Helgelandsræs Stabbforsen

Resultatliste generert 14.09.2005 21:43:13
Foreløbige resultatlister

Antall deltagere var 17
Splitbrowser grafikk

Strekktid liste for klasse N

Fullført Navn Klubb
OK Anna Maria UrlandKorgen IL
OK Maria Bech UrlandKorgen IL




Strekktid liste for klasse D11-12

Nr Navn Klubb Totalt Diff Min/km 1  2  3  4  5  6  7 
1 Sigrid Bech UrlandKorgen IL17:33   8.78 4:43
(-0:00)
4:43
175
(1)
(1)
2:46
(-0:00)
7:29
95
(1)
(1)
2:50
(-0:00)
10:19
140
(1)
(1)
1:59
(-0:00)
12:18
92
(1)
(1)
3:36
(-0:00)
15:54
174
(1)
(1)
1:20
(-0:00)
17:14
175
(1)
(1)
0:19
(-0:00)
17:33
150
(1)
(1)




Strekktid liste for klasse H13-16

Nr Navn Klubb Totalt Diff Min/km 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
1 Vegard SkogstadMo O-Klubb29:23   9.79 2:46
(-0:54)
2:46
135
(4)
(4)
0:44
(-0:19)
3:30
164
(5)
(5)
7:11
(-3:57)
10:41
144
(5)
(5)
4:49
(-0:30)
15:30
137
(3)
(3)
0:50
(-0:25)
16:20
141
(5)
(2)
0:47
(-0:10)
17:07
151
(3)
(2)
0:39
(-0:10)
17:46
153
(3)
(2)
0:43
(-0:00)
18:29
161
(1)
(2)
0:43
(-0:00)
19:12
172
(1)
(1)
1:15
(-0:00)
20:27
148
(1)
(1)
1:21
(-0:00)
21:48
147
(1)
(1)
0:38
(-0:01)
22:26
154
(3)
(1)
1:36
(-0:27)
24:02
155
(4)
(1)
2:16
(-1:30)
26:18
162
(3)
(1)
1:53
(-0:07)
28:11
174
(3)
(1)
0:58
(-0:00)
29:09
175
(1)
(1)
0:14
(-0:01)
29:23
150
(2)
(1)
2 Yngve SkogstadMo O-Klubb34:05 (-4:42) 11.36 2:49
(-0:57)
2:49
135
(5)
(5)
0:36
(-0:11)
3:25
164
(4)
(4)
4:18
(-1:04)
7:43
144
(3)
(3)
12:08
(-7:49)
19:51
137
(6)
(5)
0:38
(-0:13)
20:29
141
(2)
(5)
0:50
(-0:13)
21:19
151
(4)
(5)
0:29
(-0:00)
21:48
153
(1)
(5)
0:59
(-0:16)
22:47
161
(2)
(4)
0:50
(-0:07)
23:37
172
(2)
(4)
1:34
(-0:19)
25:11
148
(3)
(4)
1:25
(-0:04)
26:36
147
(2)
(2)
0:40
(-0:03)
27:16
154
(4)
(2)
1:26
(-0:17)
28:42
155
(3)
(2)
2:16
(-1:30)
30:58
162
(3)
(2)
1:51
(-0:05)
32:49
174
(2)
(2)
1:03
(-0:05)
33:52
175
(4)
(2)
0:13
(-0:00)
34:05
150
(1)
(2)
3 Magnus Beyer BrattliMo O-Klubb36:42 (-7:19) 12.23 1:52
(-0:00)
1:52
135
(1)
(1)
0:34
(-0:09)
2:26
164
(3)
(2)
3:14
(-0:00)
5:40
144
(1)
(1)
4:19
(-0:00)
9:59
137
(1)
(1)
0:25
(-0:00)
10:24
141
(1)
(1)
0:38
(-0:01)
11:02
