Helgelandsrs 2005 sammenlagt

De 8 beste lpene teller i sammendraget. Flgende lp er med:

NrDatoLp
110.05.2005 Helgelandsrs Lyngheim
218.05.2005 Helgelandsrs Elgbanen
326.05.2005 Helgelandsrs Kippermoen
401.06.2005 Helgelandsrs Frydenlund
509.06.2005 Helgelandsrs Herringen
615.06.2005 Helgelandsrs Fallforsen
721.06.2005 Helgelandsrs Fagerlia
810.08.2005 Helgelandsrs Folkehjelpshytta
916.08.2005 Helgelandsrs Brennsen
1031.08.2005 Helgelandsrs Bjerkalia
1108.09.2005 Helgelandsrs Herringen 2
1214.09.2005 Helgelandsrs Stabbforsen
1320.09.2005 Helgelandsrs Brennsen


Klasse D11-12

PlassNavn Lp 1 Lp 2 Lp 3 Lp 4 Lp 5 Lp 6 Lp 7 Lp 8 Lp 9 Lp 10 Lp 11 Lp 12 Lp 13 Sammenlagt
1 Sigrid Bech Urland 17 17 20 20   17 20 20 20 17 20 20 20 160
2 Kristine Masterdalshei 15 20   17   20 17   17 20       126
3 Mathilde Rundhaug 20 15       15 15   15       17 97
4 Ingvild Oxaas Wie 14           14   14       15 57
5 Helene Kristoffersen                         14 14
6 Silje Jakobsen             13             13

Klasse D13-16

PlassNavn Lp 1 Lp 2 Lp 3 Lp 4 Lp 5 Lp 6 Lp 7 Lp 8 Lp 9 Lp 10 Lp 11 Lp 12 Lp 13 Sammenlagt
1 Ingrid Alters             20             20

Klasse D17-

PlassNavn Lp 1 Lp 2 Lp 3 Lp 4 Lp 5 Lp 6 Lp 7 Lp 8 Lp 9 Lp 10 Lp 11 Lp 12 Lp 13 Sammenlagt
1 Inger Lise Pettersen 20 17 20 20 20 17   17 17 20 20 20   157
2 Hilde Sofie Masterdalshei 17 20   17   20 20 20 15 17   15 17 148
3 Eli Ringdalen 12 14       15 14 15   14     14 98
4 Sigrid Ringdalen Vatne 15 15         15     15   17 20 97
5 Liv Anne Sollie 13           13           15 41
6 Inga Vatne             17   20         37
7 Karianne Bjellnes 14                         14

Klasse D40-

PlassNavn Lp 1 Lp 2 Lp 3 Lp 4 Lp 5 Lp 6 Lp 7 Lp 8 Lp 9 Lp 10 Lp 11 Lp 12 Lp 13 Sammenlagt
1 Lisbeth Beyer 20 20       20     20       20 100
2 Wenche Hjelmseth   17       17 20   15       15 84
3 Liv Petersen-verleir 17             20   20     17 74
4 Ylva Fernros     20                     20
5 Elsa Hauknes                 17         17

Klasse D55-

PlassNavn Lp 1 Lp 2 Lp 3 Lp 4 Lp 5 Lp 6 Lp 7 Lp 8 Lp 9 Lp 10 Lp 11 Lp 12 Lp 13 Sammenlagt
1 Karin Hpnes 20 20   17 20 20 20 20 20 17       157
2 Anny Lorentzen   17   20   17   17   20   20   111

Klasse H11-12

PlassNavn Lp 1 Lp 2 Lp 3 Lp 4 Lp 5 Lp 6 Lp 7 Lp 8 Lp 9 Lp 10 Lp 11 Lp 12 Lp 13 Sammenlagt
1 Sigurd Oxaas Wie             17   20       20 57
2 Sindre Fjeldavli 20 20                       40
3 Erlend Storvolleng             20             20

Klasse H13-16

PlassNavn Lp 1 Lp 2 Lp 3 Lp 4 Lp 5 Lp 6 Lp 7 Lp 8 Lp 9 Lp 10 Lp 11 Lp 12 Lp 13 Sammenlagt
1 Magnus Beyer Brattli 17 20   14   15   17 15 17   15 20 136
2 Henning Masterdalshei 15 17   17     17 15 20 13   13   127
3 Julian Bech Urland 20         17   20 17 15 20 14   123
4 Yngve Skogstad 12     15   14 20   13 14   17   105
5 Helge Bech Urland 13           15 14 14 12 17 12   97
6 Vegard Skogstad 14     20   20       20   20   94
7 Sivert Hallsteinsen 11     13     14             38

Klasse H17-

PlassNavn Lp 1 Lp 2 Lp 3 Lp 4 Lp 5 Lp 6 Lp 7 Lp 8 Lp 9 Lp 10 Lp 11 Lp 12 Lp 13 Sammenlagt
1 Sigmund Berglund   20 20     20   20   20   20 20 140
2 Jan Gaute Buvik 17   15 20 17         15 17     101
3 Kristoffer Rundhaug 15     15   15   15           60
4 Kristian Hines     17   20         14       51
4 Martin Hines       17       17   17       51
6 Ole Morten Wie 20           13           17 50
7 Olav Oldernes           17   14   13       44
8 Anders Beyer Brattli             14   20         34
9 Martin Herringbotten     14       15             29
10 Steinar Lande             20             20
10 Martin Herringbotn                     20     20
12 Kalle Bjrkmann             17             17
12 Nils Petter Rundhaug   17                       17
14 Roger Herringbotn                     15     15
15 ystein Hines                     14     14
16 Fredrik Johansen             12             12

