Helgelandsræs 10.05.05 Lyngheim

Resultatliste generert 14.05.2005 12:49:50
Foreløbige resultatlister

Antall deltagere var 31

Strekktider for klasse N

Fullført Navn Klubb
OK Anna Marie UrlandKorgen IL
OK Maria Bech UrlandKorgen IL




Strekktider for klasse D11-12

Nr Navn Klubb Totalt Diff Min/km 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
1 Mathilde RundhaugMo O-Klubb16:09   8.07 1:05
(-0:02)
1:05
78
(2)
(2)
1:21
(-0:05)
2:26
148
(2)
(2)
0:21
(-0:03)
2:47
149
(4)
(2)
1:15
(-0:12)
4:02
150
(2)
(2)
2:29
(-0:00)
6:31
151
(1)
(2)
0:38
(-0:00)
7:09
154
(1)
(2)
1:22
(-0:07)
8:31
155
(2)
(2)
3:35
(-0:00)
12:06
79
(1)
(2)
0:39
(-0:01)
12:45
158
(2)
(2)
1:30
(-0:09)
14:15
80
(3)
(2)
1:44
(-0:00)
15:59
77
(1)
(1)
0:10
(-0:02)
16:09
152
(3)
(1)
2 Sigrid Bech UrlandKorgen IL16:13 (-0:04) 8.11 1:03
(-0:00)
1:03
78
(1)
(1)
1:16
(-0:00)
2:19
148
(1)
(1)
0:19
(-0:01)
2:38
149
(3)
(1)
1:19
(-0:16)
3:57
150
(3)
(1)
2:29
(-0:00)
6:26
151
(1)
(1)
0:38
(-0:00)
7:04
154
(1)
(1)
1:26
(-0:11)
8:30
155
(3)
(1)
3:35
(-0:00)
12:05
79
(1)
(1)
0:39
(-0:01)
12:44
158
(2)
(1)
1:25
(-0:04)
14:09
80
(2)
(1)
1:56
(-0:12)
16:05
77
(2)
(2)
0:08
(-0:00)
16:13
152
(1)
(2)
3 Kristine MasterdalsheiMo O-Klubb16:26 (-0:17) 8.22 1:09
(-0:06)
1:09
78
(3)
(3)
1:39
(-0:23)
2:48
148
(3)
(3)
0:18
(-0:00)
3:06
149
(1)
(3)
1:03
(-0:00)
4:09
150
(1)
(3)
2:30
(-0:01)
6:39
151
(3)
(3)
0:39
(-0:01)
7:18
154
(3)
(3)
1:15
(-0:00)
8:33
155
(1)
(3)
3:44
(-0:09)
12:17
79
(3)
(3)
0:38
(-0:00)
12:55
158
(1)
(3)
1:21
(-0:00)
14:16
80
(1)
(3)
2:01
(-0:17)
16:17
77
(3)
(3)
0:09
(-0:01)
16:26
152
(2)
(3)
4 Ingvild Oxaas WieMo O-Klubb26:59 (-10:50) 13.49 1:41
(-0:38)
1:41
78
(4)
(4)
2:01
(-0:45)
3:42
148
(4)
(4)
0:18
(-0:00)
4:00
149
(1)
(4)
2:14
(-1:11)
6:14
150
(4)
(4)
4:16
(-1:47)
10:30
151
(4)
(4)
0:59
(-0:21)
11:29
154
(4)
(4)
3:01
(-1:46)
14:30
155
(4)
(4)
5:29
(-1:54)
19:59
79
(4)
(4)
1:14
(-0:36)
21:13
158
(4)
(4)
2:40
(-1:19)
23:53
80
(4)
(4)
2:50
(-1:06)
26:43
77
(4)
(4)
0:16
(-0:08)
26:59
152
(4)
(4)