151
(2)
(1)
0:40
(-0:11)
11:42
153
(4)
(1)
2:36
(-1:53)
14:18
161
(5)
(1)
5:54
(-5:11)
20:12
172
(6)
(2)
1:52
(-0:37)
22:04
148
(5)
(2)
8:37
(-7:16)
30:41
147
(6)
(5)
0:37
(-0:00)
31:18
154
(1)
(5)
1:09
(-0:00)
32:27
155
(1)
(4)
0:46
(-0:00)
33:13
162
(1)
(3)
2:14
(-0:28)
35:27
174
(6)
(3)
1:00
(-0:02)
36:27
175
(3)
(3)
0:15
(-0:02)
36:42
150
(4)
(3)
4 Julian Bech UrlandKorgen IL37:30 (-8:07) 12.50 2:11
(-0:19)
2:11
135
(3)
(3)
0:32
(-0:07)
2:43
164
(2)
(3)
3:56
(-0:42)
6:39
144
(2)
(2)
10:56
(-6:37)
17:35
137
(4)
(4)
0:40
(-0:15)
18:15
141
(3)
(4)
1:49
(-1:12)
20:04
151
(6)
(4)
0:52
(-0:23)
20:56
153
(5)
(4)
2:51
(-2:08)
23:47
161
(6)
(5)
0:56
(-0:13)
24:43
172
(4)
(5)
1:53
(-0:38)
26:36
148
(6)
(5)
1:39
(-0:18)
28:15
147
(4)
(4)
1:03
(-0:26)
29:18
154
(5)
(4)
1:50
(-0:41)
31:08
155
(5)
(3)
2:43
(-1:57)
33:51
162
(6)
(4)
2:03
(-0:17)
35:54
174
(5)
(4)
1:09
(-0:11)
37:03
175
(6)
(4)
0:27
(-0:14)
37:30
150
(6)
(4)
5 Henning MasterdalsheiMo O-Klubb37:53 (-8:30) 12.63 2:00
(-0:08)
2:00
135
(2)
(2)
0:25
(-0:00)
2:25
164
(1)
(1)
9:38
(-6:24)
12:03
144
(6)
(6)
12:04
(-7:45)
24:07
137
(5)
(6)
0:47
(-0:22)
24:54
141
(4)
(6)
0:37
(-0:00)
25:31
151
(1)
(6)
0:29
(-0:00)
26:00
153
(1)
(6)
1:03
(-0:20)
27:03
161
(3)
(6)
0:53
(-0:10)
27:56
172
(3)
(6)
1:20
(-0:05)
29:16
148
(2)
(6)
1:26
(-0:05)
30:42
147
(3)
(6)
0:37
(-0:00)
31:19
154
(1)
(6)
1:21
(-0:12)
32:40
155
(2)
(5)
2:14
(-1:28)
34:54
162
(2)
(5)
1:46
(-0:00)
36:40
174
(1)
(5)
0:59
(-0:01)
37:39
175
(2)
(5)
0:14
(-0:01)
37:53
150
(2)
(5)
6 Helge Bech UrlandKorgen IL41:08 (-11:45) 13.71 4:25
(-2:33)
4:25
135
(6)
(6)
0:56
(-0:31)
5:21
164
(6)
(6)
4:57
(-1:43)
10:18
144
(4)
(4)
4:32
(-0:13)
14:50
137
(2)
(2)
2:51
(-2:26)
17:41
141
(6)
(3)
1:20
(-0:43)
19:01
151
(5)
(3)
0:54
(-0:25)
19:55
153
(6)
(3)
1:14
(-0:31)
21:09
161
(4)
(3)
1:22
(-0:39)
22:31
172
(5)
(3)
1:37
(-0:22)
24:08
148
(4)
(3)
2:28
(-1:07)
26:36
147
(5)
(2)
1:10
(-0:33)
27:46
154
(6)
(3)
7:12
(-6:03)
34:58
155
(6)
(6)
2:41
(-1:55)
37:39
162
(5)
(6)
2:01
(-0:15)
39:40
174
(4)
(6)
1:08
(-0:10)
40:48
175
(5)
(6)
0:20
(-0:07)
41:08
150
(5)
(6)




