Helgelandsræs
Resultatliste generert 03.06.2004 09:48:35
Foreløbige resultatlister
Antall deltagere var 33
Strekktid liste for klasse Trim A
Nr |
Navn |
Klubb |
Totalt |
Diff |
Min/km |
1 | |
2 | |
3 | |
4 | |
5 | |
6 | |
1 |
C O Ånes | Herringen IL | 34:31 |
|
13,75
| 3:25
(-0:00) |
40(1) |
9:44
(-0:00) |
45(1) |
1:05
(-0:00) |
46(1) |
19:14
(-0:00) |
80(1) |
0:35
(-0:00) |
83(1) |
0:28
(-0:00) |
100(1) |
Strekktid liste for klasse N
Fullført |
Navn |
Klubb |
OK |
Erika Rolfsen Bjørnå | Halsøy IL |
OK |
Silja Bogfjellmo | Mosjøen IL |
OK |
Håvard Bratteng | Herringen IL |
OK |
Julie Haugen | Halsøy IL |
OK |
John-Olav Larsen Heggen | Olderskog IL |
OK |
Emil Johansen | Halsøy IL |
OK |
Asle Johan Sjåvik | Olderskog IL |
OK |
Marit Ånes | Herringen IL |
OK |
Martin Ånes | Herringen IL |
Strekktid liste for klasse H11-12
Nr |
Navn |
Klubb |
Totalt |
Diff |
Min/km |
1 | |
2 | |
3 | |
4 | |
5 | |
6 | |
7 | |
1 |
Ole Magnus Rydsaa | Korgen IL | 29:17 |
|
21,69
| 0:31
(-0:00) |
39(1) |
1:34
(-0:00) |
41(1) |
12:49
(-0:00) |
45(1) |
2:10
(-0:00) |
46(1) |
4:47
(-0:00) |
81(1) |
5:50
(-0:00) |
80(1) |
1:36
(-0:00) |
100(1) |
Strekktid liste for klasse H13-16
Nr |
Navn |
Klubb |
Totalt |
Diff |
Min/km |
1 | |
2 | |
3 | |
4 | |
5 | |
6 | |
7 | |
8 | |
9 | |
10 | |
1 |
Julian Bech Urland | Korgen IL | 28:44 |
|
11,45
| 0:52
(-0:00) |
40(1) |
3:18
(-0:00) |
45(1) |
0:46
(-0:00) |
46(1) |
5:39
(-0:00) |
47(1) |
4:18
(-0:58) |
48(2) |
4:45
(-0:00) |
56(1) |
2:09
(-0:00) |
67(1) |
4:47
(-0:00) |
75(1) |
1:13
(-0:00) |
80(1) |
0:57
(-0:00) |
100(1) |
2 |
Henning Masterdalshei | Mo O-Klubb | 35:37 |
(-6:53) |
14,19
| 1:27
(-0:35) |
40(2) |
6:25
(-3:07) |
45(2) |
0:46
(-0:00) |
46(1) |
6:24
(-0:45) |
47(2) |
3:20
(-0:00) |
48(1) |
6:59
(-2:14) |
56(2) |
2:25
(-0:16) |
67(2) |
4:55
(-0:08) |
75(2) |
1:42
(-0:29) |
80(2) |
1:14
(-0:17) |
100(2) |
DSQ |
Magnus Beyer Brattli | Mo O-Klubb | 1:00:16 |
(-31:32) |
24,01
| 3:00 |
40 |
4:12 |
45 |
0:46 |
46 |
8:41 |
47 |
3:42 |
48 |
36:44 |
75 |
2:09 |
80 |
1:02 |
100 |
|
|
|
|
Strekktid liste for klasse D17-
Nr |
Navn |
Klubb |
Totalt |
Diff |
Min/km |
1 | |
2 | |
3 | |
4 | |
5 | |
6 | |
7 | |
8 | |
9 | |
10 | |
11 | |
12 | |
1 |
Ylva Fernros | Herringen IL | 47:16 |
|
14,72
| 1:30
(-0:04) |
40(2) |
5:40
(-0:00) |
44(1) |
1:38
(-0:00) |
45(1) |
8:59
(-0:00) |
47(1) |
4:03
(-0:00) |
48(1) |
7:52
(-0:00) |
49(1) |
2:09
(-0:00) |
50(1) |
4:45
(-0:00) |
56(1) |
3:00
(-0:00) |
67(1) |
4:20
(-0:00) |
