KM Stafett

Resultatliste generert 28.08.2005 16:07:20
Foreløbige resultatlister

Antall deltagere var 57

Resultatliste for klasse N

Fullført Navn Klubb
OK Astrid AanerødB&OI Orientering
OK Lotte ReitanB&OI Orientering
OK Maria Bech UrlandKorgen IL
OK Tore Wingan WoldB&OI Orientering




Resultatliste for klasse D11-12

Nr Navn Klubb Tid Etter Min/km
1 Sigrid Bech UrlandKorgen IL25:59   14,44
2 Kristine MasterdalsheiMo O-Klubb43:23 (-17:24) 24,10
3 Mari ReitanB&OI Orientering45:59 (-20:00) 25,55
4 Ingvild Oxaas WieMo O-Klubb56:24 (-30:25) 31,33




Resultatliste for klasse H11-12

Nr Navn Klubb Tid Etter Min/km
1 Petter JakolaB&OI Orientering22:08   12,30
2 Joar Klæboe HenriksenB&OI Orientering22:09 (-0:01) 12,31
3 Sander PettersenB&OI Orientering47:58 (-25:50) 26,65




Resultatliste for klasse H13-16

Nr Navn Tid Etter Løper Klubb Tid Min/km
1 Mo OK 1 41:43   Henning Masterdalshei
Magnus Beyer Brattli
Mo O-Klubb
Mo O-Klubb
20:59
20:44
8,39
8,29
2 Korgen 1:01:29 (-19:46) Julian Bech Urland
Helge Bech Urland
Korgen IL
Korgen IL
21:21
40:08
8,54
16,05
3 B&OI 1:25:11 (-43:28) Thorbjørn Høsli Olsen
Ida Hegreberg
B&OI Orientering
B&OI Orientering
40:11
45:00
16,07
18,00




Resultatliste for klasse D 15

Nr Navn Tid Etter Løper Klubb Tid Min/km
1 Mo OK D15 1:53:18   Sigrid Ringdalen Vatne
Eli Ringdalen
Hilde Sofie Masterdalshei
Mo O-Klubb
Mo O-Klubb
Mo O-Klubb
35:37
39:46
37:55
8,90
13,26
9,48
2 B&OI D15 2:22:38 (-29:20) Marit Wenseth Kure
Ragni Adelsten Stokland
Elisabeth Rekkedal
B&OI Orientering
B&OI Orientering
B&OI Orientering
41:56
46:27
54:15
10,48
15,48
13,56




Resultatliste for klasse H 15

Nr Navn Tid Etter Løper Klubb Tid Min/km
1 B&OI H15 1 1:40:09   Magnus Wingan Wold
Jørund Eldevik
Arild Hegreberg
B&OI Orientering
B&OI Orientering
Bodø&Omegn IF
34:11
32:09
33:49
6,45
8,04
6,38
2 B&OI H15 2 2:00:00 (-19:51) Halvard R. Pedersen
Lars Reitan
Arnfinn Ryen
Bodø&Omegn IF
Bodø&Omegn IF
B&OI Orientering
43:19
31:11
45:30
8,17
7,80
8,58
3 Mo OK H15 2:09:35 (-29:26) Ole Morten Wie
Kristoffer Rundhaug
Vegard Skogstad
Mo O-Klubb
Mo O-Klubb
Mo O-Klubb
41:43
42:59
44:53
7,87
10,75
8,47
4 B&OI H15 3 2:30:00 (-49:51) Erlend Eggestad
Tore Jakola
Kristian Wingan Wold
B&OI Orientering
B&OI Orientering
B&OI Orientering
1:06:03
40:03
43:54
12,46
10,01
8,28




Resultatliste for klasse D135

Nr Navn Tid Etter Løper Klubb Tid Min/km
1 B&OI D135 2:33:34   Lisbeth Lunde
Karen Bjørseth
Solveig Martinussen
B&OI Orientering
B&OI Orientering
B&OI Orientering
58:46
36:06
58:42
19,59
14,44
19,57




Resultatliste for klasse H135

Nr Navn Tid Etter Løper Klubb Tid Min/km
1 B&OI H135 1 1:38:19   Per Rekkedal
Leif Magne Eggestad
Jan Prytz
B&OI Orientering
B&OI Orientering
B&OI Orientering
33:21
25:50
39:08
8,34
8,61
9,78
2 Olderskog Korgen 1:40:39 (-2:20) Jan Gaute Buvik
Inger Lise Pettersen
Ingar Solberg
Korgen IL
Korgen IL
Olderskog IL
33:25
28:12
39:02
8,35
9,40
9,76
3 IL Siso 2:00:56 (-22:37) Asbjørn Pedersen
Bjørn Eide
Erling Pedersen
IL. Siso
IL. Siso
IL. Siso
41:40
38:58
40:18
10,42
12,99
10,07
4 Mo OK 2:01:52 (-23:33) Jan Kåre Vatne
Lisbeth Beyer
Gunnar Brattli
Mo O-Klubb
Mo O-Klubb
Mo O-Klubb
38:12
44:50
38:50
9,55
14,94
9,71
5 B&OI H135 2 2:10:15 (-31:56) Raymond Trondsen
Per Fosby
Åge Mohus
Tverlandet IL
B&OI Orientering
B&OI Orientering
42:23
38:56
48:56
10,60
12,98
12,23




Resultatliste for klasse MIX

Nr Navn Tid Etter Løper Klubb Tid Min/km
1 B&OI MIX 1 2:50:33   Arnold Danielsen
Eli Astrid Ryen
Regula Høsli
B&OI Orientering
Bodø&Omegn IF
B&OI Orientering
1:01:05
24:46
1:24:42
20,36
9,91
21,18






Tips:
Velg Vis|Tekststørrelse|Stor fra menyen dersom bokstavene er for små
Velg Vis|Tekststørrelse|Minst fra menyen for å få plass på arket ved utskrift. Bruk liggende ark.
Generated by mOtime (c)Jan Kåre Vatne