Helgelandsræs Håkalisetra

Resultatliste generert 15.09.2004 22:59:36
Foreløbige resultatlister

Antall deltagere var 27

Strekktid liste for klasse N

Fullført Navn Klubb
OK Geir HorvenKorgen IL
OK Rikke HorvenKorgen IL
OK Bente MarthinussenKorgen IL
OK Egil Andre MarthinussenKorgen IL
OK Petter SkjellhaugKorgen IL
OK Anna Marie UrlandKorgen IL
OK Maria Bech UrlandKorgen IL




Strekktid liste for klasse D11-12

Nr Navn Klubb Totalt Diff Min/km 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
1 Sigrid Bech UrlandKorgen IL42:39   0:79 2:00
(-0:00)
2:00
100
(1)
(1)
3:17
(-1:34)
5:17
147
(2)
(2)
3:00
(-0:00)
8:17
152
(1)
(2)
7:23
(-0:00)
15:40
37
(1)
(1)
2:14
(-0:04)
17:54
161
(2)
(1)
8:20
(-0:02)
26:14
153
(2)
(1)
6:35
(-0:00)
32:49
170
(1)
(1)
2:17
(-0:00)
35:06
149
(1)
(1)
3:43
(-0:01)
38:49
36
(2)
(1)
2:26
(-0:05)
41:15
144
(2)
(1)
1:24
(-0:00)
42:39
139
(1)
(1)
2 Kristine MasterdalsheiMo O-Klubb44:38 (-1:59) 0:39 2:02
(-0:02)
2:02
100
(2)
(2)
1:43
(-0:00)
3:45
147
(1)
(1)
4:10
(-1:10)
7:55
152
(2)
(1)
9:44
(-2:21)
17:39
37
(2)
(2)
2:10
(-0:00)
19:49
161
(1)
(2)
8:18
(-0:00)
28:07
153
(1)
(2)
6:37
(-0:02)
34:44
170
(2)
(2)
2:22
(-0:05)
37:06
149
(2)
(2)
3:42
(-0:00)
40:48
36
(1)
(2)
2:21
(-0:00)
43:09
144
(1)
(2)
1:29
(-0:05)
44:38
139
(2)
(2)




Strekktid liste for klasse H13-16

Nr Navn Klubb Totalt Diff Min/km 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
1 Magnus Beyer BrattliMo O-Klubb25:14   0:04 1:44
(-0:16)
1:44
32
(3)
(3)
0:42
(-0:00)
2:26
36
(1)
(2)
3:47
(-0:00)
6:13
33
(1)
(1)
3:04
(-0:00)
9:17
31
(1)
(1)
3:02
(-0:00)
12:19
162
(1)
(1)
4:57
(-0:00)
17:16
39
(1)
(1)
2:02
(-0:01)
19:18
143
(2)
(1)
2:16
(-0:00)
21:34
34
(1)
(1)
1:43
(-0:00)
23:17
37
(1)
(1)
1:19
(-0:00)
24:36
145
(1)
(1)
0:38
(-0:05)
25:14
139
(2)
(1)
2 Helge Bech UrlandKorgen IL32:37 (-7:23) 0:52 1:28
(-0:00)
1:28
32
(1)
(1)
1:31
(-0:49)
2:59
36
(4)
(4)
4:48
(-1:01)
7:47
33
(2)
(2)
3:31
(-0:27)
11:18
31
(3)
(2)
7:21
(-4:19)
18:39
162
(4)
(3)
5:02
(-0:05)
23:41
39
(2)
(3)
2:01
(-0:00)
25:42
143
(1)
(2)
2:16
(-0:00)
27:58
34
(1)
(2)
2:46
(-1:03)
30:44
37
(3)
(2)
1:20
(-0:01)
32:04
145
(2)
(2)
0:33
(-0:00)
32:37
139
(1)
(2)
3 Henning MasterdalsheiMo O-Klubb33:32 (-8:18) 0:70 1:30
(-0:02)
1:30
32
(2)
(2)
0:55
(-0:13)
2:25
36
(3)
(1)
6:55
(-3:08)
9:20
33
(3)
(3)
3:46
(-0:42)
13:06
31
(4)
(3)
3:44
(-0:42)
16:50
162
(2)
(2)
5:50
(-0:53)
22:40
39
(3)
(2)
3:29
(-1:28)
26:09
143
(4)
(3)
3:14
(-0:58)
29:23
34
(3)
(3)
1:47
(-0:04)
31:10
37
(2)
(3)
1:44
(-0:25)
32:54
145
(3)
(3)
0:38
(-0:05)
33:32
139
(2)
(3)
4 Sivert HallsteinsenMo O-Klubb54:18 (-29:04) 0:86 1:54
(-0:26)
1:54
32
(4)
(4)
0:53
(-0:11)
2:47
36
(2)
(3)
12:39
(-8:52)
15:26
33
(4)
(4)
3:24
(-0:20)
18:50
31
(2)
(4)
5:34
(-2:32)
24:24
162
(3)
(4)
8:20
(-3:23)
32:44
39
(4)
(4)
2:58
(-0:57)
35:42
143
(3)
(4)
3:33
(-1:17)
39:15
34
(4)
(4)
9:34
(-7:51)
48:49
37
(4)
(4)
4:41
(-3:22)
53:30
145
(4)
(4)
0:48
(-0:15)
54:18
139
(4)
(4)