75(1) |
2:08
(-0:00) |
80(1) |
1:12
(-0:00) |
100(1) |
2 |
Nina Karoliussen | Mosjøen IL | 1:49:17 |
(-1:02:01) |
34,04
| 1:26
(-0:00) |
40(1) |
9:28
(-3:48) |
44(2) |
2:29
(-0:51) |
45(2) |
13:32
(-4:33) |
47(2) |
16:06
(-12:03) |
48(2) |
24:01
(-16:09) |
49(2) |
2:33
(-0:24) |
50(2) |
21:24
(-16:39) |
56(2) |
4:16
(-1:16) |
67(2) |
5:47
(-1:27) |
75(2) |
6:33
(-4:25) |
80(2) |
1:42
(-0:30) |
100(2) |
Strekktid liste for klasse H17-
Nr |
Navn |
Klubb |
Totalt |
Diff |
Min/km |
1 | |
2 | |
3 | |
4 | |
5 | |
6 | |
7 | |
8 | |
9 | |
10 | |
11 | |
12 | |
1 |
Sigmund Berglund | Korgen IL | 31:57 |
|
9,95
| 0:50
(-0:09) |
40(3) |
3:55
(-0:11) |
44(2) |
1:28
(-0:23) |
45(4) |
4:27
(-0:00) |
47(1) |
3:35
(-0:40) |
48(4) |
5:41
(-0:00) |
49(1) |
1:33
(-0:11) |
50(3) |
3:20
(-0:00) |
56(1) |
2:23
(-0:09) |
67(2) |
2:42
(-0:01) |
75(2) |
1:05
(-0:00) |
80(1) |
0:58
(-0:13) |
100(3) |
2 |
Kristian Hines | Herringen IL | 35:55 |
(-3:58) |
11,19
| 1:17
(-0:36) |
40(4) |
5:12
(-1:28) |
44(4) |
1:23
(-0:18) |
45(3) |
4:44
(-0:17) |
47(2) |
2:55
(-0:00) |
48(1) |
6:44
(-1:03) |
49(3) |
1:28
(-0:06) |
50(2) |
3:28
(-0:08) |
56(2) |
2:32
(-0:18) |
67(4) |
3:59
(-1:18) |
75(4) |
1:17
(-0:12) |
80(3) |
0:56
(-0:11) |
100(2) |
3 |
Martin Herringbotn | Herringen IL | 37:52 |
(-5:55) |
11,80
| 0:41
(-0:00) |
40(1) |
3:44
(-0:00) |
44(1) |
1:05
(-0:00) |
45(1) |
10:36
(-6:09) |
47(4) |
3:00
(-0:05) |
48(3) |
6:40
(-0:59) |
49(2) |
1:22
(-0:00) |
50(1) |
3:42
(-0:22) |
56(3) |
2:14
(-0:00) |
67(1) |
2:41
(-0:00) |
75(1) |
1:06
(-0:01) |
80(2) |
1:01
(-0:16) |
100(4) |
4 |
Snorre Bogfjellmo | Mosjøen IL | 48:49 |
(-16:52) |
15,21
| 0:41
(-0:00) |
40(1) |
4:23
(-0:39) |
44(3) |
1:20
(-0:15) |
45(2) |
9:47
(-5:20) |
47(3) |
2:55
(-0:00) |
48(1) |
9:46
(-4:05) |
49(4) |
6:27
(-5:05) |
50(4) |
4:27
(-1:07) |
56(4) |
2:26
(-0:12) |
67(3) |
3:26
(-0:45) |
75(3) |
2:26
(-1:21) |
80(4) |
0:45
(-0:00) |
100(1) |
Strekktid liste for klasse D40-
Nr |
Navn |
Klubb |
Totalt |
Diff |
Min/km |
1 | |
2 | |
3 | |
4 | |
5 | |
6 | |
7 | |
8 | |
9 | |
10 | |
1 |
Lisbeth Beyer | Mo O-Klubb | 49:43 |
|
19,81
| 1:11
(-0:00) |
40(1) |
8:57
(-0:00) |
45(1) |
1:35
(-0:00) |
46(1) |
11:54
(-0:00) |
47(1) |
4:23
(-0:00) |
48(1) |
7:38
(-0:00) |
56(1) |
3:34
(-0:00) |
67(1) |
7:33
(-0:00) |
75(1) |
1:47
(-0:00) |
80(1) |
1:11
(-0:00) |
100(1) |
Strekktid liste for klasse H40-
Nr |
Navn |
Klubb |
Totalt |
Diff |
Min/km |
1 | |
2 | |
3 | |
4 | |
5 | |
6 | |
7 | |