Strekktid liste for klasse D17-

Nr Navn Klubb Totalt Diff Min/km 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
1 Inger Lise PettersenKorgen IL41:57   10.49 2:49
(-0:32)
2:49
135
(2)
(2)
0:43
(-0:05)
3:32
164
(3)
(2)
4:03
(-0:00)
7:35
144
(1)
(1)
5:47
(-0:00)
13:22
132
(1)
(1)
3:41
(-0:02)
17:03
145
(2)
(1)
1:48
(-0:05)
18:51
152
(2)
(1)
6:26
(-0:20)
25:17
137
(2)
(1)
0:42
(-0:00)
25:59
141
(1)
(1)
0:54
(-0:00)
26:53
151
(1)
(1)
0:31
(-0:00)
27:24
153
(1)
(1)
2:22
(-1:35)
29:46
161
(3)
(1)
1:05
(-0:00)
30:51
172
(1)
(1)
1:36
(-0:00)
32:27
148
(1)
(1)
1:43
(-0:00)
34:10
147
(1)
(1)
0:46
(-0:00)
34:56
154
(1)
(1)
1:30
(-0:00)
36:26
155
(1)
(1)
2:11
(-0:29)
38:37
162
(2)
(1)
1:55
(-0:00)
40:32
174
(1)
(1)
1:05
(-0:00)
41:37
175
(1)
(1)
0:20
(-0:00)
41:57
150
(1)
(1)
2 Sigrid Ringdalen VatneMo O-Klubb43:40 (-1:43) 10.92 2:17
(-0:00)
2:17
135
(1)
(1)
0:38
(-0:00)
2:55
164
(1)
(1)
6:00
(-1:57)
8:55
144
(2)
(2)
5:59
(-0:12)
14:54
132
(2)
(2)
4:18
(-0:39)
19:12
145
(3)
(2)
1:43
(-0:00)
20:55
152
(1)
(2)
6:06
(-0:00)
27:01
137
(1)
(2)
0:44
(-0:02)
27:45
141
(2)
(2)
0:58
(-0:04)
28:43
151
(2)
(2)
0:32
(-0:01)
29:15
153
(2)
(2)
0:55
(-0:08)
30:10
161
(2)
(2)
1:47
(-0:42)
31:57
172
(3)
(2)
1:38
(-0:02)
33:35
148
(2)
(2)
1:46
(-0:03)
35:21
147
(2)
(2)
0:54
(-0:08)
36:15
154
(3)
(2)
1:47
(-0:17)
38:02
155
(2)
(2)
1:42
(-0:00)
39:44
162
(1)
(2)
2:13
(-0:18)
41:57
174
(2)
(2)
1:21
(-0:16)
43:18
175
(3)
(2)
0:22
(-0:02)
43:40
150
(2)
(2)
3 Hilde Sofie MasterdalsheiMo O-Klubb53:00 (-11:03) 13.25 3:01
(-0:44)
3:01
135
(3)
(3)
0:41
(-0:03)
3:42
164
(2)
(3)
8:59
(-4:56)
12:41
144
(3)
(3)
6:53
(-1:06)
19:34
132
(3)
(3)
3:39
(-0:00)
23:13
145
(1)
(3)
3:02
(-1:19)
26:15
152
(3)
(3)
6:51
(-0:45)
33:06
137
(3)
(3)
0:44
(-0:02)
33:50
141
(2)
(3)
1:02
(-0:08)
34:52
151
(3)
(3)
0:39
(-0:08)
35:31
153
(3)
(3)
0:47
(-0:00)
36:18
161
(1)
(3)
1:44
(-0:39)
38:02
172
(2)
(3)
2:35
(-0:59)
40:37
148
(3)
(3)
1:57
(-0:14)
42:34
147
(3)
(3)
0:50
(-0:04)
43:24
154
(2)
(3)
2:18
(-0:48)
45:42
155
(3)
(3)
2:27
(-0:45)
48:09
162
(3)
(3)
3:12
(-1:17)
51:21
174
(3)
(3)
1:16
(-0:11)
52:37
175
(2)
(3)
0:23
(-0:03)
53:00
150
(3)
(3)




Strekktid liste for klasse H17-

Nr Navn Klubb Totalt Diff Min/km 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
1 Sigmund BerglundKorgen IL34:31   8.63 2:05
(-0:00)
2:05
135
(1)
(1)
0:35
(-0:00)
2:40
164
(1)
(1)
3:04
(-0:00)
5:44
144
(1)
(1)
6:30
(-0:00)
12:14
132
(1)
(1)
2:48
(-0:00)
15:02
145
(1)
(1)
1:45
(-0:00)
16:47
152
(1)
(1)
5:17
(-0:00)
22:04
137
(1)
(1)
0:30
(-0:00)
22:34
141
(1)
(1)
0:42
(-0:00)
23:16
151
(1)
(1)
0:25
(-0:00)
23:41
153
(1)
(1)
0:54
(-0:00)
24:35
161
(1)
(1)
0:36
(-0:00)
25:11
172
(1)
(1)
1:17
(-0:00)
26:28
148
(1)
(1)
1:31
(-0:00)
27:59
147
(1)
(1)
0:37
(-0:00)
28:36
154
(1)
(1)
1:06
(-0:00)
29:42
155
(1)
(1)
0:51
(-0:00)
30:33
162
(1)
(1)
2:39
(-0:00)
33:12
174
(1)
(1)
1:02
(-0:00)
34:14
175
(1)
(1)
0:17
(-0:00)
34:31
150
(1)
(1)
DSQ Antoine ChaboudHemnes IL45:42 (-11:11) 11.43 2:04 135 0:31 164 6:07 144 11:53 145 2:44 152 7:41 137 0:30 141 0:49 151 0:27 153 0:47 161 2:52 172 1:30 148 3:55 154 2:10 174 1:15 175 0:27 150                




