Helgelandsrs 2004 sammenlagt

De 8 beste lpene teller i sammendraget. Flgende lp er med:

NrDatoLp
113.05.2004 Helgelandsrs
218.05.2004 Helgelandsrs Altern
326.05.2004 Helgelandsrs Stegen
402.06.2004 Helgelandsrs Bakklandet
510.06.2004 Helgelandsrs Hvelen
616.06.2004 Helgelandsrs Vesterli
722.06.2004 Helgelandsrs Skillevollen
829.06.2004 Helgelandsrs Utsikten
917.08.2004 Helgelandsrs Storsvingen
1026.08.2004 Helgelandsrs Mossen
1101.09.2004 Helgelandsrs Preststolmoen
1209.09.2004 Helgelandsrs Herringen
1315.09.2004 Helgelandsrs Hkalisetra
1428.09.2004 Helgelandsrs ga


Klasse D11-12

PlassNavn Lp 1 Lp 2 Lp 3 Lp 4 Lp 5 Lp 6 Lp 7 Lp 8 Lp 9 Lp 10 Lp 11 Lp 12 Lp 13 Lp 14 Sammenlagt
1 Kristine Masterdalshei   20 20       15 20 15   20   17 17 144
2 Mathilde Rundhaug   17         20   20         20 77
3 Sigrid Bech Urland         20   17           20 15 72
4 Ingvild Oxaas Wie                 14         14 28
5 Marie Dragland Rum                 17           17

Klasse D13-16

PlassNavn Lp 1 Lp 2 Lp 3 Lp 4 Lp 5 Lp 6 Lp 7 Lp 8 Lp 9 Lp 10 Lp 11 Lp 12 Lp 13 Lp 14 Sammenlagt
1 Marte Gangmark Villmo                     20       20

Klasse D17-

PlassNavn Lp 1 Lp 2 Lp 3 Lp 4 Lp 5 Lp 6 Lp 7 Lp 8 Lp 9 Lp 10 Lp 11 Lp 12 Lp 13 Lp 14 Sammenlagt
1 Hilde Sofie Masterdalshei   15 17 20   17 17 20     20     15 141
2 Inger Lise Pettersen   20 20 17   20 20           20 17 134
3 Eli Ringdalen     15 14   12 13 14 17       17 14 116
4 Liv Anne Sollie   11   13   13 14 13             64
4 Inga Vatne   17   15     15 17             64
6 Sigrid Ringdalen Vatne                 20   17     20 57
7 Sissel Molund           14   15     15       44
8 Ylva Fernros 20       20                   40
9 Nina Karoliussen 17                           17
10 Mona Unosen           15                 15
10 Liv Petersen-verleir                 15           15
12 Eli Redal Alters   14                         14
13 Wenche Hjelmseth   13                         13
14 Line Ruud   12                         12
14 Karianne Bjellnes             12               12

Klasse D40-

PlassNavn Lp 1 Lp 2 Lp 3 Lp 4 Lp 5 Lp 6 Lp 7 Lp 8 Lp 9 Lp 10 Lp 11 Lp 12 Lp 13 Lp 14 Sammenlagt
1 Lisbeth Beyer 20 20 20 20     17 20 20         20 157
2 Liv Petersen-verleir             13 17     20     17 67
3 Wenche Hjelmseth             20   17           37
4 Elsa Hauknes             15 15             30
5 Tone Larsen                         20   20
5 Ingrid Nords         20                   20
7 Ragnhild Monsen             14               14

Klasse D55-

PlassNavn Lp 1 Lp 2 Lp 3 Lp 4 Lp 5 Lp 6 Lp 7 Lp 8 Lp 9 Lp 10 Lp 11 Lp 12 Lp 13 Lp 14 Sammenlagt
1 Karin Hpnes   20 17 20   17 20       17       111
2 Anny Lorentzen     20     20         20   20   80
3 Gunnvei Oldernes           15                 15

Klasse H11-12

PlassNavn Lp 1 Lp 2 Lp 3 Lp 4 Lp 5 Lp 6 Lp 7 Lp 8 Lp 9 Lp 10 Lp 11 Lp 12 Lp 13 Lp 14 Sammenlagt
1 Sigurd Oxaas Wie               20 20         17 57
2 Magnus Aarthun                 15         20 35
3 Petter Skjellhaug                     20       20
3 Ole Magnus Rydsaa 20                           20
5 Egil Andre Martinusen                     17       17
5 Eivingd Skrede Jonasen                 17           17