8 | |
9 | |
10 | |
11 | |
12 | |
1 |
Ingar Solberg | Olderskog IL | 36:23 |
|
11,33
| 0:41
(-0:00) |
40(1) |
4:26
(-0:00) |
44(1) |
1:32
(-0:21) |
45(3) |
5:30
(-0:49) |
47(2) |
3:12
(-0:31) |
48(2) |
6:52
(-0:00) |
49(1) |
1:51
(-0:30) |
50(3) |
4:09
(-1:17) |
56(2) |
2:52
(-0:23) |
67(2) |
3:06
(-0:02) |
75(2) |
1:15
(-0:00) |
80(1) |
0:57
(-0:04) |
100(2) |
2 |
Jan Gaute Buvik | Korgen IL | 37:45 |
(-1:22) |
11,76
| 0:46
(-0:05) |
40(2) |
4:35
(-0:09) |
44(2) |
1:11
(-0:00) |
45(1) |
4:41
(-0:00) |
47(1) |
2:41
(-0:00) |
48(1) |
8:58
(-2:06) |
49(3) |
1:39
(-0:18) |
50(2) |
4:37
(-1:45) |
56(4) |
3:10
(-0:41) |
67(4) |
3:04
(-0:00) |
75(1) |
1:22
(-0:07) |
80(3) |
1:01
(-0:08) |
100(3) |
3 |
Gunnar Brattli | Mo O-Klubb | 40:13 |
(-3:50) |
12,53
| 2:17
(-1:36) |
40(4) |
4:51
(-0:25) |
44(3) |
1:27
(-0:16) |
45(2) |
6:15
(-1:34) |
47(4) |
4:52
(-2:11) |
48(4) |
7:02
(-0:10) |
49(2) |
1:21
(-0:00) |
50(1) |
2:52
(-0:00) |
56(1) |
2:29
(-0:00) |
67(1) |
4:35
(-1:31) |
75(3) |
1:19
(-0:04) |
80(2) |
0:53
(-0:00) |
100(1) |
4 |
Jan Kåre Vatne | Mo O-Klubb | 46:40 |
(-10:17) |
14,54
| 1:08
(-0:27) |
40(3) |
5:18
(-0:52) |
44(4) |
1:32
(-0:21) |
45(3) |
5:46
(-1:05) |
47(3) |
3:43
(-1:02) |
48(3) |
11:12
(-4:20) |
49(4) |
2:30
(-1:09) |
50(4) |
4:25
(-1:33) |
56(3) |
3:04
(-0:35) |
67(3) |
4:42
(-1:38) |
75(4) |
1:55
(-0:40) |
80(4) |
1:25
(-0:32) |
100(4) |
Strekktid liste for klasse H55-
Nr |
Navn |
Klubb |
Totalt |
Diff |
Min/km |
1 | |
2 | |
3 | |
4 | |
5 | |
6 | |
7 | |
8 | |
9 | |
10 | |
1 |
Oddgeir Nergård | Olderskog IL | 1:10:49 |
|
28,21
| 1:30
(-0:00) |
40(1) |
7:27
(-0:00) |
45(1) |
2:20
(-0:00) |
46(1) |
11:31
(-0:00) |
47(1) |
13:02
(-0:00) |
48(1) |
8:57
(-0:00) |
56(1) |
5:09
(-0:00) |
67(1) |
9:45
(-0:00) |
75(1) |
8:40
(-0:00) |
80(1) |
2:28
(-0:00) |
100(1) |
DSQ |
Torbjørn Breirem | Olderskog IL | 52:04 |
|
20,74
| 1:30 |
40 |
6:07 |
45 |
1:07 |
46 |
7:09 |
47 |
23:43 |
56 |
3:35 |
67 |
4:58 |
75 |
2:27 |
80 |
1:28 |
100 |
|
|
Strekktid liste for klasse Trim
Fullført |
Navn |
Klubb |
OK |
Liv Bjergvik | Halsøy IL |
OK |
Silja Bogfjellmo | Mosjøen IL |
OK |
Stine Brækken | Herringen IL |
OK |
Ole Magnus Rydsaa | Korgen IL |
OK |
Maria Bech Urland | Korgen IL |
OK |
Sigrid Bech Urland | Korgen IL |
Tips:
Velg Vis|Tekststørrelse|Stor fra menyen dersom bokstavene er for små
Velg Vis|Tekststørrelse|Minst fra menyen for å få plass på arket ved utskrift. Bruk liggende ark.
Generated by mOtime (c)Jan Kåre Vatne