Strekktider for klasse H11-12

Nr Navn Klubb Totalt Diff Min/km 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
1 Sindre FjeldavliMo O-Klubb21:28   10.73 1:04
(-0:00)
1:04
78
(1)
(1)
0:47
(-0:00)
1:51
148
(1)
(1)
0:45
(-0:00)
2:36
149
(1)
(1)
2:18
(-0:00)
4:54
150
(1)
(1)
3:07
(-0:00)
8:01
151
(1)
(1)
0:45
(-0:00)
8:46
154
(1)
(1)
1:57
(-0:00)
10:43
155
(1)
(1)
4:55
(-0:00)
15:38
79
(1)
(1)
1:12
(-0:00)
16:50
158
(1)
(1)
1:30
(-0:00)
18:20
80
(1)
(1)
3:00
(-0:00)
21:20
77
(1)
(1)
0:08
(-0:00)
21:28
152
(1)
(1)




Strekktider for klasse H13-16

Nr Navn Klubb Totalt Diff Min/km 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
1 Julian Bech UrlandKorgen IL20:14   6.74 0:34
(-0:00)
0:34
82
(1)
(1)
1:48
(-0:00)
2:22
93
(1)
(1)
1:18
(-0:22)
3:40
90
(5)
(1)
0:14
(-0:00)
3:54
92
(1)
(1)
1:57
(-0:09)
5:51
148
(4)
(1)
0:09
(-0:00)
6:00
149
(1)
(1)
0:53
(-0:03)
6:53
150
(3)
(1)
1:51
(-0:25)
8:44
151
(3)
(2)
0:27
(-0:09)
9:11
154
(3)
(2)
0:53
(-0:00)
10:04
155
(1)
(1)
1:56
(-0:17)
12:00
157
(3)
(2)
1:09
(-0:11)
13:09
158
(3)
(2)
1:27
(-0:00)
14:36
160
(1)
(2)
3:06
(-0:39)
17:42
162
(5)
(2)
0:24
(-0:03)
18:06
81
(3)
(1)
1:59
(-0:00)
20:05
77
(1)
(1)
0:09
(-0:02)
20:14
152
(5)
(1)
2 Magnus Beyer BrattliMo O-Klubb21:25 (-1:11) 7.14 1:03
(-0:29)
1:03
82
(4)
(4)
1:50
(-0:02)
2:53
93
(3)
(3)
0:56
(-0:00)
3:49
90
(1)
(2)
0:33
(-0:19)
4:22
92
(3)
(2)
1:48
(-0:00)
6:10
148
(1)
(2)
0:16
(-0:07)
6:26
149
(6)
(2)
0:51
(-0:01)
7:17
150
(2)
(2)
1:26
(-0:00)
8:43
151
(1)
(1)
0:23
(-0:05)
9:06
154
(2)
(1)
1:06
(-0:13)
10:12
155
(3)
(2)
1:44
(-0:05)
11:56
157
(2)
(1)
0:58
(-0:00)
12:54
158
(1)
(1)
1:41
(-0:14)
14:35
160
(3)
(1)
2:40
(-0:13)
17:15
162
(2)
(1)
1:53
(-1:32)
19:08
81
(7)
(3)
2:09
(-0:10)
21:17
77
(2)
(2)
0:08
(-0:01)
21:25
152
(2)
(2)
3 Henning MasterdalsheiMo O-Klubb21:26 (-1:12) 7.14 0:58
(-0:24)
0:58
82
(3)
(3)
1:52
(-0:04)
2:50
93
(4)
(2)
1:15
(-0:19)
4:05
90
(4)
(3)
0:54
(-0:40)
4:59
92
(7)
(4)
1:51
(-0:03)
6:50
148
(3)
(4)
0:14
(-0:05)
7:04
149
(4)
(4)
0:53
(-0:03)
7:57
150
(3)
(4)
1:37
(-0:11)
9:34
151
(2)
(3)
0:28
(-0:10)
10:02
154
(4)
(3)
1:05
(-0:12)
11:07
155
(2)
(3)
2:05
(-0:26)
13:12
157
(5)
(3)
1:14
(-0:16)
14:26
158
(5)
(3)
1:44
(-0:17)
16:10
160
(4)
(4)
2:27
(-0:00)
18:37
162
(1)
(3)
0:22
(-0:01)
18:59
81
(2)
(2)
2:18
(-0:19)
21:17
77
