Saltendilten

Resultatliste generert 18.09.2005 20:45:55
Foreløbige resultatlister

Antall deltagere var 31

SplitBrowser (Grafisk strekktidsanalyse)

Strekktid liste for klasse Trim 12km

Nr Navn Klubb Totalt Diff Min/km 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
1 John Helge HeitmannBodø&Omegn IF1:44:40   8.72 5:25
(-0:00)
5:25
31
(1)
(1)
4:16
(-0:00)
9:41
32
(1)
(1)
10:28
(-0:00)
20:09
48
(1)
(1)
11:35
(-0:00)
31:44
49
(1)
(1)
4:30
(-0:00)
36:14
50
(1)
(1)
10:24
(-0:00)
46:38
51
(1)
(1)
10:24
(-0:00)
57:02
52
(1)
(1)
3:52
(-0:00)
1:00:54
53
(1)
(1)
6:10
(-0:00)
1:07:04
54
(1)
(1)
6:32
(-0:00)
1:13:36
55
(1)
(1)
16:44
(-0:00)
1:30:20
56
(1)
(1)
6:58
(-0:00)
1:37:18
44
(1)
(1)
2:33
(-0:00)
1:39:51
45
(1)
(1)
3:04
(-0:00)
1:42:55
46
(1)
(1)
1:45
(-0:00)
1:44:40
249
(1)
(1)




Strekktid liste for klasse Trim 6km

Nr Navn Klubb Totalt Diff Min/km 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
1 Magnus Beyer BrattliMo O-Klubb49:00     3:35
(-0:00)
3:35
31
(1)
(1)
3:32
(-0:00)
7:07
32
(1)
(1)
5:05
(-0:00)
12:12
33
(1)
(1)
4:22
(-0:00)
16:34
34
(1)
(1)
6:29
(-0:00)
23:03
37
(1)
(1)
4:59
(-0:00)
28:02
39
(1)
(1)
2:18
(-0:00)
30:20
40
(1)
(1)
6:55
(-0:51)
37:15
41
(2)
(1)
3:56
(-0:03)
41:11
43
(2)
(1)
2:08
(-0:00)
43:19
44
(1)
(1)
2:08
(-0:00)
45:27
45
(1)
(1)
1:56
(-0:00)
47:23
46
(1)
(1)
1:37
(-0:00)
49:00
249
(1)
(1)
2 Yngve SkogstadMo O-Klubb56:11 (-7:11)   4:12
(-0:37)
4:12
31
(2)
(2)
4:22
(-0:50)
8:34
32
(2)
(2)
5:57
(-0:52)
14:31
33
(2)
(2)
5:12
(-0:50)
19:43
34
(2)
(2)
7:15
(-0:46)
26:58
37
(2)
(2)
6:37
(-1:38)
33:35
39
(2)
(2)
3:02
(-0:44)
36:37
40
(2)
(2)
6:04
(-0:00)
42:41
41
(1)
(2)
4:04
(-0:11)
46:45
43
(3)
(2)
2:46
(-0:38)
49:31
44
(2)
(2)
2:20
(-0:12)
51:51
45
(2)
(2)
2:24
(-0:28)
54:15
46
(2)
(2)
1:56
(-0:19)
56:11
249
(3)
(2)
3 Petter JakolaBodø&Omegn IF1:06:36 (-17:36)   4:31
(-0:56)
4:31
31
(3)
(3)
4:23
(-0:51)
8:54
32
(3)
(3)
6:34
(-1:29)
15:28
33
(3)
(3)
6:57
(-2:35)
22:25
34
(3)
(3)
11:51
(-5:22)
34:16
37
(4)
(3)
7:16
(-2:17)
41:32
39
(3)
(3)
3:49
(-1:31)
45:21
40
(3)
(3)
7:33
(-1:29)
52:54
41
(3)
(3)
3:53
(-0:00)
56:47
43
(1)
(3)
2:51
(-0:43)
59:38
44
(3)
(3)
2:28
(-0:20)
1:02:06
45
(3)
(3)
2:40
(-0:44)
1:04:46
46
(3)
(3)
1:50
(-0:13)
1:06:36
249
(2)
(3)
4 Carl A. BoeBodø&Omegn IF1:22:28 (-33:28)   5:19
(-1:44)
5:19
31
(4)
(4)
6:03
(-2:31)
11:22
32
(4)
(4)
9:09
(-4:04)
20:31
33
(4)
(4)
7:50
(-3:28)
28:21
34
(4)
(4)
10:26
(-3:57)
38:47
37
(3)
(4)
8:54
(-3:55)
47:41
39
(4)
(4)
5:04
(-2:46)
52:45
40
(5)
(4)
8:54
(-2:50)
1:01:39
41
(4)
(4)
5:42
(-1:49)
1:07:21
43
(4)
(4)
3:34
(-1:26)
1:10:55
44
(4)
(4)
3:25
(-1:17)
1:14:20
45
(4)
(4)
5:25
(-3:29)
1:19:45
46
(5)
(4)
2:43
(-1:06)
1:22:28
249
(4)
(4)
5 Mariell PedersenSISO IL1:43:22 (-54:22)   6:50
(-3:15)
6:50
31
(5)
(5)
7:18
(-3:46)
14:08
32
(5)
(5)
11:45
(-6:40)
25:53
33
(5)
(5)
9:33
(-5:11)
35:26
34
(5)
(5)
13:03
(-6:34)
48:29
37
(5)
(5)
11:43
(-6:44)
1:00:12
39
(5)
(5)
4:59
(-2:41)
1:05:11
40
(4)
(5)
12:10
(-6:06)
1:17:21
41
(5)
(5)
7:56
(-4:03)
1:25:17
43
(5)
(5)
5:31
(-3:23)
1:30:48
44
(5)
(5)
4:14
(-2:06)
1:35:02
45
(5)
(5)
5:08
(-3:12)
1:40:10
46
(4)
(5)
3:12
(-1:35)
1:43:22
249
(5)
(5)




