Saltenkarusell 1
Resultatliste generert 31.05.2004 20:57:46
Foreløbige resultatlister
Antall deltagere var 81
Strekktid liste for klasse Nybegyner
Fullført |
Navn |
Klubb |
OK |
Astrid Aanerød | Bodø og Omegn IF |
OK |
Heidi Jensen | Bodø og Omegn IF |
OK |
Kathrine Kock | Bodø og Omegn IF |
OK |
Margrete Nodeland | Bodø og Omegn IF |
OK |
Mari Eriksen Reitan | Bodø og Omegn IF |
OK |
Frida H Rånes | Bodø og Omegn IF |
OK |
Jørgen S Stabell | Bodø og Omegn IF |
OK |
Maria Støen | Bodø og Omegn IF |
Strekktid liste for klasse Småtroll
Fullført |
Navn |
Klubb |
OK |
Mie Isahsen | Bodø og Omegn IF |
OK |
Tiril Isahsen | Bodø og Omegn IF |
OK |
Ingeborg Pedersen | Bodø og Omegn IF |
OK |
Marianne Pedersen | Bodø og Omegn IF |
OK |
Lotte Reitan | Bodø og Omegn IF |
OK |
Mari E Reitan | Bodø og Omegn IF |
OK |
Kristin R Ringstad | Bodø og Omegn IF |
OK |
Martha Kalvig Skogan | Valnesfjord |
OK |
Joar Stabell | Bodø og Omegn IF |
OK |
Julianne Stabell | Bodø og Omegn IF |
OK |
Siri Westlund | Bodø og Omegn IF |
Strekktid liste for klasse H11-12
Nr |
Navn |
Klubb |
Totalt |
Diff |
Min/km |
1 |
Torbjørn H Olsen | Bodø og Omegn IF | 52:42 |
|
21,08
|
2 |
Jakob K Skogan | Valnesfjord | 52:45 |
(-0:03) |
21,10
|
3 |
Petter Jakola | Bodø og Omegn IF | 52:51 |
(-0:09) |
21,14
|
3 |
Mads Andre Østensen | Bodø og Omegn IF | 52:51 |
(-0:09) |
21,14
|
5 |
Kristoffer Mikelsen | Bodø og Omegn IF | 1:01:22 |
(-8:40) |
24,55
|
Strekktid liste for klasse D11-12
Nr |
Navn |
Klubb |
Totalt |
Diff |
Min/km |
DNF |
Ida Hegreberg | Bodø og Omegn IF | 0:00 |
|
0,00
|
Strekktid liste for klasse H13-16
Nr |
Navn |
Klubb |
Totalt |
Diff |
Min/km |
1 |
Magnus Wingan Wold | Bodø og Omegn IF | 29:25 |
|
9,81
|
Strekktid liste for klasse H13-16C
Nr |
Navn |
Klubb |
Totalt |
Diff |
Min/km |
1 |
Lars Jørgen Olsen | Bodø og Omegn IF | 47:28 |
|
18,99
|
Strekktid liste for klasse D17
Nr |
Navn |
Klubb |
Totalt |
Diff |
Min/km |
1 |
Marit W Kure | Bodø og Omegn IF | 55:16 |
|
13,82
|
2 |
Ingrid Støen | Bodø og Omegn IF | 1:00:19 |
(-5:03) |
15,08
|
3 |
Elisabeth Rekkedal | Bodø og Omegn IF | 1:11:55 |
(-16:39) |
17,98
|
4 |
Ragni Stokkland | Bodø og Omegn IF | 1:32:46 |
(-37:30) |
23,19
|
Strekktid liste for klasse D17C
Nr |
Navn |
Klubb |
Totalt |
Diff |
Min/km |
1 |
Mariell Pedersen Eide | SISO IL | 55:57 |
|
18,65
|
2 |
Regula Høsli | Bodø og Omegn IF | 1:26:24 |
(-30:27) |
28,80
|
Strekktid liste for klasse H17C
Nr |
Navn |
Klubb |
Totalt |
Diff |
Min/km |
1 |
John Helge Heitman | Bodø og Omegn IF | 48:09 |
|
16,05
|
2 |
Arne Kristian Nordhei | Bodø og Omegn IF | 51:10 |
(-3:01) |
17,06
|
3 |
Ronny Johnsen | Bodø og Omegn IF | 53:44 |
(-5:35) |
17,91
|
4 |
Anders Wold | Bodø og Omegn IF | 54:10 |
(-6:01) |
18,06
|
Strekktid liste for klasse H17
Nr |
Navn |
Klubb |
Totalt |
Diff |
Min/km |
1 |
Arild Hegreberg | Bodø og Omegn IF | 49:01 |
|
8,17
|
2 |
Lars Petter Rekkedal | Bodø og Omegn IF | 1:01:53 |
(-12:52) |
