KM Mellomdistanse

Antall påmeldte er 39

Startliste for klasse N-åpen

2 deltagere
Startnr Navn Klubb EKT Starttid
86 Eli Kolstad Mo O-Klubb123898 11:03:00
87 Even-Johan Kaspersen Mo O-Klubb123891 11:13:00




Startliste for klasse D-10

1 deltagere
Startnr Navn Klubb EKT Starttid
88 Åshild Kolstad Mo O-Klubb123899 11:04:00




Startliste for klasse D11-12

7 deltagere
Startnr Navn Klubb EKT Starttid
79 Ingvild Oxaas Wie Mo O-Klubb91309 11:02:00
80 Trine Mari Karlsen Mo O-Klubb11:05:00
81 Frida Irgum Pettersen Mo O-Klubb11:08:00
82 Camilla Skaret Mo O-Klubb11:11:00
83 Heidi Jensen B&OI Orientering117728 11:14:00
84 Karoline S. Vargdal Mo O-Klubb11:17:00
85 Ella Raja-Ahde Mo O-Klubb11:20:00




Startliste for klasse H11-12

1 deltagere
Startnr Navn Klubb EKT Starttid
89 Ole-Kristian Kaspersen Mo O-Klubb111982 11:06:00




Startliste for klasse H13-14

4 deltagere
Startnr Navn Klubb EKT Starttid
69 Petter Jakola B&OI Orientering109268 11:02:00
70 Erlend Storvolleng Mo O-Klubb111987 11:07:00
71 Håkon Hegreberg B&OI Orientering124731 11:12:00
72 Sigurd Oxaas Wie Mo O-Klubb91284 11:17:00




Startliste for klasse D13-14

3 deltagere
Startnr Navn Klubb EKT Starttid
73 Sigrid Bech Urland Korgen IL78840 11:03:00
74 Mathilde Rundhaug Mo O-Klubb91310 11:10:00
75 Kristine Masterdalshei Mo O-Klubb87071 11:18:00




Startliste for klasse H15-16

3 deltagere
Startnr Navn Klubb EKT Starttid
63 Magnus Beyer Brattli Mo O-Klubb83250 11:05:00
64 Torbjørn H. Olsen B&OI Orientering117580 11:15:00
65 Yngve Skogstad Mo O-Klubb91314 11:22:00




Startliste for klasse D15-16

1 deltagere
Startnr Navn Klubb EKT Starttid
78 Ida Hegreberg B&OI Orientering124843 11:05:00




Startliste for klasse H17-

4 deltagere
Startnr Navn Klubb EKT Starttid
51 Arild Hegreberg B&OI Orientering116895 11:02:00
52 Tore Jakola B&OI Orientering97877 11:07:00
53 Tore Kolstad Mo O-Klubb111980 11:12:00
54 Nils Albert Aamand B&OI Orientering86070 11:17:00




Startliste for klasse D17-

4 deltagere
Startnr Navn Klubb EKT Starttid
55 Doris Stien Kaspersen Mo O-Klubb111986 11:03:00
56 Hilde Sofie Hansen Mo O-Klubb83253 11:08:00
57 Astrid Kobro Fugleneb Bø o-lag79834 11:13:00
58 Marit Johnsen B&OI Orientering79085 11:18:00




Startliste for klasse H17C

2 deltagere
Startnr Navn Klubb EKT Starttid
76 Martin Kaspersen Mo O-Klubb123897 11:04:00
77 Frode Ikdahl B&OI Orientering116918 11:14:00




Startliste for klasse H45-

4 deltagere
Startnr Navn Klubb EKT Starttid
61 Jan Kåre Vatne Mo O-Klubb91306 11:01:00
59 Gunnar Brattli Mo O-Klubb68126 11:04:00
60 Arnulf Villmo Korgen IL87076 11:09:00
62 Jan Gaute Buvik Korgen IL66605 11:19:00




Startliste for klasse D45-

3 deltagere
Startnr Navn Klubb EKT Starttid
66 Inger Lise Pettersen Korgen IL66602 11:06:00
67 Eli Ringdalen Mo O-Klubb83249 11:16:00
68 Wenche Hjelmseth Mo O-Klubb91313 11:23:00





Generated by MoTime