KM Stafett Reinfjellia

Resultatliste generert 05.09.2004 17:06:15
Foreløbige resultatlister

Antall deltagere var 63

Resultatliste for klasse N

Fullført Navn Klubb
OK Lotte E. ReitanMo O-Klubb
OK Mari E. ReitanMo O-Klubb
OK Martha SkoganValnesfjord IL
OK Maria Bech UrlandKorgen IL
OK Ingvild Oxaas WieMo O-Klubb
OK Andreas ØstensenUkjent klubb




Resultatliste for klasse D11-12

Nr Navn Klubb Tid Etter Min/km
1 Mathilde RundhaugMo O-Klubb24:28   10,83
2 Kristine MasterdalsheiMo O-Klubb25:11 (-0:43) 11,14
3 Sigrid Bech UrlandKorgen IL27:26 (-2:58) 12,14
4 Ida HegrebergBodø&Omegn IF41:50 (-17:22) 18,51




Resultatliste for klasse H11-12

Nr Navn Klubb Tid Etter Min/km
1 Petter JacolaBodø&Omegn IF21:05   9,33
2 Jakob Kalvig SkoganValnesfjord IL28:14 (-7:09) 12,49
3 Håkon Martin RensaaBodø&Omegn IF32:49 (-11:44) 14,52
4 Torbjørn Høsli OlsenBodø&Omegn IF40:02 (-18:57) 17,71
5 Sigurd Oxaas WieMo O-Klubb1:46:25 (-1:25:20) 47,09




Resultatliste for klasse H13-16

Nr Navn Tid Etter Løper Klubb Tid Min/km
1 Mo 3 44:41   Yngve Skogstad
Vegard Skogstad
Mo O-Klubb
Mo O-Klubb
24:09
20:32
9,51
7,60
2 Mo 1 49:52 (-5:11) Henning Masterdalshei
Magnus Beyer Brattli
Mo O-Klubb
Mo O-Klubb
29:06
20:46
10,78
8,18
3 Korgen 1:00:53 (-16:12) Julian Bech Urland
Helge Bech Urland
Korgen IL
Korgen IL
19:27
41:26
7,45
15,81
4 Mo 2 1:29:15 (-44:34) Sivert Halsteinsen
Daniel Sjonbotn
Mo O-Klubb
Mo O-Klubb
38:47
50:28
14,80
19,34




Resultatliste for klasse D15-

Nr Navn Tid Etter Løper Klubb Tid Min/km
1 Mo 1 1:44:21   Sigrid Ringdalen Vatne
Liv Anne Sollie
Hilde Sofie Masterdalshei
Mo O-Klubb
Mo O-Klubb
Mo O-Klubb
36:39
31:52
35:50
9,30
10,80
8,83
2 Bodø 2:39:27 (-55:06) Elisabeth Rekkedal
Regula Høsli
Ragni Stokland
Bodø&Omegn IF
Bodø&Omegn IF
Bodø&Omegn IF
48:32
53:05
57:50
11,95
17,99
14,68




Resultatliste for klasse H15-

Nr Navn Tid Etter Løper Klubb Tid Min/km
1 Bodø 1 1:48:42   Magnus Wingan Wold
Håvard Berg
Arild Hegreberg
Bodø&Omegn IF
Bodø&Omegn IF
Bodø&Omegn IF
41:43
29:32
37:27
7,60
7,27
6,76
2 Herringen 2:14:11 (-25:29) Martin Herringbotn
Roger Herringbotn
Kristian Hines
Herringen IL
Herringen IL
Herringen IL
46:18
45:29
42:24
8,31
11,54
7,60
3 Bodø 2 2:49:32 (-1:00:50) Kristian Wingan Wold
Steinar Eldevik
Erlend Eggestad
Bodø&Omegn IF
Bodø&Omegn IF
Bodø&Omegn IF
57:56
47:22
1:04:14
10,46
11,67
11,70




Resultatliste for klasse D135

Nr Navn Tid Etter Løper Klubb Tid Min/km
1 Mo 1 1:52:15   Lisbeth Beyer
Wenche Hjelmseth
Eli Ringdalen
Mo O-Klubb
Mo O-Klubb
Mo O-Klubb
39:04
35:12
37:59
12,52
11,85
13,05
2 Korgen 1:58:48 (-6:33) Inger Lise Pettersen
Karin Håpnes
Anny Lorentzen
Korgen IL
Korgen IL
Korgen IL
26:21
40:43
51:44
8,87
13,99
16,58




Resultatliste for klasse H135

Nr Navn Tid Etter Løper Klubb Tid Min/km
1 Bodø 1 1:44:34   Anders Kure
Leif Magne Eggestad
Per Rekkedal
Bodø&Omegn IF
Bodø&Omegn IF
Bodø&Omegn IF
36:30
35:47
32:17
9,43
8,81
8,19
2 Mo 1:51:00 (-6:26) Jan Kåre Vatne
Ola Skogstad
Gunnar Brattli
Mo O-Klubb
Mo O-Klubb
Mo O-Klubb
38:42
40:21
31:57
9,53
10,24
8,26
3 Korgen 1:52:51 (-8:17) Jan Gaute Buvik
Arne Håpnes
Arnulf Villmo
Korgen IL
Korgen IL
Korgen IL
31:44
44:36
36:31
8,05
11,52
8,99
4 Bodø 2 2:10:57 (-26:23) Carl B. Bjørseth
Åge Mohus
John Helge Heitmann
Bodø&Omegn IF
Bodø&Omegn IF
Bodø&Omegn IF
44:02
45:09
41:46
10,85
11,46
10,79




Resultatliste for klasse Mix

Nr Navn Tid Etter Løper Klubb Tid Min/km
1 Valnesfjord 1:37:51   Dag Skogan
Katrine Kalvig
Roy Solbakk
Valnesfjord IL
Valnesfjord IL
Valnesfjord IL
29:48
32:32
35:31
9,77
12,81
8,92
2 Siso 1:52:11 (-14:20) Asbjørn Pedersen
Eva Lund Pedersen
Erling Pedersen
SISO IL
SISO IL
SISO IL
28:02
34:54
49:15
9,44
13,74
12,13




Resultatliste for klasse Trim

Nr Navn Klubb Tid Etter Min/km
1 Arnold DanielsenBodø&Omegn IF54:28    






Tips:
Velg Vis|Tekststørrelse|Stor fra menyen dersom bokstavene er for små
Velg Vis|Tekststørrelse|Minst fra menyen for å få plass på arket ved utskrift. Bruk liggende ark.
Generated by mOtime (c)Jan Kåre Vatne