KM Lang

19.06.2016 10:30:00

Resultatliste generert 19.06.2016 14:28:40
Foreløbige resultatlister

Antall påmeldte var 72
Antall starendde var 64
Antall fullført var 59

SplitsBrowser (Grafisk strekktidsanalyse)

Resultatliste for klasse N-åpen 1.6 km

FullførtNavnKlubb
OKNiklas AlteråsMo OK
OKRonja AlteråsMo OK
OKLeo Melfjord FjellheimMo OK
OKSondre FjellheimMo OK
OKTamara JoelsenMo OK
OKIsak MortensenMo OK
OKSandra MortensenMo OK



Resultatliste for klasse D 11-12 1.8 km

NrNavnKlubbTidEtterMin/km
1Johanne TjønndalBodø og Omegn IF Orientering14:38 8.13



Resultatliste for klasse D 13-14 3.3 km

NrNavnKlubbTidEtterMin/km
1Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orientering27:22 8.42
2Ida SolliMo OK34:09(+6:47)10.51



Resultatliste for klasse D 15-16 3.8 km

NrNavnKlubbTidEtterMin/km
1Eli KolstadMo OK42:42 11.30
2Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering43:22(+0:40)11.47



Resultatliste for klasse D 17-20 5.8 km

NrNavnKlubbTidEtterMin/km
1Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering1:22:10 14.27



Resultatliste for klasse D 21 7.2 km

NrNavnKlubbTidEtterMin/km
1Åshild KolstadFreidig1:03:38 8.90
2Marie DlouhaOddil OB Kotlarka1:11:56(+8:18)10.06
3Torun AnkjellNordreisa IL1:25:10(+21:32)11.91



Resultatliste for klasse D 45- 4.7 km

NrNavnKlubbTidEtterMin/km
1Hilde Sofie HansenMo OK46:44 10.01
2Doris Stien KaspersenMo OK47:20(+0:36)10.14
3Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering53:42(+6:58)11.50



Resultatliste for klasse D 55- 3.8 km

NrNavnKlubbTidEtterMin/km
1Inger Lise PettersenKorgen IL40:56 10.83
2Lisbeth BeyerMo OK57:34(+16:38)15.23
3Katrine KalvigBodø og Omegn IF Orientering1:00:18(+19:22)15.95
4Wenche HjelmsethMo OK1:12:42(+31:46)19.23
5Liv Petersen-ØverleirMo OK1:18:13(+37:17)20.69



Resultatliste for klasse D 65- 3.3 km

NrNavnKlubbTidEtterMin/km
1Elsa HauknesMo OK37:14 11.46



Resultatliste for klasse H 11-12 1.8 km

NrNavnKlubbTidEtterMin/km
1Trygve Mathias HinesHerringen IL11:15 6.25
2Oliver LarsenMo OK13:56(+2:41)7.74
3Tobias KnutsenMo OK13:58(+2:43)7.76
4Martin AlteråsMo OK22:05(+10:50)12.27



Resultatliste for klasse H 13-14 3.3 km

NrNavnKlubbTidEtterMin/km
1Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering24:52 7.65
2Lars-Børge StrømsvikMeløy OK32:48(+7:56)10.09



Resultatliste for klasse H 15-16 7.2 km

NrNavnKlubbTidEtterMin/km
1Trygve Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering59:56 8.38



Resultatliste for klasse H 17-20 7.2 km

NrNavnKlubbTidEtterMin/km
1Lars SolliMo OK53:35 7.49
2Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering53:41(+0:06)7.51
3Even-Johan KaspersenMo OK54:02(+0:27)7.56
4Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering55:22(+1:47)7.74
5Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering1:15:35(+22:00)10.57
6Håvard RokkanMo OK1:22:56(+29:21)11.60
DNFHåvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering40:01 5.60



Resultatliste for klasse H 21 9.5 km

NrNavnKlubbTidEtterMin/km
1Magnus Beyer BrattliMo OK1:17:15 8.13
2Kristian HinesHerringen IL1:44:04(+26:49)10.95
3Sigurd Oxaas WieMo OK2:29:15(+1:12:00)15.71
4Håvard MølnåsMo OK2:30:09(+1:12:54)15.81