10,31
|
3 |
Roy Solbakk | Valnesfjord | 1:05:05 |
(-16:04) |
10,85
|
4 |
Randi Salomonsen | Bodø og Omegn IF | 1:08:49 |
(-19:48) |
11,47
|
5 |
Marius Edvardsen | Bodø og Omegn IF | 1:11:03 |
(-22:02) |
11,84
|
6 |
Erlend Fjose | Bodø og Omegn IF | 1:11:48 |
(-22:47) |
11,97
|
7 |
Jonny Jakobsen | Valnesfjord | 1:14:30 |
(-25:29) |
12,42
|
8 |
Erlend Eggestad | Bodø og Omegn IF | 1:17:17 |
(-28:16) |
12,88
|
9 |
Hege Rustad | Oddersjaa O.L. | 1:18:23 |
(-29:22) |
13,06
|
10 |
Ståle Grindflek | Bodø og Omegn IF | 1:23:10 |
(-34:09) |
13,86
|
DNF |
Tore Jakola | Bodø og Omegn IF | 0:00 |
|
0,00
|
Strekktid liste for klasse H40
Nr |
Navn |
Klubb |
Totalt |
Diff |
Min/km |
1 |
Per Rekkedal | Bodø og Omegn IF | 42:50 |
|
10,71
|
2 |
Leif Magne Eggestad | Bodø og Omegn IF | 49:23 |
(-6:33) |
12,35
|
3 |
Anders Kure | Bodø og Omegn IF | 49:24 |
(-6:34) |
12,35
|
4 |
Jan Prytz | Bodø og Omegn IF | 51:19 |
(-8:29) |
12,83
|
5 |
Ivar Aanerød | Bodø og Omegn IF | 56:25 |
(-13:35) |
14,10
|
6 |
Carl B Bjørseth | Bodø og Omegn IF | 56:42 |
(-13:52) |
14,18
|
7 |
Lars Norum | Bodø og Omegn IF | 1:03:07 |
(-20:17) |
15,78
|
8 |
Dag Skogan | Valnesfjord | 1:12:33 |
(-29:43) |
18,14
|
9 |
Geir Moen | Bodø og Omegn IF | 1:16:16 |
(-33:26) |
19,07
|
10 |
Odd Ivar Søvik | Bodø og Omegn IF | 1:29:45 |
(-46:55) |
22,44
|
11 |
Karl Ingvald Didriksen | Bodø og Omegn IF | 1:43:13 |
(-1:00:23) |
25,80
|
Strekktid liste for klasse D40
Nr |
Navn |
Klubb |
Totalt |
Diff |
Min/km |
1 |
Lisbeth Jordbru | Valnesfjord | 1:14:20 |
|
24,78
|
Strekktid liste for klasse H55
Nr |
Navn |
Klubb |
Totalt |
Diff |
Min/km |
1 |
Gunnar Rabben | Bodø og Omegn IF | 36:58 |
|
12,32
|
2 |
Erling Pedersen | SISO IL | 43:56 |
(-6:58) |
14,64
|
3 |
Per Dalhaug | Bodø og Omegn IF | 46:20 |
(-9:22) |
15,44
|
4 |
Jens Limstrand | Bodø og Omegn IF | 47:42 |
(-10:44) |
15,90
|
5 |
Raymond Trondsen | Tverlandet IL | 49:30 |
(-12:32) |
16,50
|
6 |
Asbjørn Pedersen | SISO IL | 51:39 |
(-14:41) |
17,22
|
7 |
Per Fosby | Bodø og Omegn IF | 51:58 |
(-15:00) |
17,32
|
8 |
Steinar Skogstad | Valnesfjord | 52:35 |
(-15:37) |
17,53
|
9 |
Svein Dundas | Bodø og Omegn IF | 57:38 |
(-20:40) |
19,21
|
Strekktid liste for klasse D55
Nr |
Navn |
Klubb |
Totalt |
Diff |
Min/km |
1 |
Karen Bjørseth | Bodø og Omegn IF | 54:02 |
|
18,01
|
2 |
Kirsten Limstrand | Bodø og Omegn IF | 57:47 |
(-3:45) |
19,26
|
3 |
Solveig Martinussen | Bodø og Omegn IF | 1:16:10 |
(-22:08) |
25,39
|
4 |
Eva Lund Pedersen | SISO IL | 1:56:14 |
(-1:02:12) |
38,74
|
Strekktid liste for klasse H65
Nr |
Navn |
Klubb |
Totalt |
Diff |
Min/km |
1 |
Edvin Berg | Bodø og Omegn IF | 36:45 |
|
9,19
|
2 |
Arnold Danielsen | Bodø og Omegn IF | 1:24:29 |
(-47:44) |
21,12
|
Tips:
Velg Vis|Tekststørrelse|Stor fra menyen dersom bokstavene er for små
Velg Vis|Tekststørrelse|Minst fra menyen for å få plass på arket ved utskrift. Bruk liggende ark.
Generated by mOtime (c)Jan Kåre Vatne