Strekktid liste for klasse D17-

Nr Navn Klubb Totalt Diff Min/km 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
1 Inger Lise PettersenKorgen IL38:58   0:84 3:53
(-1:00)
3:53
149
(2)
(2)
1:24
(-0:00)
5:17
38
(1)
(1)
1:27
(-0:00)
6:44
40
(1)
(1)
3:57
(-0:00)
10:41
35
(1)
(1)
3:32
(-1:49)
14:13
151
(2)
(1)
4:26
(-0:00)
18:39
33
(1)
(1)
2:41
(-0:00)
21:20
31
(1)
(1)
3:18
(-0:00)
24:38
162
(1)
(1)
5:07
(-0:00)
29:45
39
(1)
(1)
2:13
(-0:00)
31:58
143
(1)
(1)
2:33
(-0:00)
34:31
34
(1)
(1)
2:06
(-0:00)
36:37
37
(1)
(1)
1:44
(-0:00)
38:21
145
(1)
(1)
0:37
(-0:00)
38:58
139
(1)
(1)
2 Eli RingdalenMo O-Klubb52:24 (-13:26) 0:86 2:53
(-0:00)
2:53
149
(1)
(1)
3:29
(-2:05)
6:22
38
(2)
(2)
3:31
(-2:04)
9:53
40
(2)
(2)
6:16
(-2:19)
16:09
35
(2)
(2)
1:43
(-0:00)
17:52
151
(1)
(2)
4:56
(-0:30)
22:48
33
(2)
(2)
4:06
(-1:25)
26:54
31
(2)
(2)
5:18
(-2:00)
32:12
162
(2)
(2)
7:46
(-2:39)
39:58
39
(2)
(2)
3:01
(-0:48)
42:59
143
(2)
(2)
3:43
(-1:10)
46:42
34
(2)
(2)
2:54
(-0:48)
49:36
37
(2)
(2)
1:57
(-0:13)
51:33
145
(2)
(2)
0:51
(-0:14)
52:24
139
(2)
(2)
DSQ Hilde Sofie MasterdalsheiMo O-Klubb40:59 (-2:01) 0:14 2:11 149 7:09 38 3:30 40 4:05 35 1:09 151 3:33 33 2:39 31 3:15 162 5:13 39 2:08 143 2:23 34 2:11 37 0:59 172 0:34 139




Strekktid liste for klasse H17-

Nr Navn Klubb Totalt Diff Min/km 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
1 Sigmund BerglundKorgen IL31:39   0:74 1:50
(-0:00)
1:50
149
(1)
(1)
4:17
(-0:00)
6:07
38
(1)
(1)
1:15
(-0:00)
7:22
40
(1)
(1)
3:48
(-0:00)
11:10
35
(1)
(1)
0:49
(-0:00)
11:59
151
(1)
(1)
2:25
(-0:00)
14:24
33
(1)
(1)
2:36
(-0:00)
17:00
31
(1)
(1)
2:38
(-0:00)
19:38
162
(1)
(1)
4:43
(-0:00)
24:21
39
(1)
(1)
1:54
(-0:00)
26:15
143
(1)
(1)
2:06
(-0:00)
28:21
34
(1)
(1)
1:25
(-0:00)
29:46
37
(1)
(1)
1:21
(-0:00)
31:07
145
(1)
(1)
0:32
(-0:00)
31:39
139
(1)
(1)




Strekktid liste for klasse D40-

Nr Navn Klubb Totalt Diff Min/km 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
1 Tone LarsenOlderskog IL44:56   0:98 3:09
(-0:00)
3:09
32
(1)
(1)
1:08
(-0:00)
4:17
36
(1)
(1)
6:48
(-0:00)
11:05
33
(1)
(1)
6:22
(-0:00)
17:27
31
(1)
(1)
6:52
(-0:00)
24:19
162
(1)
(1)
8:24
(-0:00)
32:43
39
(1)
(1)
3:13
(-0:00)
35:56
143
(1)
(1)
3:50
(-0:00)
39:46
34
(1)
(1)
2:22
(-0:00)
42:08
37
(1)
(1)
1:56
(-0:00)
44:04
145
(1)
(1)
0:52
(-0:00)
44:56
139
(1)
(1)