Strekktid liste for klasse H15-16

Nr Navn Klubb Totalt Diff Min/km 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
1 Magnus Wingan WoldBodø&Omegn IF41:00     2:46
(-0:00)
2:46
31
(1)
(1)
3:01
(-0:00)
5:47
32
(1)
(1)
4:27
(-0:00)
10:14
33
(1)
(1)
3:48
(-0:00)
14:02
34
(1)
(1)
5:26
(-0:00)
19:28
37
(1)
(1)
4:47
(-0:00)
24:15
39
(1)
(1)
2:25
(-0:00)
26:40
40
(1)
(1)
4:36
(-0:00)
31:16
41
(1)
(1)
2:53
(-0:00)
34:09
43
(1)
(1)
2:02
(-0:00)
36:11
44
(1)
(1)
1:32
(-0:00)
37:43
45
(1)
(1)
1:43
(-0:00)
39:26
46
(1)
(1)
1:34
(-0:00)
41:00
249
(1)
(1)
DSQ Vegard SkogstadMo O-Klubb59:53 (-18:53)   3:47 31 3:39 32 5:00 33 4:13 34 8:04 37 5:11 39 2:49 40 5:39 41 16:01 44 1:51 45 1:55 46 1:44 249    




Strekktid liste for klasse D19-20

Nr Navn Klubb Totalt Diff Min/km 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
1 Sigrid Ringdalen VatneMo O-Klubb1:44:16   8.69 7:42
(-0:00)
7:42
31
(1)
(1)
4:02
(-0:00)
11:44
32
(1)
(1)
9:44
(-0:00)
21:28
48
(1)
(1)
10:55
(-0:00)
32:23
49
(1)
(1)
4:55
(-0:00)
37:18
50
(1)
(1)
9:56
(-0:00)
47:14
51
(1)
(1)
10:22
(-0:00)
57:36
52
(1)
(1)
4:14
(-0:00)
1:01:50
53
(1)
(1)
6:16
(-0:00)
1:08:06
54
(1)
(1)
6:22
(-0:00)
1:14:28
55
(1)
(1)
16:18
(-0:00)
1:30:46
56
(1)
(1)
6:13
(-0:00)
1:36:59
44
(1)
(1)
2:19
(-0:00)
1:39:18
45
(1)
(1)
2:45
(-0:00)
1:42:03
46
(1)
(1)
2:13
(-0:00)
1:44:16
249
(1)
(1)




