Helgelandsrs 2003 sammenlagt

De 6 beste lpene teller i sammendraget. Flgende lp er med:
DatoLp
09.05.2003 Helgelandsrs 1, Mjlan
13.05.2003 Helgelandsrset 13.05.2003
15.05.2003 Helgelandsrs 2, Selfors
20.05.2003 Hellgelandsrset 20.05.03
22.05.2003 Helgelandsrs 3 Hauknes
28.05.2003 Helgelandsrs Vesterli
05.06.2003 Helgelandsrs Friluften
19.06.2003 Helgelandsrs Fagervoll-lia
26.06.2003 Helgelandsrs Brennsen
15.08.2003 Helgelandsrs Mofjellet


Klasse D11-12

PlassNavn Lp 1 Lp 2 Lp 3 Lp 4 Lp 5 Lp 6 Lp 7 Lp 8 Lp 9 Lp 10 Sammenlagt
1 Tonje Brygfjeld           20         20
1 Sigrid Bech Urland   20                 20

Klasse D13-16

PlassNavn Lp 1 Lp 2 Lp 3 Lp 4 Lp 5 Lp 6 Lp 7 Lp 8 Lp 9 Lp 10 Sammenlagt
1 Benedikte Sandberg 20   20               40
2 Anne Heidi Sandelin                   20 20

Klasse D17

PlassNavn Lp 1 Lp 2 Lp 3 Lp 4 Lp 5 Lp 6 Lp 7 Lp 8 Lp 9 Lp 10 Sammenlagt
1 Birgitte Villmo 20   20   20 20 17 20   13 117
2 Inger Lise Pettersen   20 17   17   20   15 20 109
3 Sigrid Ringdalen Vatne 17   15   15   15 15 20   97
4 Inga Vatne 13   14       13 17 14 17 88
5 Hilde Sofie Hansen 15   11     14   14 17 14 85
6 Sissel Molund 12   12     17 14     15 70
7 Eli Ringdalen           13 12 13 13 11 62
8 Ylva Fernros   17   20             37
9 Line Ruud 14   13               27
10 Tone Larsen Heggen   15                 15
10 Liv Trongmo           15         15
12 Liv Petersen-verleir                   12 12

Klasse D40

PlassNavn Lp 1 Lp 2 Lp 3 Lp 4 Lp 5 Lp 6 Lp 7 Lp 8 Lp 9 Lp 10 Sammenlagt
1 Lisbeth Beyer     20   20 20       20 80
2 Ragnhild Monsen 20                 17 37

Klasse D55

PlassNavn Lp 1 Lp 2 Lp 3 Lp 4 Lp 5 Lp 6 Lp 7 Lp 8 Lp 9 Lp 10 Sammenlagt
1 Karin Hpnes 20   20   20 20 20 20 20   120
2 Anny Lorentsen           17   17     34
3 Reidun Molund                   20 20

Klasse H11-12

PlassNavn Lp 1 Lp 2 Lp 3 Lp 4 Lp 5 Lp 6 Lp 7 Lp 8 Lp 9 Lp 10 Sammenlagt
1 Helge Bech Urland   20   20   20     20   80
2 Henning Masterdalshei           17   20   17 54
3 Magnus Beyer Brattli           15       20 35
4 Richard Brygfjeld           14         14

Klasse H13-16

PlassNavn Lp 1 Lp 2 Lp 3 Lp 4 Lp 5 Lp 6 Lp 7 Lp 8 Lp 9 Lp 10 Sammenlagt
1 Julian Bech Urland 20     20 20 20 20   20 20 120
2 Magnus Beyer Brattli     20               20
2 Vegard Skogstad               20     20
4 Helge Bech Urland                   17 17
4 Daniel Sjonbotn     17               17
6 Bendik Myrvang                   15 15
7 Kristoffer Rundhaug                   14 14

Klasse H17

PlassNavn Lp 1 Lp 2 Lp 3 Lp 4 Lp 5 Lp 6 Lp 7 Lp 8 Lp 9 Lp 10 Sammenlagt
1 Anders Beyer Brattli     20         20 17 17 74
2 Nils Petter Rundhaug 20   15         15 14   64
3 Sigmund Berglund     17       20 17     54
3 Reidar Hpnes 17       20   17       54
5 yvind Ruud 15   13           15   43
6 Ola Nergrd   17   20             37
7 Kristian Hines       17   17         34
8 ystein Hines   14   15             29
9 Frode Rystad           20         20
9 Tom Sandberg                 20   20
9 Jan Gaute Buvik   20                 20
9 Roy Solbakk                   20 20
13 Johnny Hansen                   15 15
13 Ingar Solberg   15                 15
15 Dag Bjrkmo 14                   14
15 ystein Valberg       14             14
15 Kristoffer Rundhaug     14               14
15 Hans Eidnes                   14 14