(5)
(3)
0:09
(-0:02)
21:26
152
(5)
(3)
4 Vegard SkogstadMo O-Klubb21:52 (-1:38) 7.29 1:18
(-0:44)
1:18
82
(5)
(5)
1:49
(-0:01)
3:07
93
(2)
(4)
1:04
(-0:08)
4:11
90
(2)
(4)
0:33
(-0:19)
4:44
92
(3)
(3)
1:48
(-0:00)
6:32
148
(1)
(3)
0:13
(-0:04)
6:45
149
(3)
(3)
0:50
(-0:00)
7:35
150
(1)
(3)
2:44
(-1:18)
10:19
151
(7)
(4)
0:18
(-0:00)
10:37
154
(1)
(4)
1:14
(-0:21)
11:51
155
(5)
(4)
1:39
(-0:00)
13:30
157
(1)
(4)
1:03
(-0:05)
14:33
158
(2)
(4)
1:36
(-0:09)
16:09
160
(2)
(3)
2:41
(-0:14)
18:50
162
(3)
(4)
0:37
(-0:16)
19:27
81
(4)
(4)
2:17
(-0:18)
21:44
77
(3)
(4)
0:08
(-0:01)
21:52
152
(2)
(4)
5 Helge Bech UrlandKorgen IL23:36 (-3:22) 7.87 1:26
(-0:52)
1:26
82
(6)
(6)
2:00
(-0:12)
3:26
93
(5)
(5)
1:13
(-0:17)
4:39
90
(3)
(5)
0:27
(-0:13)
5:06
92
(2)
(5)
2:20
(-0:32)
7:26
148
(6)
(5)
0:12
(-0:03)
7:38
149
(2)
(5)
1:10
(-0:20)
8:48
150
(7)
(5)
1:52
(-0:26)
10:40
151
(4)
(5)
0:29
(-0:11)
11:09
154
(5)
(5)
1:12
(-0:19)
12:21
155
(4)
(5)
2:01
(-0:22)
14:22
157
(4)
(5)
1:10
(-0:12)
15:32
158
(4)
(5)
2:25
(-0:58)
17:57
160
(7)
(5)
2:53
(-0:26)
20:50
162
(4)
(5)
0:21
(-0:00)
21:11
81
(1)
(5)
2:17
(-0:18)
23:28
77
(3)
(5)
0:08
(-0:01)
23:36
152
(2)
(5)
6 Yngve SkogstadMo O-Klubb27:04 (-6:50) 9.02 0:51
(-0:17)
0:51
82
(2)
(2)
2:56
(-1:08)
3:47
93
(6)
(6)
1:32
(-0:36)
5:19
90
(6)
(6)
0:43
(-0:29)
6:02
92
(6)
(6)
2:03
(-0:15)
8:05
148
(5)
(6)
0:15
(-0:06)
8:20
149
(5)
(6)
0:57
(-0:07)
9:17
150
(5)
(6)
2:32
(-1:06)
11:49
151
(6)
(6)
0:32
(-0:14)
12:21
154
(6)
(6)
1:33
(-0:40)
13:54
155
(7)
(6)
2:51
(-1:12)
16:45
157
(7)
(6)
1:19
(-0:21)
18:04
158
(6)
(6)
1:49
(-0:22)
19:53
160
(5)
(6)
3:36
(-1:09)
23:29
162
(6)
(6)
0:37
(-0:16)
24:06
81
(4)
(6)
2:51
(-0:52)
26:57
77
(6)
(6)
0:07
(-0:00)
27:04
152
(1)
(6)
7 Sivert HallsteinsenMo O-Klubb32:18 (-12:04) 10.77 1:31
(-0:57)
1:31
82
(7)
(7)
3:27
(-1:39)
4:58
93
(7)
(7)
1:45
(-0:49)
6:43
90
(7)
(7)
0:35
(-0:21)
7:18
92
(5)
(7)
2:35
(-0:47)
9:53
148
(7)
(7)
0:21
(-0:12)
10:14
149
(7)
(7)
1:08
(-0:18)
11:22
150
(6)
(7)
2:30
(-1:04)
13:52
151
(5)
(7)
0:42
(-0:24)
14:34
154
(7)
(7)
1:30
(-0:37)
16:04
155
(6)
(7)
2:31
(-0:52)
18:35
157
(6)
(7)
1:36
(-0:38)
20:11
158
(7)
(7)
2:09
(-0:42)
22:20
160
(6)
(7)
5:44
(-3:17)
28:04
162
(7)
(7)
1:01
(-0:40)
29:05
81
(6)
(7)
3:02
(-1:03)
32:07
77
(7)
(7)
0:11
(-0:04)
32:18
152
(7)
(7)