Strekktid liste for klasse D35-

Nr Navn Klubb Totalt Diff Min/km 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
1 Hilde Sofie MasterdalsheiMo O-Klubb1:41:12   8.43 4:18
(-0:00)
4:18
31
(1)
(1)
4:06
(-0:00)
8:24
32
(1)
(1)
10:54
(-0:00)
19:18
48
(1)
(1)
9:40
(-0:00)
28:58
49
(1)
(1)
3:53
(-0:00)
32:51
50
(1)
(1)
9:56
(-0:00)
42:47
51
(1)
(1)
10:05
(-0:00)
52:52
52
(1)
(1)
6:35
(-1:30)
59:27
53
(2)
(1)
7:14
(-1:05)
1:06:41
54
(2)
(1)
7:59
(-0:59)
1:14:40
55
(2)
(1)
14:31
(-0:00)
1:29:11
56
(1)
(1)
4:53
(-0:00)
1:34:04
44
(1)
(1)
2:19
(-0:00)
1:36:23
45
(1)
(1)
3:11
(-0:00)
1:39:34
46
(1)
(1)
1:38
(-0:00)
1:41:12
249
(1)
(1)
2 Tove BergkvistValnesfjord IL1:52:52 (-11:40) 9.41 5:54
(-1:36)
5:54
31
(2)
(2)
4:32
(-0:26)
10:26
32
(2)
(2)
11:22
(-0:28)
21:48
48
(2)
(2)
12:19
(-2:39)
34:07
49
(2)
(2)
5:27
(-1:34)
39:34
50
(2)
(2)
12:29
(-2:33)
52:03
51
(2)
(2)
11:09
(-1:04)
1:03:12
52
(2)
(2)
5:05
(-0:00)
1:08:17
53
(1)
(2)
6:09
(-0:00)
1:14:26
54
(1)
(2)
7:00
(-0:00)
1:21:26
55
(1)
(2)
17:24
(-2:53)
1:38:50
56
(2)
(2)
6:11
(-1:18)
1:45:01
44
(2)
(2)
2:25
(-0:06)
1:47:26
45
(2)
(2)
3:27
(-0:16)
1:50:53
46
(2)
(2)
1:59
(-0:21)
1:52:52
249
(2)
(2)




Strekktid liste for klasse D45-

Nr Navn Klubb Totalt Diff Min/km 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
1 Eli RingdalenMo O-Klubb2:44:19   13.69 6:19
(-0:00)
6:19
31
(1)
(1)
5:58
(-0:00)
12:17
32
(1)
(1)
15:39
(-0:00)
27:56
48
(1)
(1)
22:40
(-0:00)
50:36
49
(1)
(1)
9:12
(-0:00)
59:48
50
(1)
(1)
12:46
(-0:00)
1:12:34
51
(1)
(1)
14:27
(-0:00)
1:27:01
52
(1)
(1)
6:37
(-0:00)
1:33:38
53
(1)
(1)
7:39
(-0:00)
1:41:17
54
(1)
(1)
9:30
(-0:00)
1:50:47
55
(1)
(1)
25:29
(-0:00)
2:16:16
56
(1)
(1)
16:28
(-0:00)
2:32:44
44
(1)
(1)
3:43
(-0:00)
2:36:27
45
(1)
(1)
5:19
(-0:00)
2:41:46
46
(1)
(1)
2:33
(-0:00)
2:44:19
249
(1)
(1)