Klasse H13-16

PlassNavn Lp 1 Lp 2 Lp 3 Lp 4 Lp 5 Lp 6 Lp 7 Lp 8 Lp 9 Lp 10 Lp 11 Lp 12 Lp 13 Lp 14 Sammenlagt
1 Magnus Beyer Brattli   20   20     20 13 17   17   20 20 147
2 Henning Masterdalshei 17     17   17 15 20     20   15 15 136
3 Julian Bech Urland 20   20     20 17               77
4 Helge Bech Urland     15 15   14 10           17   71
5 Vegard Skogstad   17 17     15     20           69
6 Sivert Hallsteinsen               12         14 14 40
7 Yngve Skogstad               17           17 34
8 Thomas Lauvs             11 15             26
8 Jrgen Nordvang             12 14             26
10 Tommy Alteskjr   15                         15
11 Kristoffer Rundhaug             14               14
12 Jan Ove Karlberg             13               13

Klasse H17-

PlassNavn Lp 1 Lp 2 Lp 3 Lp 4 Lp 5 Lp 6 Lp 7 Lp 8 Lp 9 Lp 10 Lp 11 Lp 12 Lp 13 Lp 14 Sammenlagt
1 Sigmund Berglund 20 17 20 20       17       17 20 17 148
2 Ole Morten Wie   20   17       20 20     20   20 117
3 Kristian Hines 17       20 15       20         72
4 Anders Beyer Brattli       15     20               35
5 Martin Herringbotn 15         17                 32
6 yvind Ruud   15           15             30
7 Antoine Chaboud           20                 20
8 Martin Hines     17                       17
8 Erlend Haugstad             17               17
10 Anders Sigurd Bjellnes             15               15
11 Antoine Challrrey       14                     14
11 Snorre Bogfjellmo 14                           14
11 Nils Petter Rundhaug   14                         14
11 Rune Jensen           14                 14
15 Trond Sandmo       13                     13
16 Fredrik Johansen       12                     12

Klasse H40-

PlassNavn Lp 1 Lp 2 Lp 3 Lp 4 Lp 5 Lp 6 Lp 7 Lp 8 Lp 9 Lp 10 Lp 11 Lp 12 Lp 13 Lp 14 Sammenlagt
1 Jan Gaute Buvik 17   20     20   20 20 20 15 20 20 20 160
2 Gunnar Brattli 15 17 17 17     17 17 17   17   15 14 134
3 Ingar Solberg 20       20 14       17 20   17 17 125
4 Jan Kre Vatne 14 15 14 15   13 12       14       97
5 Arnulf Villmo   14   20   15 15   15   13       92
6 Tom Sandberg   20 15     17 20             15 87
7 Ola Skogstad   12 13           14         13 52
8 Johnny Ruud             14 15             29
9 Ola Nergrd                   15 12       27
10 Ola Redal     12 14                     26
11 Ole Petter Rundhaug   11         13               24
12 ystein Valberg         17                   17
13 Terje Alters   13                         13

Klasse H55-

PlassNavn Lp 1 Lp 2 Lp 3 Lp 4 Lp 5 Lp 6 Lp 7 Lp 8 Lp 9 Lp 10 Lp 11 Lp 12 Lp 13 Lp 14 Sammenlagt
1 Arvid Kongsli     15 15 20 17   20       20 20   127
2 Arne Hpnes   20 17 20         20   20       97
3 ge Brendmo     20     20                 40
4 Per Jomar Hoel       17   15                 32
5 Oddgeir Nergrd 20                           20
6 Alf Olsen   17                         17

Klasse H65-

PlassNavn Lp 1 Lp 2 Lp 3 Lp 4 Lp 5 Lp 6 Lp 7 Lp 8 Lp 9 Lp 10 Lp 11 Lp 12 Lp 13 Lp 14 Sammenlagt
1 Torbjrn Breirem         20                   20

