KM Ultralang og Saltendilten

Antall påmeldte er 67

Startliste for klasse N-åpen

6 deltagere
Startnr Navn Klubb EKT Starttid
55 Even-Johan Kaspersen Mo OK123891  
56 Hedda Sofie Wedege Irgens B&OI Orientering121814  
57 Åshild Kolstad Mo OK123899  
58 Sjur Kvisle Asker SK36827  
59 Martha Kalvig Skogan B&OI Orientering488400  
60 Eli Kolstad Mo OK123898  




Startliste for klasse H-10

2 deltagere
Startnr Navn Klubb EKT Starttid
2 Amund Kleist Godal B&OI Orientering120746 14:02:00
1 Espen Skiri B&OI Orientering14:14:00




Startliste for klasse D-10

2 deltagere
Startnr Navn Klubb EKT Starttid
3 Nora Marie Wedege Irgens B&OI Orientering121790 14:04:00
4 Lotte Eriksen Reitan B&OI Orientering118317 14:06:00




Startliste for klasse H11-12

4 deltagere
Startnr Navn Klubb EKT Starttid
8 Håvard Wedege Irgens B&OI Orientering120747 14:00:00
6 Erland Kvisle Asker SK104347 14:10:00
7 Ask Kleist Godal B&OI Orientering136872 14:12:00
9 Ole-Kristian Kaspersen Mo OK111982 14:16:00




Startliste for klasse H13-14

4 deltagere
Startnr Navn Klubb EKT Starttid
48 Magnus Aarthun Mo OK123892 13:36:00
46 Håkon Hegreberg B&OI Orientering124731 13:42:00
47 Ola Kvisle Asker SK129118 13:44:00
62 Anders Stensland B&OI Orientering13:52:00




Startliste for klasse D13-14

5 deltagere
Startnr Navn Klubb EKT Starttid
50 Ingvild Oxaas Wie Mo OK91309 13:34:00
49 Mari Eriksen Reitan B&OI Orientering13:40:00
52 Sigrid Bech Urland Korgen IL78840 13:46:00
53 Heidi Jensen B&OI Orientering117728 13:48:00
51 Maria Bech Urland Korgen IL87077 13:50:00




Startliste for klasse D15-16

1 deltagere
Startnr Navn Klubb EKT Starttid
45 Ida Hegreberg B&OI Orientering124843 13:30:00




Startliste for klasse H15-16

3 deltagere
Startnr Navn Klubb EKT Starttid
13 Jakob Kalvig Skogan B&OI Orientering488402 13:07:00
14 Sigurd Oxaas Wie Mo OK91284 13:09:00
12 Petter Jakola B&OI Orientering109268 13:25:00




Startliste for klasse H17-B

1 deltagere
Startnr Navn Klubb EKT Starttid
5 Martin Kaspersen Mo OK123897 14:08:00




Startliste for klasse D17AK

1 deltagere
Startnr Navn Klubb EKT Starttid
43 Elin Marie Wedege Irgens B&OI Orientering121743 13:38:00




Startliste for klasse D21-

2 deltagere
Startnr Navn Klubb EKT Starttid
10 Mariell Pedersen Eide IL Siso67557 13:01:00
11 Heidi Mørkved Innstranden IL121817 13:11:00




Startliste for klasse H21-

1 deltagere
Startnr Navn Klubb EKT Starttid
33 Bjørnar Hegreberg B&OI Orientering118313 13:02:00




Startliste for klasse D35-

7 deltagere
Startnr Navn Klubb EKT Starttid
22 Eli Ringdalen Mo OK83249 13:05:00
21 Eva Lill Kvisle Asker SK125659 13:23:00
23 Ingunn Jakola B&OI Orientering118315 13:27:00
24 Irene Skiri B&OI Orientering13:29:00
25 Anita Eriksen B&OI Orientering118316 13:31:00
27 Doris Stien Kaspersen Mo OK111986 13:33:00
26 Aviaja Kleist B&OI Orientering120745 13:49:00




Startliste for klasse H35-

12 deltagere
Startnr Navn Klubb EKT Starttid
36 Øyvind Bjørkås B&OI Orientering120748 13:00:00
34 Lars Reitan B&OI Orientering120873 13:04:00
35 Torkel Irgens B&OI Orientering118318 13:06:00
37 Tore Kolstad Mo OK123980 13:08:00
38 Morten Tjønndal B&OI Orientering125607 13:10:00
39 Jørund Eldevik B&OI Orientering83201 13:12:00
66 Roy Solbakk Valnesfjord IL97424 13:14:00
64 Bjørn Are Stensland B&OI Orientering91249 13:16:00
65 Arild Pettersen Bodø Klatreklubb13:18:00
63 Knut Sandland 331 SKV.13:20:00
67 Martin Eriksen B&OI Orientering13:22:00
61 Kenneth Vika 331 SKV.13:24:00




Startliste for klasse D45-

1 deltagere
Startnr Navn Klubb EKT Starttid
44 Katrine Kalvig B&OI Orientering91281 13:28:00




Startliste for klasse H45-

6 deltagere
Startnr Navn Klubb EKT Starttid
15 Jan Kåre Vatne Mo OK91306 13:03:00
16 Geir Moen B&OI Orientering97423 13:13:00
18 Ivar Aanerød B&OI Orientering82330 13:17:00
20 Ingar Solberg Olderskog IL400866 13:21:00
17 Anders Kure B&OI Orientering60860 13:39:00
19 Jan Gaute Buvik Korgen IL66605 13:43:00




Startliste for klasse H55-

5 deltagere
Startnr Navn Klubb EKT Starttid
30 Asbjørn Pedersen IL Siso67556 13:15:00
32 Reidar Andersen B&OI Orientering136868 13:19:00
28 Åge Mohus B&OI Orientering118312 13:35:00
29 Jan Prytz B&OI Orientering91257 13:37:00
31 Per Rekkedal B&OI Orientering91258 13:41:00




Startliste for klasse H65-

3 deltagere
Startnr Navn Klubb EKT Starttid
40 Mathias Kristiansen B&OI Orientering13:00:00
41 Carl B. Bjørseth B&OI Orientering91259 13:26:00
42 Erling Pedersen IL Siso67561 13:32:00




Startliste for klasse H75-

1 deltagere
Startnr Navn Klubb EKT Starttid
54 Carl A. Boe B&OI Orientering82238 13:54:00





Generated by MoTime