Strekktider for klasse D17-

Nr Navn Klubb Totalt Diff Min/km 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
1 Inger Lise PettersenKorgen IL30:06   7.53 0:49
(-0:00)
0:49
82
(1)
(1)
1:50
(-0:00)
2:39
93
(1)
(1)
1:27
(-0:24)
4:06
90
(4)
(2)
0:27
(-0:03)
4:33
92
(2)
(1)
2:09
(-0:11)
6:42
148
(3)
(1)
0:16
(-0:02)
6:58
149
(3)
(1)
0:58
(-0:04)
7:56
150
(2)
(1)
1:49
(-0:01)
9:45
151
(2)
(1)
0:29
(-0:01)
10:14
154
(2)
(1)
1:15
(-0:10)
11:29
155
(3)
(1)
2:04
(-0:19)
13:33
157
(3)
(1)
1:05
(-0:00)
14:38
158
(1)
(1)
1:37
(-0:34)
16:15
160
(3)
(1)
3:01
(-1:41)
19:16
162
(3)
(1)
3:19
(-0:00)
22:35
163
(1)
(1)
3:46
(-1:03)
26:21
164
(3)
(1)
1:36
(-0:56)
27:57
76
(2)
(1)
1:59
(-1:09)
29:56
77
(2)
(2)
0:10
(-0:03)
30:06
152
(3)
(1)
   
2 Hilde Sofie MasterdalsheiMo O-Klubb31:03 (-0:57) 7.76 0:51
(-0:02)
0:51
82
(3)
(3)
2:48
(-0:58)
3:39
93
(4)
(3)
1:11
(-0:08)
4:50
90
(2)
(3)
0:24
(-0:00)
5:14
92
(1)
(3)
1:58
(-0:00)
7:12
148
(1)
(3)
0:15
(-0:01)
7:27
149
(2)
(3)
0:54
(-0:00)
8:21
150
(1)
(2)
1:48
(-0:00)
10:09
151
(1)
(2)
0:30
(-0:02)
10:39
154
(3)
(2)
1:14
(-0:09)
11:53
155
(2)
(2)
1:58
(-0:13)
13:51
157
(2)
(2)
1:09
(-0:04)
15:00
158
(3)
(2)
1:40
(-0:37)
16:40
160
(4)
(2)
2:42
(-1:22)
19:22
162
(2)
(2)
3:27
(-0:08)
22:49
163
(2)
(2)
4:36
(-1:53)
27:25
164
(4)
(2)
0:40
(-0:00)
28:05
81
(1)
(2)
0:50
(-0:00)
28:55
76
(1)
(1)
1:59
(-1:52)
30:54
77
(5)
(2)
0:09
(-0:00)
31:03
152
(1)
(2)
3 Sigrid Ringdalen VatneMo O-Klubb32:04 (-1:58) 8.02 0:49
(-0:00)
0:49
82
(1)
(1)
2:06
(-0:16)
2:55
93
(2)
(2)
1:03
(-0:00)
3:58
90
(1)
(1)
1:06
(-0:42)
5:04
92
(6)
(2)
2:04
(-0:06)
7:08
148
(2)
(2)
0:14
(-0:00)
7:22
149
(1)
(2)
2:17
(-1:23)
9:39
150
(6)
(4)
2:04
(-0:16)
11:43
151
(3)
(3)
0:28
(-0:00)
12:11
154
(1)
(3)
1:36
(-0:31)
13:47
155
(6)
(4)
1:45
(-0:00)
15:32
157
(1)
(3)
1:08
(-0:03)
16:40
158
(2)
(3)
1:24
(-0:21)
18:04
160
(2)
(3)
3:09
(-1:49)
21:13
162
(4)
(3)
3:43
(-0:24)
24:56
163
(3)
(3)
2:43
(-0:00)
27:39
164
(1)
(3)
2:15
(-1:35)
29:54
76
(5)
(3)
2:01
(-1:11)
31:55
77
(3)
(3)
0:09
(-0:02)
32:04
152
(2)
(3)
   