Klasse H40-

PlassNavn Lp 1 Lp 2 Lp 3 Lp 4 Lp 5 Lp 6 Lp 7 Lp 8 Lp 9 Lp 10 Lp 11 Lp 12 Lp 13 Sammenlagt
1 Gunnar Brattli   15   15   20   20 20 17   20 15 142
2 Arnulf Villmo 20 17 20 17 17 17               108
3 Jan Kre Vatne   14   20   15   17   20   17   103
4 Ingar Solberg   20     20           20   17 77
5 Ole Petter Rundhaug             20           14 34
6 Tom Sandberg   13             17         30
7 Jan Gaute Buvik                         20 20
8 Ola Skogstad 17                         17
9 Tore Kolstad                 15         15

Klasse H55-

PlassNavn Lp 1 Lp 2 Lp 3 Lp 4 Lp 5 Lp 6 Lp 7 Lp 8 Lp 9 Lp 10 Lp 11 Lp 12 Lp 13 Sammenlagt
1 Arne Hpnes 20 20   17 20 17 20 17 20         151
2 Arvid Kongsli   15 17 15 17 14   15 17 17 20     133
3 ge Brendmo   17   20   20   20   20       97
4 Torbjrn Breirem     20                     20
5 Per Jomar Hoel           15               15

Klasse N

PlassNavn Lp 1 Lp 2 Lp 3 Lp 4 Lp 5 Lp 6 Lp 7 Lp 8 Lp 9 Lp 10 Lp 11 Lp 12 Lp 13 Sammenlagt
1 Anna Maria Urland 1 1   1     1 1 1 1 1 1 1 8
1 Maria Bech Urland 1 1 1 1     1 1 1 1 1 1 1 8
3 Egil Andre Marthinussen   1 1 1   1       1       5
4 Rikke Horven   1   1   1       1       4
5 Dina Hines     1   1           1     3
6 Ole Kristian Kaspersen             1           1 2
6 Ask Johan Fossheim Sjvik     1               1     2
6 Nanna Odden   1       1               2
6 Even Johan Kaspersen             1           1 2
6 Bente Marthinussen   1   1                   2
11 Aleksander Kibsgrd             1             1
11 Ellen Thommesen           1               1
11 Katrine Bruhaug           1               1
11 Tina Hagen       1                   1
11 Oda Marthinussen       1                   1
11 Preben Horven       1                   1
11 Ola Skogstad                 1         1
11 Eli Thommesen           1               1
11 Ole Morten Fineide       1                   1
11 Martin Engelsen                         1 1
11 Svein Ole Hagen       1                   1
11 Tiril Nyheim       1                   1
11 Andrine Lund Skjellhaug   1                       1
11 Marte Jerpset Aanes           1               1
11 Kjell A. Odden   1                       1
11 Jrgen Hjelle             1             1
11 Martine Kosmo Svenning           1               1
11 Guro Kosmo Svenning           1               1
11 Thea Marthinussen       1                   1
11 Grethe Eriksen       1                   1
11 Andreas Knudtsen             1             1
11 Martin Hpnes           1               1
11 Rnnhaug Storbck           1               1
11 Christian Hpnes           1               1
11 Halvar Aanes           1               1
11 Silje Jakobsen                         1 1
11 Benedikte Schreiner             1             1
11 Line Nilsen                   1       1
11 Richard Storbck           1               1
11 Trygve Hines         1                 1
11 Emma C. Tuven           1               1
11 Patrik Kibsgrd             1             1
11 Johan Kosmo Svenning           1               1
11 Veronica Larsos         1                 1
11 Egil Marthinussen       1                   1
11 Maximillian Nyborg             1             1
11 Anette Schreiner             1             1
11 Eirin Oldernes               1           1
11 Helene Kibsgrd             1             1
11 Lars Johan Fineide       1                   1

Klasse Trim

PlassNavn Lp 1 Lp 2 Lp 3 Lp 4 Lp 5 Lp 6 Lp 7 Lp 8 Lp 9 Lp 10 Lp 11 Lp 12 Lp 13 Sammenlagt
1 Kjell A. Odden       1   1       1       3
1 Jorid Ottermo   1   1   1               3
1 Lennart Berglund       1   1       1       3
1 Mette Evensen   1           1   1       3
5 Kurt Fjeldavli 1 1                       2
5 Nils Arne Aakvik   1   1                   2
5 Stine Brkken         1           1     2
5 Per Jomar Hoel   1   1                   2
5 Randi Brkken         1           1     2
10 Grethe Eriksen   1                       1
10 Elsa Hoel       1                   1
10 Gerd Vaag       1                   1
10 Jan Gaute Buvik               1           1
10 Ole Magnus Rydsaa   1                       1
10 Ola Skogstad                   1       1
10 Oddgeir Herringbotn                     1     1
10 Rolf Einar Jensen       1                   1
10 Unn Herringbotn                     1     1
10 Svanhild Aakvik       1                   1
10 Ole Morten Wie                 1         1
10 Tore Kolstad 1                         1
10 Egil Hines                     1     1
10 Gunnvei Oldernes               1           1
10 Olav Oldernes       1                   1
10 Tor Hkon Brattbakk                     1     1
10 Ragnhild Monsen   1                       1
10 Edvin Lorentzen               1           1



Tips:
Velg Vis|Tekststrrelse|Stor fra menyen dersom bokstavene er for sm
Velg Vis|Tekststrrelse|Minst fra menyen for f plass p arket ved utskrift. Bruk liggende ark.
Generated by mOtime (c)Jan Kre Vatne