Klasse H40

PlassNavn Lp 1 Lp 2 Lp 3 Lp 4 Lp 5 Lp 6 Lp 7 Lp 8 Lp 9 Lp 10 Sammenlagt
1 Jan Gaute Buvik 17   20   20 20   20 17 20 117
2 Arnulf Villmo 14   17   15 15 20 15   11 96
3 Jan Kre Vatne 15   15   14 14 13     13 84
4 Tom Sandberg 20       17   17     17 71
5 Ola Nergrd             14 17 15 15 61
6 Gunnar Brattli           13     20 14 47
7 Johnny Ruud 13               14   27
8 Oddgeir Nergrd           17         17
9 Ola Redal             15       15
10 ystein Valberg             12       12
10 Trond Sandelin                   12 12
12 Ole Petter Rundhaug                   10 10

Klasse H55

PlassNavn Lp 1 Lp 2 Lp 3 Lp 4 Lp 5 Lp 6 Lp 7 Lp 8 Lp 9 Lp 10 Sammenlagt
1 Arne Hpnes 20   20   20 20 20 20 20   120
2 Alf Olsen     17   17   17       51
3 Arvid Kongsli           17 15       32
4 Gunnar Rabben                   20 20
5 ge Brendmo               17     17

Klasse H70

PlassNavn Lp 1 Lp 2 Lp 3 Lp 4 Lp 5 Lp 6 Lp 7 Lp 8 Lp 9 Lp 10 Sammenlagt
1 Torbjrn Breirem       20             20

Klasse H80

PlassNavn Lp 1 Lp 2 Lp 3 Lp 4 Lp 5 Lp 6 Lp 7 Lp 8 Lp 9 Lp 10 Sammenlagt
1 Oddgeir Nergrd                 20   20

Klasse N

PlassNavn Lp 1 Lp 2 Lp 3 Lp 4 Lp 5 Lp 6 Lp 7 Lp 8 Lp 9 Lp 10 Sammenlagt
1 Sigrid Bech Urland 1     1 1 1 1 1 1 1 6
1 Maria Bech Urland   1   1 1   1 1 1   6
1 Anna Marie Urland 1 1   1 1   1 1 1 1 6
4 Christian Hpnes 1 1                 2
4 Tor Hkon Brattbakk   1   1             2
4 Stig Rune Brattbakk   1   1             2
7 Henning Masterdalshei 1                   1
7 Audun Ednes                   1 1
7 Hans Erik Sandelin                   1 1
7 Ingvild Wie         1           1
7 Kristine Masterdalshei 1                   1
7 Espen Skogheim                   1 1
7 Siri Eidnes                   1 1
7 Vegard Lyeng nes   1                 1
7 Martin nes   1                 1
7 Nils Martin Sandelin                   1 1
7 Daniel Sjonbotn 1                   1
7 Martin Hpnes   1                 1
7 Mathilde Rundhaug                   1 1
7 Sigurd Wie         1           1
7 Helge Bech Urland 1                   1
7 Magnus Beyer Brattli 1                   1
7 Mari Eidnes                   1 1

Klasse Trim

PlassNavn Lp 1 Lp 2 Lp 3 Lp 4 Lp 5 Lp 6 Lp 7 Lp 8 Lp 9 Lp 10 Sammenlagt
1 May Trongmo           1 1       2
1 Marte G. Villmo           1 1       2
1 Helge Bech Urland         1   1       2
4 Camilla Karlseng     1               1
4 Ragnhild Monsen             1       1
4 Gry Skogheim                   1 1
4 Gunnvei Oldernes             1       1
4 Ellisiv S. Svendsen     1               1
4 Mailiss Myrvang                   1 1
4 ge Brendmo             1       1
4 Terje Leirbekkhei     1               1
4 Randi Brkken   1                 1
4 Stle Steffenrem   1                 1
4 Ulrikke Schink                   1 1
4 Astri Andreassen             1       1
4 Freddy Braseth     1               1
4 Stine Brkken   1                 1
4 Jim Sandberg           1         1
4 Henry Brygfjeld           1         1



Tips:
Velg Vis|Tekststrrelse|Stor fra menyen dersom bokstavene er for sm
Velg Vis|Tekststrrelse|Minst fra menyen for f plass p arket ved utskrift. Bruk liggende ark.
Generated by mOtime (c)Jan Kre Vatne