Strekktid liste for klasse H45-

Nr Navn Klubb Totalt Diff Min/km 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
1 Jørund EldevikBodø&Omegn IF2:16:24   7.58 4:00
(-0:00)
4:00
31
(1)
(1)
3:21
(-0:00)
7:21
32
(1)
(1)
9:00
(-0:00)
16:21
48
(1)
(1)
6:22
(-0:09)
22:43
57
(2)
(1)
5:00
(-0:00)
27:43
58
(1)
(1)
  119 8:13
(-0:00)
35:56
120
(1)
(1)
14:28
(-0:00)
50:24
121
(1)
(1)
3:49
(-0:00)
54:13
122
(1)
(1)
6:58
(-0:55)
1:01:11
123
(4)
(1)
7:37
(-0:00)
1:08:48
52
(1)
(1)
3:25
(-0:00)
1:12:13
53
(1)
(1)
5:13
(-0:00)
1:17:26
54
(1)
(1)
5:32
(-0:00)
1:22:58
55
(1)
(1)
13:09
(-0:00)
1:36:07
56
(1)
(1)
3:29
(-0:00)
1:39:36
43
(1)
(1)
7:10
(-0:00)
1:46:46
62
(1)
(1)
7:09
(-0:00)
1:53:55
63
(1)
(1)
7:33
(-2:09)
2:01:28
64
(4)
(1)
10:12
(-0:00)
2:11:40
45
(1)
(1)
2:45
(-0:00)
2:14:25
46
(1)
(1)
1:59
(-0:00)
2:16:24
249
(1)
(1)
2 Jan PrytzBodø&Omegn IF2:37:48 (-21:24) 8.77 7:20
(-3:20)
7:20
31
(6)
(6)
3:21
(-0:00)
10:41
32
(1)
(6)
9:03
(-0:03)
19:44
48
(2)
(4)
6:22
(-0:09)
26:06
57
(2)
(4)
5:31
(-0:31)
31:37
58
(4)
(4)
  119 8:55
(-0:42)
40:32
120
(2)
(3)
16:46
(-2:18)
57:18
121
(4)
(3)
3:57
(-0:08)
1:01:15
122
(2)
(3)
6:03
(-0:00)
1:07:18
123
(1)
(2)
9:37
(-2:00)
1:16:55
52
(2)
(2)
3:50
(-0:25)
1:20:45
53
(2)
(2)
6:26
(-1:13)
1:27:11
54
(2)
(2)
6:07
(-0:35)
1:33:18
55
(2)
(2)
14:55
(-1:46)
1:48:13
56
(2)
(2)
5:21
(-1:52)
1:53:34
43
(5)
(2)
9:39
(-2:29)
2:03:13
62
(3)
(2)
7:54
(-0:45)
2:11:07
63
(2)
(2)
9:30
(-4:06)
2:20:37
64
(6)
(2)
12:25
(-2:13)
2:33:02
45
(2)
(2)
2:46
(-0:01)
2:35:48
46
(2)
(2)
2:00
(-0:01)
2:37:48
249
(2)
(2)
3 Ivar AanerødBodø&Omegn IF2:49:56 (-33:32) 9.44 5:09
(-1:09)
5:09
31
(5)
(5)
4:06
(-0:45)
9:15
32
(4)
(5)
9:46
(-0:46)
19:01
48
(4)
(3)
6:13
(-0:00)
25:14
57
(1)
(3)
5:19
(-0:19)
30:33
58
(3)
(3)
  119 11:23
(-3:10)
41:56
120
(6)
(4)
16:44
(-2:16)
58:40
121
(3)
(4)
4:16
(-0:27)
1:02:56
122
(3)
(4)
7:12
(-1:09)
1:10:08
123
(5)
(4)
11:37
(-4:00)
1:21:45
52
(5)
(4)
4:21
(-0:56)
1:26:06
53
(3)
(4)
7:10
(-1:57)
1:33:16
54
(5)
(4)
6:57
(-1:25)
1:40:13
55
(3)
(4)
17:51
(-4:42)
1:58:04
56
(3)
(4)
5:25
(-1:56)
2:03:29
43
(6)
(4)
11:18
(-4:08)
2:14:47
62
(6)
(4)
10:54
(-3:45)
2:25:41
63
(5)
(4)
5:24
(-0:00)
2:31:05
64
(1)
(3)
12:54
(-2:42)
2:43:59
45
(3)
(3)
3:38
(-0:53)
2:47:37
46
(6)
(3)
2:19
(-0:20)
2:49:56
249
(3)
(3)
4 Ingar SolbergOlderskog IL2:53:59 (-37:35) 9.67 4:55