4 Karianne BjellånesMo O-Klubb40:41 (-10:35) 10.17 1:33
(-0:44)
1:33
82
(5)
(5)
2:07
(-0:17)
3:40
93
(3)
(4)
1:22
(-0:19)
5:02
90
(3)
(4)
0:31
(-0:07)
5:33
92
(3)
(4)
2:10
(-0:12)
7:43
148
(4)
(4)
0:19
(-0:05)
8:02
149
(4)
(4)
0:58
(-0:04)
9:00
150
(2)
(3)
2:43
(-0:55)
11:43
151
(6)
(3)
0:34
(-0:06)
12:17
154
(4)
(4)
1:05
(-0:00)
13:22
155
(1)
(3)
2:36
(-0:51)
15:58
157
(5)
(4)
1:19
(-0:14)
17:17
158
(4)
(4)
2:49
(-1:46)
20:06
160
(6)
(4)
6:06
(-4:46)
26:12
162
(6)
(5)
5:46
(-2:27)
31:58
163
(5)
(5)
3:38
(-0:55)
35:36
164
(2)
(5)
1:54
(-1:14)
37:30
81
(3)
(4)
3:04
(-2:14)
40:34
77
(6)
(4)
0:07
(-0:00)
40:41
152
(1)
(4)
   
5 Liv Anne SollieMo O-Klubb43:37 (-13:31) 10.90 1:33
(-0:44)
1:33
82
(5)
(5)
3:14
(-1:24)
4:47
93
(6)
(6)
1:44
(-0:41)
6:31
90
(5)
(5)
0:37
(-0:13)
7:08
92
(4)
(5)
2:17
(-0:19)
9:25
148
(5)
(5)
0:21
(-0:07)
9:46
149
(5)
(5)
1:03
(-0:09)
10:49
150
(4)
(5)
2:21
(-0:33)
13:10
151
(5)
(5)
0:39
(-0:11)
13:49
154
(5)
(5)
1:25
(-0:20)
15:14
155
(4)
(5)
2:35
(-0:50)
17:49
157
(4)
(5)
1:30
(-0:25)
19:19
158
(5)
(5)
1:03
(-0:00)
20:22
80
(1)
(5)
1:20
(-0:00)
21:42
160
(1)
(4)
5:23
(-2:04)
27:05
162
(4)
(4)
4:48
(-2:05)
31:53
163
(5)
(4)
6:25
(-5:45)
38:18
164
(6)
(5)
2:37
(-1:47)
40:55
76
(4)
(5)
2:30
(-2:23)
43:25
77
(6)
(5)
0:12
(-0:03)
43:37
152
(2)
(5)
6 Eli RingdalenMo O-Klubb46:02 (-15:56) 11.51 1:30
(-0:41)
1:30
82
(4)
(4)
3:06
(-1:16)
4:36
93
(5)
(5)
3:02
(-1:59)
7:38
90
(6)
(6)
0:39
(-0:15)
8:17
92
(5)
(6)
2:37
(-0:39)
10:54
148
(6)
(6)
0:22
(-0:08)
11:16
149
(6)
(6)
1:07
(-0:13)
12:23
150
(5)
(6)
2:20
(-0:32)
14:43
151
(4)
(6)
0:43
(-0:15)
15:26
154
(6)
(6)
1:33
(-0:28)
16:59
155
(5)
(6)
2:43
(-0:58)
19:42
157
(6)
(6)
1:31
(-0:26)
21:13
158
(6)
(6)
2:29
(-1:26)
23:42
160
(5)
(6)
4:40
(-3:20)
28:22
162
(5)
(6)
5:53
(-2:34)
34:15
163
(6)
(6)
6:25
(-3:42)
40:40
164
(6)
(6)
2:12
(-1:32)
42:52
76
(4)
(6)
2:56
(-2:06)
45:48
77
(5)
(6)
0:14
(-0:07)
46:02
152
(4)
(6)
   




