 3:52 (-0:00) (1) 1:18 (-0:14) (4) 2:29 (-0:05) (4) 0:49 (-0:08) (6)
6 Rundhaug, Ole Petter Mo O-Klubb 44:51 (-12:42) 2:11 (-0:47) (5) 6:55 (-3:26) (6) 13:02 (-3:25) (5) 3:17 (-0:26) (7) 7:37 (-0:39) (3) 6:15 (-2:23) (7) 1:06 (-0:02) (2) 3:46 (-1:22) (7) 0:42 (-0:01) (2)
7 Brattli, Gunnar Mo O-Klubb 48:30 (-16:21) 2:32 (-1:08) (6) 5:37 (-2:08) (5) 13:31 (-3:54) (6) 2:59 (-0:08) (3) 15:08 (-8:10) (7) 4:07 (-0:15) (3) 1:20 (-0:16) (5) 2:32 (-0:08) (5) 0:44 (-0:03) (3)
8 Skogstad, Ola Mo O-Klubb 58:52 (-26:43) 2:41 (-1:17) (7) 5:05 (-1:36) (4) 29:42 (-20:05) (7) 3:10 (-0:19) (6) 8:11 (-1:13) (4) 4:35 (-0:43) (6) 1:34 (-0:30) (7) 3:04 (-0:40) (6) 0:50 (-0:09) (7)




Resultatliste for klasse D55

Plass Navn TotaltDiff 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
1 Håpnes, Karin Korgen IL 31:12   31:12 (-27:11) (2) 0:00 (-5:46) (1) 0:00 (-9:47) (1) 0:00 (-4:54) (1) 0:00 (-18:20) (1) 0:00 (-1:10) (1) 0:00 (-3:35) (1) 0:00 (-1:02) (1) 0:00 (-0:00) (1)
2 Lorentsen, Anny Korgen IL 48:35 (-17:23) 4:01 (-0:00) (1) 5:46 (-0:00) (1) 9:47 (-0:00) (1) 4:54 (-0:00) (1) 18:20 (-0:00) (1) 1:10 (-0:00) (1) 3:35 (-0:00) (1) 1:02 (-0:00) (1) 0:00 (-0:00) (1)




Resultatliste for klasse N

Fullført Navn
OK Håpnes, Christian R. Korgen IL




Resultatliste for klasse H70

Plass Navn TotaltDiff 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
1 Nergaard, Oddgeir Olderskog IL 53:24   3:56 (-0:00) (1) 20:54 (-0:00) (1) 8:07 (-0:00) (1) 4:53 (-0:00) (1) 6:54 (-0:00) (1) 2:12 (-0:00) (1) 4:59 (-0:00) (1) 1:29 (-0:00) (1) 0:00 (-0:00) (1)




Resultatliste for klasse Trim

Fullført Navn
OK Håpnes, Liliana A. Korgen IL
OK Ottermo, Jorid Korgen IL
OK Villmo, Marte G. Korgen IL