(-0:55)
4:55
31
(4)
(4)
3:42
(-0:21)
8:37
32
(3)
(2)
9:07
(-0:07)
17:44
48
(3)
(2)
6:55
(-0:42)
24:39
57
(5)
(2)
5:05
(-0:05)
29:44
58
(2)
(2)
  119 10:14
(-2:01)
39:58
120
(4)
(2)
15:57
(-1:29)
55:55
121
(2)
(2)
4:50
(-1:01)
1:00:45
122
(5)
(2)
7:23
(-1:20)
1:08:08
123
(6)
(3)
9:55
(-2:18)
1:18:03
52
(3)
(3)
4:55
(-1:30)
1:22:58
53
(4)
(3)
7:12
(-1:59)
1:30:10
54
(6)
(3)
7:14
(-1:42)
1:37:24
55
(4)
(3)
18:36
(-5:27)
1:56:00
56
(4)
(3)
4:58
(-1:29)
2:00:58
43
(4)
(3)
10:32
(-3:22)
2:11:30
62
(5)
(3)
12:21
(-5:12)
2:23:51
63
(6)
(3)
8:38
(-3:14)
2:32:29
64
(5)
(4)
14:43
(-4:31)
2:47:12
45
(4)
(4)
3:32
(-0:47)
2:50:44
46
(4)
(4)
3:15
(-1:16)
2:53:59
249
(6)
(4)
5 Jan Kåre VatneMo O-Klubb2:58:00 (-41:36) 9.89 4:11
(-0:11)
4:11
31
(2)
(2)
4:27
(-1:06)
8:38
32
(5)
(3)
11:40
(-2:40)
20:18
48
(5)
(5)
6:40
(-0:27)
26:58
57
(4)
(5)
6:51
(-1:51)
33:49
58
(5)
(5)
  119 10:25
(-2:12)
44:14
120
(5)
(5)
17:33
(-3:05)
1:01:47
121
(5)
(5)
4:57
(-1:08)
1:06:44
122
(6)
(5)
6:44
(-0:41)
1:13:28
123
(3)
(5)
12:05
(-4:28)
1:25:33
52
(6)
(5)
6:10
(-2:45)
1:31:43
53
(5)
(5)
7:02
(-1:49)
1:38:45
54
(4)
(5)
7:50
(-2:18)
1:46:35
55
(5)
(5)
19:01
(-5:52)
2:05:36
56
(5)
(5)
4:47
(-1:18)
2:10:23
43
(3)
(5)
8:59
(-1:49)
2:19:22
62
(2)
(5)
10:01
(-2:52)
2:29:23
63
(4)
(5)
6:59
(-1:35)
2:36:22
64
(3)
(5)
15:40
(-5:28)
2:52:02
45
(5)
(5)
2:48
(-0:03)
2:54:50
46
(3)
(5)
3:10
(-1:11)
2:58:00
249
(5)
(5)
6 Gunnar NormannBodø&Omegn IF3:03:03 (-46:39) 10.17 4:23
(-0:23)
4:23
31
(3)
(3)
4:32
(-1:11)
8:55
32
(6)
(4)
12:49
(-3:49)
21:44
48
(6)
(6)
8:20
(-2:07)
30:04
57
(6)
(6)
8:31
(-3:31)
38:35
58
(6)
(6)
  119 10:04
(-1:51)
48:39
120
(3)
(6)
17:43
(-3:15)
1:06:22
121
(6)
(6)
4:48
(-0:59)
1:11:10
122
(4)
(6)
6:38
(-0:35)
1:17:48
123
(2)
(6)
11:22
(-3:45)
1:29:10
52
(4)
(6)
7:14
(-3:49)
1:36:24
53
(6)
(6)
6:35
(-1:22)
1:42:59
54
(3)
(6)
8:35
(-3:03)
1:51:34
55
(6)
(6)
19:11
(-6:02)
2:10:45
56
(6)
(6)
4:21
(-0:52)
2:15:06
43
(2)
(6)
9:51
(-2:41)
2:24:57
62
(4)
(6)
9:20
(-2:11)
2:34:17
63
(3)
(6)
6:30
(-1:06)
2:40:47
64
(2)
(6)
15:43
(-5:31)
2:56:30
45
(6)
(6)
3:33
(-0:48)
3:00:03
46
(5)
(6)
3:00
(-1:01)
3:03:03
249
(4)
(6)
DNF Gunnar BrattliMo O-Klubb33:16   1.85 4:40 31 4:28 32 11:52 48 6:56 57 5:20 58   119                                                                