Strekktid liste for klasse H40-

Nr Navn Klubb Totalt Diff Min/km 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
1 Jan Gaute BuvikKorgen IL31:52   0:78 2:03
(-0:00)
2:03
149
(1)
(1)
1:37
(-0:03)
3:40
38
(2)
(1)
2:00
(-0:21)
5:40
40
(2)
(2)
3:48
(-0:00)
9:28
35
(1)
(1)
1:03
(-0:08)
10:31
151
(3)
(1)
2:52
(-0:00)
13:23
33
(1)
(1)
2:48
(-0:15)
16:11
31
(2)
(1)
2:44
(-0:00)
18:55
162
(1)
(1)
4:53
(-0:00)
23:48
39
(1)
(1)
2:05
(-0:01)
25:53
143
(2)
(1)
2:20
(-0:00)
28:13
34
(1)
(1)
1:43
(-0:00)
29:56
37
(1)
(1)
1:20
(-0:00)
31:16
145
(1)
(1)
0:36
(-0:00)
31:52
139
(1)
(1)
2 Ingar SolbergOlderskog IL34:30 (-2:38) 0:17 2:18
(-0:15)
2:18
149
(3)
(3)
1:34
(-0:00)
3:52
38
(1)
(2)
1:39
(-0:00)
5:31
40
(1)
(1)
4:19
(-0:31)
9:50
35
(2)
(2)
0:57
(-0:02)
10:47
151
(2)
(2)
3:03
(-0:11)
13:50
33
(2)
(2)
2:59
(-0:26)
16:49
31
(3)
(2)
3:14
(-0:30)
20:03
162
(2)
(2)
5:31
(-0:38)
25:34
39
(3)
(2)
2:16
(-0:12)
27:50
143
(3)
(2)
2:40
(-0:20)
30:30
34
(3)
(2)
1:47
(-0:04)
32:17
37
(2)
(2)
1:29
(-0:09)
33:46
145
(2)
(2)
0:44
(-0:08)
34:30
139
(3)
(2)
3 Gunnar BrattliMo O-Klubb38:13 (-6:21) 0:73 2:16
(-0:13)
2:16
149
(2)
(2)
3:25
(-1:51)
5:41
38
(3)
(3)
3:25
(-1:46)
9:06
40
(3)
(3)
4:32
(-0:44)
13:38
35
(3)
(3)
0:55
(-0:00)
14:33
151
(1)
(3)
3:33
(-0:41)
18:06
33
(3)
(3)
2:33
(-0:00)
20:39
31
(1)
(3)
3:21
(-0:37)
24:00
162
(3)
(3)
5:24
(-0:31)
29:24
39
(2)
(3)
2:04
(-0:00)
31:28
143
(1)
(3)
2:27
(-0:07)
33:55
34
(2)
(3)
1:54
(-0:11)
35:49
37
(3)
(3)
1:43
(-0:23)
37:32
145
(3)
(3)
0:41
(-0:05)
38:13
139
(2)
(3)
DSQ Jan Kåre VatneMo O-Klubb40:39 (-8:47) 0:09     6:30 38 1:54 40 5:28 35 1:01 151 4:07 33 3:04 31 3:19 162 6:20 39 2:23 143 2:48 34 1:55 37 1:07 172 0:43 139
DSQ Arnulf VillmoKorgen IL45:44 (-13:52) 0:86 2:18 149 7:50 38 3:48 40 4:34 35 1:03 151 4:02 33 2:58 31 3:46 162 6:09 39 2:22 143 2:44 34 2:15 37 1:11 172 0:44 139




Strekktid liste for klasse D55-

Nr Navn Klubb Totalt Diff Min/km 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
1 Anny LorentzenKorgen IL58:28   0:69 2:07
(-0:00)
2:07
32
(1)
(1)
1:09
(-0:00)
3:16
36
(1)
(1)
11:58
(-0:00)
15:14
33
(1)
(1)
12:23
(-0:00)
27:37
31
(1)
(1)
6:40
(-0:00)
34:17
162
(1)
(1)
8:34
(-0:00)
42:51
39
(1)
(1)
3:04
(-0:00)
45:55
143
(1)
(1)
5:51
(-0:00)
51:46
34
(1)
(1)
3:14
(-0:00)
55:00
37
(1)
(1)
1:39
(-0:00)
56:39
172
(1)
(1)
0:46
(-0:00)
57:25
145
(1)
(1)
1:03
(-0:00)
58:28
139
(1)
(1)




Strekktid liste for klasse H55-

Nr Navn Klubb Totalt Diff Min/km 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
1 Arvid KongsliKorgen IL57:45   0:55 2:12
(-0:00)
2:12
32
(1)
(1)
1:10
(-0:00)
3:22
36
(1)
(1)
5:45
(-0:00)
9:07
33
(1)
(1)
7:07
(-0:00)
16:14
31
(1)
(1)
10:19
(-0:00)
26:33
162
(1)
(1)
8:43
(-0:00)
35:16
39
(1)
(1)
4:05
(-0:00)
39:21
143
(1)
(1)
10:57
(-0:00)
50:18
34
(1)
(1)
4:15
(-0:00)
54:33
37
(1)
(1)
2:25
(-0:00)
56:58
145
(1)
(1)
0:47
(-0:00)
57:45
139
(1)
(1)




Strekktid liste for klasse Trim

Fullført Navn Klubb
OK Kjell A. OddenKorgen IL
OK Gunnvei OldernesKorgen IL






Tips:
Velg Vis|Tekststørrelse|Stor fra menyen dersom bokstavene er for små
Velg Vis|Tekststørrelse|Minst fra menyen for å få plass på arket ved utskrift. Bruk liggende ark.
Generated by mOtime (c)Jan Kåre Vatne