Strekktider for klasse H17-

Nr Navn Klubb Totalt Diff Min/km 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
1 Ole Morten WieMo O-Klubb26:27   6.61 0:42
(-0:00)
0:42
82
(1)
(1)
1:27
(-0:00)
2:09
93
(1)
(1)
0:58
(-0:00)
3:07
90
(1)
(1)
0:26
(-0:02)
3:33
92
(3)
(1)
2:02
(-0:06)
5:35
148
(2)
(1)
0:14
(-0:00)
5:49
149
(1)
(1)
0:55
(-0:03)
6:44
150
(2)
(1)
1:42
(-0:07)
8:26
151
(2)
(1)
0:28
(-0:05)
8:54
154
(2)
(1)
1:12
(-0:00)
10:06
155
(1)
(1)
1:51
(-0:00)
11:57
157
(1)
(1)
1:10
(-0:06)
13:07
158
(3)
(1)
1:29
(-0:00)
14:36
160
(1)
(1)
2:34
(-0:00)
17:10
162
(1)
(1)
3:00
(-0:03)
20:10
163
(2)
(1)
2:51
(-0:05)
23:01
164
(2)
(1)
1:13
(-0:00)
24:14
76
(1)
(1)
2:03
(-0:23)
26:17
77
(2)
(1)
0:10
(-0:02)
26:27
152
(2)
(1)
2 Jan Gaute BuvikKorgen IL29:43 (-3:16) 7.43 1:01
(-0:19)
1:01
82
(3)
(3)
1:54
(-0:27)
2:55
93
(3)
(3)
1:28
(-0:30)
4:23
90
(3)
(3)
0:24
(-0:00)
4:47
92
(1)
(3)
2:11
(-0:15)
6:58
148
(3)
(3)
0:14
(-0:00)
7:12
149
(1)
(3)
1:18
(-0:26)
8:30
150
(3)
(3)
2:30
(-0:55)
11:00
151
(3)
(3)
0:23
(-0:00)
11:23
154
(1)
(3)
1:20
(-0:08)
12:43
155
(3)
(3)
1:55
(-0:04)
14:38
157
(2)
(3)
1:06
(-0:02)
15:44
158
(2)
(3)
1:36
(-0:07)
17:20
160
(2)
(3)
2:50
(-0:16)
20:10
162
(2)
(2)
2:57
(-0:00)
23:07
163
(1)
(2)
2:46
(-0:00)
25:53
164
(1)
(2)
1:28
(-0:15)
27:21
76
(2)
(2)
2:12
(-0:32)
29:33
77
(3)
(2)
0:10
(-0:02)
29:43
152
(2)
(2)
3 Kristoffer RundhaugMo O-Klubb31:40 (-5:13) 7.92 0:50
(-0:08)
0:50
82
(2)
(2)
1:52
(-0:25)
2:42
93
(2)
(2)
1:13
(-0:15)
3:55
90
(2)
(2)
0:24
(-0:00)
4:19
92
(1)
(2)
1:56
(-0:00)
6:15
148
(1)
(2)
0:17
(-0:03)
6:32
149
(3)
(2)
0:52
(-0:00)
7:24
150
(1)
(2)
1:35
(-0:00)
8:59
151
(1)
(2)
0:31
(-0:08)
9:30
154
(3)
(2)
1:12
(-0:00)
10:42
155
(1)
(2)
1:55
(-0:04)
12:37
157
(2)
(2)
1:04
(-0:00)
13:41
158
(1)
(2)
1:57
(-0:28)
15:38
160
(3)
(2)
4:50
(-2:16)
20:28
162
(3)
(3)
4:35
(-1:38)
25:03
163
(3)
(3)
2:56
(-0:10)
27:59
164
(3)
(3)
1:53
(-0:40)
29:52
76
(3)
(3)
1:40
(-0:00)
31:32
77
(1)
(3)
0:08
(-0:00)
31:40
152
(1)
(3)