Strekktid liste for klasse D55-

Nr Navn Klubb Totalt Diff Min/km 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
1 Karen M. BjørsethBodø&Omegn IF1:17:57     5:16
(-0:00)
5:16
31
(1)
(1)
5:27
(-0:00)
10:43
32
(1)
(1)
7:15
(-0:00)
17:58
33
(1)
(1)
6:59
(-0:00)
24:57
34
(1)
(1)
10:05
(-0:00)
35:02
37
(1)
(1)
8:27
(-0:00)
43:29
39
(1)
(1)
4:22
(-0:00)
47:51
40
(1)
(1)
8:22
(-0:00)
56:13
41
(1)
(1)
7:15
(-0:40)
1:03:28
43
(2)
(1)
5:05
(-1:15)
1:08:33
44
(2)
(1)
3:13
(-0:00)
1:11:46
45
(1)
(1)
3:51
(-0:00)
1:15:37
46
(1)
(1)
2:20
(-0:00)
1:17:57
249
(1)
(1)
2 Solveig MartinussenBodø&Omegn IF1:40:15 (-22:18)   6:03
(-0:47)
6:03
31
(2)
(2)
7:47
(-2:20)
13:50
32
(3)
(2)
9:42
(-2:27)
23:32
33
(2)
(2)
7:56
(-0:57)
31:28
34
(2)
(2)
14:37
(-4:32)
46:05
37
(2)
(2)
11:51
(-3:24)
57:56
39
(3)
(2)
4:53
(-0:31)
1:02:49
40
(3)
(2)
9:56
(-1:34)
1:12:45
41
(3)
(2)
9:13
(-2:38)
1:21:58
43
(3)
(2)
7:26
(-3:36)
1:29:24
44
(3)
(3)
3:56
(-0:43)
1:33:20
45
(2)
(2)
4:32
(-0:41)
1:37:52
46
(2)
(2)
2:23
(-0:03)
1:40:15
249
(2)
(2)
3 Kirsten LimstrandBodø&Omegn IF1:42:26 (-24:29)   9:02
(-3:46)
9:02
31
(3)
(3)
6:28
(-1:01)
15:30
32
(2)
(3)
15:59
(-8:44)
31:29
33
(3)
(3)
8:53
(-1:54)
40:22
34
(3)
(3)
15:10
(-5:05)
55:32
37
(3)
(3)
9:12
(-0:45)
1:04:44
39
(2)
(3)
4:49
(-0:27)
1:09:33
40
(2)
(3)
9:07
(-0:45)
1:18:40
41
(2)
(3)
6:35
(-0:00)
1:25:15
43
(1)
(3)
3:50
(-0:00)
1:29:05
44
(1)
(2)
5:25
(-2:12)
1:34:30
45
(3)
(3)
4:55
(-1:04)
1:39:25
46
(3)
(3)
3:01
(-0:41)
1:42:26
249
(3)
(3)