Strekktid liste for klasse H40-

Nr Navn Klubb Totalt Diff Min/km 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
1 Gunnar BrattliMo O-Klubb47:29   11.87 5:49
(-3:20)
5:49
135
(2)
(2)
0:48
(-0:00)
6:37
164
(1)
(2)
4:33
(-0:00)
11:10
144
(1)
(2)
5:39
(-0:00)
16:49
132
(1)
(2)
4:07
(-0:00)
20:56
145
(1)
(1)
3:51
(-1:50)
24:47
152
(2)
(2)
5:43
(-0:00)
30:30
137
(1)
(1)
0:29
(-0:00)
30:59
141
(1)
(1)
0:46
(-0:00)
31:45
151
(1)
(1)
0:30
(-0:00)
32:15
153
(1)
(1)
0:46
(-0:00)
33:01
161
(1)
(1)
0:54
(-0:00)
33:55
172
(1)
(1)
1:31
(-0:00)
35:26
148
(1)
(1)
1:56
(-0:06)
37:22
147
(2)
(1)
0:52
(-0:01)
38:14
154
(2)
(1)
2:45
(-1:01)
40:59
155
(2)
(1)
3:06
(-1:37)
44:05
162
(2)
(1)
1:54
(-0:00)
45:59
174
(1)
(1)
1:10
(-0:00)
47:09
175
(1)
(1)
0:20
(-0:00)
47:29
150
(1)
(1)
2 Jan Kåre VatneMo O-Klubb52:49 (-5:20) 13.20 2:29
(-0:00)
2:29
135
(1)
(1)
0:51
(-0:03)
3:20
164
(2)
(1)
6:09
(-1:36)
9:29
144
(2)
(1)
7:00
(-1:21)
16:29
132
(2)
(1)
4:28
(-0:21)
20:57
145
(2)
(2)
2:01
(-0:00)
22:58
152
(1)
(1)
12:46
(-7:03)
35:44
137
(2)
(2)
0:50
(-0:21)
36:34
141
(2)
(2)
1:19
(-0:33)
37:53
151
(2)
(2)
0:58
(-0:28)
38:51
153
(2)
(2)
0:58
(-0:12)
39:49
161
(2)
(2)
1:26
(-0:32)
41:15
172
(2)
(2)
1:38
(-0:07)
42:53
148
(2)
(2)
1:50
(-0:00)
44:43
147
(1)
(2)
0:51
(-0:00)
45:34
154
(1)
(2)
1:44
(-0:00)
47:18
155
(1)
(2)
1:29
(-0:00)
48:47
162
(1)
(2)
2:21
(-0:27)
51:08
174
(2)
(2)
1:18
(-0:08)
52:26
175
(2)
(2)
0:23
(-0:03)
52:49
150
(2)
(2)




Strekktid liste for klasse D55-

Nr Navn Klubb Totalt Diff Min/km 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
1 Anny LorentzenKorgen IL44:39   14.88 4:59
(-0:00)
4:59
135
(1)
(1)
0:59
(-0:00)
5:58
164
(1)
(1)
8:07
(-0:00)
14:05
144
(1)
(1)
6:25
(-0:00)
20:30
137
(1)
(1)
1:00
(-0:00)
21:30
141
(1)
(1)
1:43
(-0:00)
23:13
151
(1)
(1)
1:45
(-0:00)
24:58
153
(1)
(1)
1:26
(-0:00)
26:24
161
(1)
(1)
1:30
(-0:00)
27:54
172
(1)
(1)
4:15
(-0:00)
32:09
148
(1)
(1)
2:29
(-0:00)
34:38
147
(1)
(1)
1:14
(-0:00)
35:52
154
(1)
(1)
2:20
(-0:00)
38:12
155
(1)
(1)
1:47
(-0:00)
39:59
162
(1)
(1)
2:33
(-0:00)
42:32
174
(1)
(1)
1:39
(-0:00)
44:11
175
(1)
(1)
0:28
(-0:00)
44:39
150
(1)
(1)






Tips:
Velg Vis|Tekststørrelse|Stor fra menyen dersom bokstavene er for små
Velg Vis|Tekststørrelse|Minst fra menyen for å få plass på arket ved utskrift. Bruk liggende ark.
Generated by mOtime (c)Jan Kåre Vatne