Strekktider for klasse D40-

Nr Navn Klubb Totalt Diff Min/km 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
1 Lisbeth BeyerMo O-Klubb33:07   11.04 1:07
(-0:00)
1:07
82
(1)
(1)
2:40
(-0:00)
3:47
93
(1)
(1)
1:24
(-0:00)
5:11
90
(1)
(1)
0:44
(-0:09)
5:55
92
(2)
(1)
2:42
(-0:09)
8:37
148
(2)
(1)
0:26
(-0:04)
9:03
149
(2)
(1)
2:44
(-1:27)
11:47
150
(2)
(2)
2:37
(-0:33)
14:24
151
(2)
(2)
0:42
(-0:00)
15:06
154
(1)
(2)
1:41
(-0:10)
16:47
155
(2)
(2)
2:42
(-0:00)
19:29
157
(1)
(2)
1:28
(-0:00)
20:57
158
(1)
(2)
2:22
(-0:31)
23:19
160
(2)
(2)
4:59
(-0:00)
28:18
162
(1)
(1)
0:47
(-0:02)
29:05
81
(2)
(2)
1:00
(-0:00)
30:05
76
(1)
(1)
2:50
(-2:39)
32:55
77
(2)
(1)
0:12
(-0:00)
33:07
152
(1)
(1)
2 Liv Petersen-ØverleirMo O-Klubb33:39 (-0:32) 11.22 1:35
(-0:28)
1:35
82
(2)
(2)
2:41
(-0:01)
4:16
93
(2)
(2)
1:30
(-0:06)
5:46
90
(2)
(2)
0:35
(-0:00)
6:21
92
(1)
(2)
2:33
(-0:00)
8:54
148
(1)
(2)
0:22
(-0:00)
9:16
149
(1)
(2)
1:17
(-0:00)
10:33
150
(1)
(1)
2:04
(-0:00)
12:37
151
(1)
(1)
0:42
(-0:00)
13:19
154
(1)
(1)
1:31
(-0:00)
14:50
155
(1)
(1)
2:51
(-0:09)
17:41
157
(2)
(1)
1:33
(-0:05)
19:14
158
(2)
(1)
1:51
(-0:00)
21:05
160
(1)
(1)
7:13
(-2:14)
28:18
162
(2)
(1)
0:45
(-0:00)
29:03
81
(1)
(1)
4:25
(-3:25)
33:28
77
(2)
(2)
0:11
(-0:00)
33:39
152
(1)
(2)
   




Strekktider for klasse H40-

Nr Navn Klubb Totalt Diff Min/km 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
1 Arnulf VillmoKorgen IL32:20   8.08 1:02
(-0:01)
1:02
82
(2)
(2)
2:25
(-0:26)
3:27
93
(2)
(2)
1:24
(-0:00)
4:51
90
(1)
(2)
0:30
(-0:00)
5:21
92
(1)
(2)
2:23
(-0:11)
7:44
148
(2)
(2)
0:18
(-0:00)
8:02
149
(1)
(2)
1:04
(-0:00)
9:06
150
(1)
(1)
1:56
(-0:00)
11:02
151
(1)
(1)
0:37
(-0:10)
11:39
154
(2)
(1)
1:21
(-0:11)
13:00
155
(2)
(1)
2:21
(-0:23)
15:21
157
(2)
(1)
1:13
(-0:00)
16:34
158
(1)
(1)
1:37
(-0:05)
18:11
160
(2)
(1)
3:12
(-0:00)
21:23
162
(1)
(1)
3:23
(-0:09)
24:46
163
(2)
(1)
3:28
(-0:00)
28:14
164
(1)
(1)
1:40
(-0:00)
29:54
76
(1)
(1)
2:16
(-0:07)
32:10
77
(2)
(1)
0:10
(-0:01)
32:20
152
(2)
(1)
2 Ola SkogstadMo O-Klubb35:18 (-2:58) 8.83 1:01
(-0:00)
1:01
82
(1)
(1)
1:59
(-0:00)
3:00
93
(1)
(1)
1:36
(-0:12)
4:36
90
(2)
(1)
0:31
(-0:01)
5:07
92
(2)
(1)
2:12
(-0:00)
7:19
148
(1)
(1)
0:21
(-0:03)
7:40
149
(2)
(1)
2:37
(-1:33)
10:17
150
(2)
(2)
2:44
(-0:48)
13:01
151
(2)
(2)
0:27
(-0:00)
13:28
154
(1)
(2)
1:10
(-0:00)
14:38
155
(1)
(2)
1:58
(-0:00)
16:36
157
(1)
(2)
1:13
(-0:00)
17:49
158
(1)
(2)
1:32
(-0:00)
19:21
160
(1)
(2)
4:29
(-1:17)
23:50
162
(2)
(2)
3:14
(-0:00)
27:04
163
(1)
(2)
4:03
(-0:35)
31:07
164
(2)
(2)
1:53
(-0:13)
33:00
76
(2)
(2)
2:09
(-0:00)
35:09
77
(1)
(2)
0:09
(-0:00)
35:18
152
(1)
(2)