Strekktid liste for klasse H55-

Nr Navn Klubb Totalt Diff Min/km 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
1 Per RekkedalBodø&Omegn IF1:36:26   8.04 3:59
(-0:12)
3:59
31
(2)
(2)
3:41
(-0:00)
7:40
32
(1)
(1)
10:18
(-0:00)
17:58
48
(1)
(1)
10:04
(-0:00)
28:02
49
(1)
(1)
4:26
(-0:00)
32:28
50
(1)
(1)
9:07
(-1:04)
41:35
51
(2)
(1)
9:18
(-0:00)
50:53
52
(1)
(1)
3:45
(-0:02)
54:38
53
(3)
(1)
5:59
(-0:00)
1:00:37
54
(1)
(1)
9:04
(-2:10)
1:09:41
55
(4)
(1)
15:19
(-0:00)
1:25:00
56
(1)
(1)
4:59
(-0:00)
1:29:59
44
(1)
(1)
2:05
(-0:00)
1:32:04
45
(1)
(1)
2:24
(-0:00)
1:34:28
46
(1)
(1)
1:58
(-0:00)
1:36:26
249
(1)
(1)
2 Leif Magne EggestadBodø&Omegn IF1:41:08 (-4:42) 8.43 3:47
(-0:00)
3:47
31
(1)
(1)
4:11
(-0:30)
7:58
32
(4)
(2)
11:20
(-1:02)
19:18
48
(3)
(3)
12:27
(-2:23)
31:45
49
(6)
(3)
4:51
(-0:25)
36:36
50
(3)
(3)
8:03
(-0:00)
44:39
51
(1)
(3)
10:14
(-0:56)
54:53
52
(2)
(2)
3:43
(-0:00)
58:36
53
(1)
(2)
6:06
(-0:07)
1:04:42
54
(2)
(2)
9:05
(-2:11)
1:13:47
55
(5)
(2)
15:19
(-0:00)
1:29:06
56
(1)
(2)
5:01
(-0:02)
1:34:07
44
(2)
(2)
2:11
(-0:06)
1:36:18
45
(2)
(2)
2:33
(-0:09)
1:38:51
46
(2)
(2)
2:17
(-0:19)
1:41:08
249
(5)
(2)
3 Kjetil JordbruValnesfjord IL1:51:19 (-14:53) 9.28 4:33
(-0:46)
4:33
31
(4)
(4)
4:02
(-0:21)
8:35
32
(2)
(4)
13:05
(-2:47)
21:40
48
(6)
(4)
10:16
(-0:12)
31:56
49
(3)
(4)
4:42
(-0:16)
36:38
50
(2)
(4)
10:03
(-2:00)
46:41
51
(5)
(4)
10:18
(-1:00)
56:59
52
(3)
(4)
3:44
(-0:01)
1:00:43
53
(2)
(3)
6:08
(-0:09)
1:06:51
54
(3)
(3)
8:58
(-2:04)
1:15:49
55
(3)
(3)
18:46
(-3:27)
1:34:35
56
(5)
(3)
7:43
(-2:44)
1:42:18
44
(6)
(3)
3:21
(-1:16)
1:45:39
45
(5)
(3)
3:04
(-0:40)
1:48:43
46
(5)
(3)
2:36
(-0:38)
1:51:19
249
(6)
(3)
4 Erling PedersenSISO IL1:54:37 (-18:11) 9.55 4:17
(-0:30)
4:17
31
(3)
(3)
4:02
(-0:21)
8:19
32
(2)
(3)
10:19
(-0:01)
18:38
48
(2)
(2)
10:06
(-0:02)
28:44
49
(2)
(2)
4:58
(-0:32)
33:42
50
(4)
(2)
10:05
(-2:02)
43:47
51
(6)
(2)
12:05
(-2:47)
55:52
52
(5)
(3)
5:07
(-1:24)
1:00:59
53
(4)
(4)
6:53
(-0:54)
1:07:52
54
(5)
(4)
12:56
(-6:02)
1:20:48
55
(6)
(4)
17:42
(-2:23)
1:38:30
56
(3)
(4)
7:41
(-2:42)
1:46:11
44
(5)
(4)
3:24
(-1:19)
1:49:35
45
(6)
(4)
2:59
(-0:35)
1:52:34
46
(4)
(4)
2:03
(-0:05)
1:54:37
249
(2)
(4)
5 Asbjørn PedersenSISO IL2:00:11 (-23:45) 10.02 7:01
(-3:14)
7:01
31
(6)
(6)
8:21
(-4:40)
15:22
32
(6)
(6)
11:36
(-1:18)
26:58
48
(4)
(6)
11:12
(-1:08)
38:10
49
(4)
(6)
10:10
(-5:44)
48:20
50
(6)
(6)
9:24
(-1:21)
57:44
51
(3)
(6)
11:11
(-1:53)
1:08:55
52
(4)
(6)
5:46
(-2:03)
1:14:41
53
(5)
(6)
6:18
(-0:19)
1:20:59
54
(4)
(5)
6:54
(-0:00)
1:27:53
55
(1)
(5)
17:58
(-2:39)
1:45:51
56
(4)
(5)
6:21
(-1:22)
1:52:12
44
(3)
(5)
2:59
(-0:54)
1:55:11
45
(3)
(5)
2:52
(-0:28)
1:58:03
46
(3)
(5)
2:08
(-0:10)
2:00:11
249
(4)
(5)
6 Ansgar PettersenValnesfjord IL2:07:20 (-30:54) 10.61 5:36
(-1:49)
5:36
31
(5)
(5)
5:29
(-1:48)
11:05
32
(5)
(5)
12:21
(-2:03)
23:26
48
(5)
(5)
12:19
(-2:15)
35:45
49
(5)
(5)
5:51
(-1:25)
41:36
50
(5)
(5)
9:30
(-1:27)
51:06
51
(4)
(5)
13:31
(-4:13)
1:04:37
52
(6)
(5)
9:43
(-6:00)
1:14:20
53
(6)
(5)
8:34
(-2:35)
1:22:54
54
(6)
(6)
7:30
(-0:36)
1:30:24
55
(2)
(6)
19:35
(-4:16)
1:49:59
56
(6)
(6)
6:40
(-1:41)
1:56:39
44
(4)
(6)
3:19
(-1:14)
1:59:58
45
(4)
(6)
5:17
(-2:53)
2:05:15
46
(6)
(6)
2:05
(-0:07)
2:07:20
249
(3)
(6)




