KM Natt
Antall påmeldte er 46
Startliste for klasse N-åpen
2 deltagere
Startnr |
Navn |
Klubb |
EKT |
Starttid |
43 | Eli Kolstad | Mo O-Klubb | 123898 | |
44 | Even-Johan Kaspersen | Mo O-Klubb | 123891 | |
Startliste for klasse D-10
1 deltagere
Startnr |
Navn |
Klubb |
EKT |
Starttid |
45 | Åshild Kolstad | Mo O-Klubb | 123899 | |
Startliste for klasse D11-12
7 deltagere
Startnr |
Navn |
Klubb |
EKT |
Starttid |
36 | Karoline S. Vargdal | Mo O-Klubb | 0 | 21:02:00 |
39 | Ella Raja-Ahde | Mo O-Klubb | 0 | 21:02:00 |
37 | Camilla Skaret | Mo O-Klubb | 0 | 21:06:00 |
41 | Frida Irgum Pettersen | Mo O-Klubb | 0 | 21:10:00 |
42 | Trine Mari Karlsen | Mo O-Klubb | 0 | 21:10:00 |
38 | Heidi Jensen | B&OI Orientering | 117728 | 21:14:00 |
40 | Ingvild Oxaas Wie | Mo O-Klubb | 91309 | 21:14:00 |
Startliste for klasse H11-12
1 deltagere
Startnr |
Navn |
Klubb |
EKT |
Starttid |
46 | Ole-Kristian Kaspersen | Mo O-Klubb | 111982 | 21:06:00 |
Startliste for klasse H13-14
5 deltagere
Startnr |
Navn |
Klubb |
EKT |
Starttid |
21 | Jakob Kalvig Skogan | B&OI Orientering | 488401 | 21:03:00 |
22 | Erlend Storvolleng | Mo O-Klubb | 111987 | 21:08:00 |
23 | Sigurd Oxaas Wie | Mo O-Klubb | 91284 | 21:13:00 |
24 | Petter Jakola | B&OI Orientering | 109268 | 21:18:00 |
25 | Håkon Hegreberg | B&OI Orientering | 124731 | 21:24:00 |
Startliste for klasse D13-14
4 deltagere
Startnr |
Navn |
Klubb |
EKT |
Starttid |
26 | Helene Kristoffersen | Mo O-Klubb | 123896 | 21:04:00 |
27 | Mathilde Rundhaug | Mo O-Klubb | 91310 | 21:10:00 |
28 | Kristine Masterdalshei | Mo O-Klubb | 87071 | 21:17:00 |
29 | Sigrid Bech Urland | Korgen IL | 78840 | 21:25:00 |
Startliste for klasse H15-16
3 deltagere
Startnr |
Navn |
Klubb |
EKT |
Starttid |
1 | Magnus Beyer Brattli | Mo O-Klubb | 83250 | 21:02:00 |
2 | Torbjørn H. Olsen | B&OI Orientering | 117580 | 21:10:00 |
3 | Yngve Skogstad | Mo O-Klubb | 91314 | 21:18:00 |
Startliste for klasse D15-16
1 deltagere
Startnr |
Navn |
Klubb |
EKT |
Starttid |
13 | Ida Hegreberg | B&OI Orientering | 124843 | 21:06:00 |
Startliste for klasse H17-
3 deltagere
Startnr |
Navn |
Klubb |
EKT |
Starttid |
4 | Nils Albert Aamand | Mo O-Klubb | 86070 | 21:03:00 |
5 | Kristoffer Rundhaug | Mo O-Klubb | 83252 | 21:08:00 |
6 | Arild Hegreberg | B&OI Orientering | 116895 | 21:19:00 |
Startliste for klasse D17-
1 deltagere
Startnr |
Navn |
Klubb |
EKT |
Starttid |
33 | Astrid Kobro Fugleneb | Mo O-Klubb | 79834 | 21:07:00 |
Startliste for klasse H17C
1 deltagere
Startnr |
Navn |
Klubb |
EKT |
Starttid |
35 | Martin Kaspersen | Mo O-Klubb | 123897 | 21:15:00 |
Startliste for klasse H35-
3 deltagere
Startnr |
Navn |
Klubb |
EKT |
Starttid |
30 | Tore Kolstad | Mo O-Klubb | 111980 | 21:06:00 |
31 | Tore Jakola | B&OI Orientering | 97877 | 21:14:00 |
32 | Antoine Chaboud | Mo O-Klubb | 0 | 21:22:00 |
Startliste for klasse D35-
3 deltagere
Startnr |
Navn |
Klubb |
EKT |
Starttid |
7 | Doris Stien Kaspersen | Mo O-Klubb | 111986 | 21:04:00 |
8 | Hilde Sofie Hansen | Mo O-Klubb | 83253 | 21:12:00 |
9 | Marit Johnsen | B&OI Orientering | 79085 | 21:20:00 |
Startliste for klasse H45-
7 deltagere
Startnr |
Navn |
Klubb |
EKT |
Starttid |
16 | Jan Kåre Vatne | Mo O-Klubb | 91306 | 21:02:00 |
15 | Ole Petter Rundhaug | Mo O-Klubb | 68128 | 21:05:00 |
14 | Dag Skogan | B&OI Orientering | 91280 | 21:09:00 |
17 | Ingar Solberg | Olderskog IL | 400866 | 21:12:00 |
18 | Jan Gaute Buvik | Korgen IL | 66605 | 21:16:00 |
19 | Arnulf Villmo | Korgen IL | 87076 | 21:19:00 |
20 | Gunnar Brattli | Mo O-Klubb | 68126 | 21:23:00 |
Startliste for klasse D45-
3 deltagere
Startnr |
Navn |
Klubb |
EKT |
Starttid |
10 | Wenche Hjelmseth | Mo O-Klubb | 91313 | 21:05:00 |
11 | Eli Ringdalen | Mo O-Klubb | 83249 | 21:13:00 |
12 | Inger Lise Pettersen | Korgen IL | 66602 | 21:21:00 |
Startliste for klasse H65-
1 deltagere
Startnr |
Navn |
Klubb |
EKT |
Starttid |
34 | Arvid Kongsli | Bleikvassli IL | 0 | 21:11:00 |
Generated by MoTime