Strekktider for klasse D55-

Nr Navn Klubb Totalt Diff Min/km 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
1 Karin HåpnesKorgen IL47:02   15.68 1:54
(-0:00)
1:54
82
(1)
(1)
3:27
(-0:00)
5:21
93
(1)
(1)
1:51
(-0:00)
7:12
90
(1)
(1)
0:50
(-0:00)
8:02
92
(1)
(1)
3:44
(-0:00)
11:46
148
(1)
(1)
0:30
(-0:00)
12:16
149
(1)
(1)
2:14
(-0:00)
14:30
150
(1)
(1)
3:07
(-0:00)
17:37
151
(1)
(1)
0:49
(-0:00)
18:26
154
(1)
(1)
2:05
(-0:00)
20:31
155
(1)
(1)
3:13
(-0:00)
23:44
157
(1)
(1)
2:08
(-0:00)
25:52
158
(1)
(1)
3:00
(-0:00)
28:52
160
(1)
(1)
7:19
(-0:00)
36:11
162
(1)
(1)
0:57
(-0:00)
37:08
81
(1)
(1)
9:38
(-0:00)
46:46
77
(1)
(1)
0:16
(-0:00)
47:02
152
(1)
(1)




Strekktider for klasse H55-

Nr Navn Klubb Totalt Diff Min/km 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
1 Arne HåpnesKorgen IL33:29   11.16 1:18
(-0:00)
1:18
82
(1)
(1)
2:40
(-0:00)
3:58
93
(1)
(1)
2:15
(-0:00)
6:13
90
(1)
(1)
0:40
(-0:00)
6:53
92
(1)
(1)
5:26
(-0:00)
12:19
148
(1)
(1)
0:21
(-0:00)
12:40
149
(1)
(1)
1:15
(-0:00)
13:55
150
(1)
(1)
2:32
(-0:00)
16:27
151
(1)
(1)
0:36
(-0:00)
17:03
154
(1)
(1)
1:33
(-0:00)
18:36
155
(1)
(1)
2:49
(-0:00)
21:25
157
(1)
(1)
1:41
(-0:00)
23:06
158
(1)
(1)
2:18
(-0:00)
25:24
160
(1)
(1)
4:01
(-0:00)
29:25
162
(1)
(1)
0:39
(-0:00)
30:04
81
(1)
(1)
3:15
(-0:00)
33:19
77
(1)
(1)
0:10
(-0:00)
33:29
152
(1)
(1)




Strekktider for klasse Trim

Fullført Navn Klubb
OK Kurt FjeldavliMo O-Klubb
OK Tore KolstadSteinkjer OK






Tips:
Velg Vis|Tekststørrelse|Stor fra menyen dersom bokstavene er for små
Velg Vis|Tekststørrelse|Minst fra menyen for å få plass på arket ved utskrift. Bruk liggende ark.
Generated by mOtime (c)Jan Kåre Vatne