Strekktid liste for klasse H65-

Nr Navn Klubb Totalt Diff Min/km 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
1 Carl B. BjørsethBodø&Omegn IF58:57     4:18
(-0:00)
4:18
31
(1)
(1)
4:36
(-0:00)
8:54
32
(1)
(1)
6:19
(-0:00)
15:13
33
(1)
(1)
5:44
(-0:00)
20:57
34
(1)
(1)
7:53
(-0:00)
28:50
37
(1)
(1)
6:33
(-0:00)
35:23
39
(1)
(1)
3:30
(-0:00)
38:53
40
(1)
(1)
6:23
(-0:00)
45:16
41
(1)
(1)
3:20
(-0:00)
48:36
43
(1)
(1)
2:53
(-0:00)
51:29
44
(1)
(1)
2:19
(-0:00)
53:48
45
(1)
(1)
3:01
(-0:00)
56:49
46
(1)
(1)
2:08
(-0:00)
58:57
249
(1)
(1)




Strekktid liste for klasse H35

Nr Navn Klubb Totalt Diff Min/km 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
1 Lars ReitanBodø&Omegn IF2:15:52   7.55 3:26
(-0:00)
3:26
31
(1)
(1)
3:18
(-0:00)
6:44
32
(1)
(1)
8:50
(-0:00)
15:34
48
(1)
(1)
5:49
(-0:00)
21:23
57
(1)
(1)
4:26
(-0:00)
25:49
58
(1)
(1)
  119 8:28
(-0:00)
34:17
120
(1)
(1)
13:34
(-0:00)
47:51
121
(1)
(1)
4:00
(-0:00)
51:51
122
(1)
(1)
5:47
(-0:00)
57:38
123
(1)
(1)
9:09
(-0:00)
1:06:47
52
(1)
(1)
3:25
(-0:00)
1:10:12
53
(1)
(1)
5:24
(-0:00)
1:15:36
54
(1)
(1)
5:32
(-0:00)
1:21:08
55
(1)
(1)
14:54
(-0:00)
1:36:02
56
(1)
(1)
3:41
(-0:00)
1:39:43
43
(1)
(1)
7:39
(-0:00)
1:47:22
62
(1)
(1)
8:31
(-0:00)
1:55:53
63
(1)
(1)
4:48
(-0:00)
2:00:41
64
(1)
(1)
11:01
(-0:00)
2:11:42
45
(1)
(1)
2:27
(-0:00)
2:14:09
46
(1)
(1)
1:43
(-0:00)
2:15:52
249
(1)
(1)




Strekktid liste for klasse H21-

Nr Navn Klubb Totalt Diff Min/km 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
1 Erlend FjoseBodø&Omegn IF3:05:00   10.28 4:17
(-0:00)
4:17
31
(1)
(1)
3:56
(-0:00)
8:13
32
(1)
(1)
14:07
(-0:00)
22:20
48
(1)
(1)
9:36
(-0:00)
31:56
57
(1)
(1)
7:06
(-0:00)
39:02
58
(1)
(1)
  119 10:48
(-0:00)
49:50
120
(1)
(1)
18:15
(-0:00)
1:08:05
121
(1)
(1)
7:34
(-0:00)
1:15:39
122
(1)
(1)
7:50
(-0:00)
1:23:29
123
(1)
(1)
9:38
(-0:00)
1:33:07
52
(1)
(1)
4:54
(-0:00)
1:38:01
53
(1)
(1)
6:33
(-0:00)
1:44:34
54
(1)
(1)
7:36
(-0:00)
1:52:10
55
(1)
(1)
18:16
(-0:00)
2:10:26
56
(1)
(1)
6:44
(-0:00)
2:17:10
43
(1)
(1)
9:07
(-0:00)
2:26:17
62
(1)
(1)
9:59
(-0:00)
2:36:16
63
(1)
(1)
6:45
(-0:00)
2:43:01
64
(1)
(1)
15:59
(-0:00)
2:59:00
45
(1)
(1)
3:04
(-0:00)
3:02:04
46
(1)
(1)
2:56
(-0:00)
3:05:00
249
(1)
(1)






Tips:
Velg Vis|Tekststørrelse|Stor fra menyen dersom bokstavene er for små
Velg Vis|Tekststørrelse|Minst fra menyen for å få plass på arket ved utskrift. Bruk liggende ark.
Generated by mOtime (c)Jan Kåre Vatne