Klasse N

PlassNavn Lp 1 Lp 2 Lp 3 Lp 4 Lp 5 Lp 6 Lp 7 Lp 8 Lp 9 Lp 10 Lp 11 Lp 12 Lp 13 Lp 14 Sammenlagt
1 Maria Bech Urland     1   1 1 1           1 1 6
2 Anna Marie Urland     1   1 1             1   4
3 Borghild Haaland     1 1   1                 3
3 Ingvild Oxaas Wie   1   1       1             3
5 Ane Molden       1   1                 2
5 Bjrg Haaland     1 1                     2
5 Trond Aartun             1   1           2
5 Johanna Martinsen Brygfjeld     1 1                     2
5 Magnus Aarthun             1 1             2
5 Sigurd Oxaas Wie   1   1                     2
5 Petter Skjellhaug     1                   1   2
5 Sigurd Aarthun                 1         1 2
13 Nils Emil Jrgensen     1                       1
13 Jon Olav Heggen         1                   1
13 Hvard Bratteng         1                   1
13 Rikke Horven                         1   1
13 Sigurd Aartun             1               1
13 Dina Hines         1                   1
13 Petter Lund Shelhug           1                 1
13 Maria Jrgensen     1                       1
13 Silja Bogfjellmo 1                           1
13 Egil Andre Martinusen     1                       1
13 Egil Andre Marthinussen                         1   1
13 Katrine Trongmo       1                     1
13 Anna Haaland       1                     1
13 Anna Kvandal                   1         1
13 Hvard Bratteng 1                           1
13 Ellen Agnete Brygfjeld       1                     1
13 Asle Johan Sjvik 1                           1
13 Martin nes 1                           1
13 Veronica Trettbakk     1                       1
13 Torstein Aarthun                           1 1
13 Vegard Lyeng nes         1                   1
13 Bente Marthinussen                         1   1
13 Andrine Lund Skjellhaug     1                       1
13 shild M. Brygfjeld       1                     1
13 Katrine Mari Tuven     1                       1
13 Emil Johansen 1                           1
13 Jan Erik Jrgensen     1                       1
13 Marit nes 1                           1
13 Kornelius Beyer               1             1
13 Ragna Haaland     1                       1
13 Hkon Roks nes         1                   1
13 Geir Horven                         1   1
13 Sigrid Bech Urland     1                       1
13 Kristine Ulvestad     1                       1
13 Roger Skjellhaug     1                       1
13 Julie Haugen 1                           1
13 Erika Rolfsen Bjrn 1                           1
13 John-Olav Larsen Heggen 1                           1
13 Tor Hkon Brattbakk         1                   1
13 Kari Kvandal                   1         1
13 Tine Charlotte Trongmo       1                     1
13 Ingeborg Ulvestad Haugli     1                       1

Klasse Trim

PlassNavn Lp 1 Lp 2 Lp 3 Lp 4 Lp 5 Lp 6 Lp 7 Lp 8 Lp 9 Lp 10 Lp 11 Lp 12 Lp 13 Lp 14 Sammenlagt
1 Stine Brkken 1       1             1     3
1 Sigrid Bech Urland 1     1   1                 3
3 Gerd Vaag     1 1                     2
3 Svanhild Aakvik     1 1                     2
3 Marte Gangmark Villmo     1 1                     2
3 Randi Brkken         1             1     2
3 Line Trongmo     1 1                     2
3 Ole Magnus Rydsaa 1   1                       2
3 Maria Bech Urland 1     1                     2
3 Mette Evensen     1     1                 2
3 Nils Arne Aakvik     1 1                     2
12 Jan Kre Mikalsen               1             1
12 Andreas Michaelsen             1               1
12 Jan Kre Michaelsen             1               1
12 Ola Skogstad               1             1
12 Silja Bogfjellmo 1                           1
12 Torill Utheim               1             1
12 Egil Andre Marthinussen       1                     1
12 Yngve Skogstad   1                         1
12 Katrin Zimmermann                 1           1
12 Kjell A. Odden                         1   1
12 Bente Marthinussen       1                     1
12 Morten Johannesen             1               1
12 Sivert Hallsteinsen   1                         1
12 Liv Bjergvik 1                           1
12 Anna Marie Urland       1                     1
12 Veronika Larsos                       1     1
12 Bente Martinusen     1                       1
12 Lisbeth Aspnes       1                     1
12 Ulrikke Schinke             1               1
12 Signy Hines                       1     1
12 Lea Fisler                 1           1
12 Petter L. Skjellhaus       1                     1
12 Gunnvei Oldernes                         1   1
12 Jorid Yttervik       1                     1
12 Kjetil Haugli     1                       1
12 Benedikte Sandberg             1               1
12 Merete Vrli     1                       1
12 Tor Helge Nordvang               1             1
12 Per yvind Kristoffersen               1             1
12 Elsa Hauknes     1                       1
12 Per Jomar Hoel     1                       1



Tips:
Velg Vis|Tekststrrelse|Stor fra menyen dersom bokstavene er for sm
Velg Vis|Tekststrrelse|Minst fra menyen for f plass p arket ved utskrift. Bruk liggende ark.
Generated by mOtime (c)Jan Kre Vatne