Resultatliste for klasse H 45- 5.8 km

NrNavnKlubbTidEtterMin/km
1Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering56:47 9.86
2Tore KolstadMo OK1:04:01(+7:14)11.11
3Rasmus AndersenBodø og Omegn IF Orientering1:28:42(+31:55)15.40
DNFAtle RokkanMo OK  0.00



Resultatliste for klasse H 55- 4.7 km

NrNavnKlubbTidEtterMin/km
1Arnulf VillmoKorgen IL49:08 10.52
2Jan Kåre VatneMo OK50:04(+0:56)10.72
3Anders KureBodø og Omegn IF Orientering50:19(+1:11)10.77
4Ole Petter RundhaugMo OK1:11:22(+22:14)15.28
5Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering1:21:27(+32:19)17.44



Resultatliste for klasse H 65- 3.8 km

NrNavnKlubbTidEtterMin/km
1Jan Gaute BuvikKorgen IL39:14 10.38
2Erling PedersenIL Siso41:54(+2:40)11.08
3Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering46:39(+7:25)12.34
4Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering52:53(+13:39)13.99
5Asbjørn PedersenIL Siso1:46:10(+1:06:56)28.09



Resultatliste for klasse H 75- 3.3 km

NrNavnKlubbTidEtterMin/km
1Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering34:47 10.70



Resultatliste for klasse Damer åpen

NrNavnKlubbTidEtterMin/km
1Rita MelfjordMo OK17:57  
2Ingrid OxaasMo OK21:17(+3:20) 
3Ingrid OxaasMo OK1:00:39(+42:42) 
DSQMette BjerveMo OK1:20:33(+1:02:36) 



Resultatliste for klasse Herrer åpen

NrNavnKlubbTidEtterMin/km
DSQRune StrømsvikMeløy OK30:23(+30:23) 
DSQViktor FjellheimMo OK24:28(+24:28) 



Resultatliste for klasse Løype 1

NrNavnKlubbTidEtterMin/km
1Magnus Beyer BrattliMo OK1:17:15 8.13
2Kristian HinesHerringen IL1:44:04(+26:49)10.95
3Sigurd Oxaas WieMo OK2:29:15(+1:12:00)15.71
4Håvard MølnåsMo OK2:30:09(+1:12:54)15.81



Resultatliste for klasse Løype 2

NrNavnKlubbTidEtterMin/km
1Lars SolliMo OK53:35 7.49
2Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering53:41(+0:06)7.51
3Even-Johan KaspersenMo OK54:02(+0:27)7.56
4Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering55:22(+1:47)7.74
5Trygve Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering59:56(+6:21)8.38
6Åshild KolstadFreidig1:03:38(+10:03)8.90
7Marie DlouhaOddil OB Kotlarka1:11:56(+18:21)10.06
8Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering1:15:35(+22:00)10.57
9Håvard RokkanMo OK1:22:56(+29:21)11.60
10Torun AnkjellNordreisa IL1:25:10(+31:35)11.91
DNFHåvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering40:01 5.60



Resultatliste for klasse Løype 3

NrNavnKlubbTidEtterMin/km
1Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering56:47 9.86
2Tore KolstadMo OK1:04:01(+7:14)11.11
3Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering1:22:10(+25:23)14.27
4Rasmus AndersenBodø og Omegn IF Orientering1:28:42(+31:55)15.40
DNFAtle RokkanMo OK  0.00



Resultatliste for klasse Løype 4

NrNavnKlubbTidEtterMin/km
1Hilde Sofie HansenMo OK46:44 10.01
2Doris Stien KaspersenMo OK47:20(+0:36)10.14
3Arnulf VillmoKorgen IL49:08(+2:24)10.52
4Jan Kåre VatneMo OK50:04(+3:20)10.72
5Anders KureBodø og Omegn IF Orientering50:19(+3:35)10.77
6Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering53:42(+6:58)11.50
7Ole Petter RundhaugMo OK1:11:22(+24:38)15.28
8Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering1:21:27(+34:43)17.44



Resultatliste for klasse Løype 5

NrNavnKlubbTidEtterMin/km
1Jan Gaute BuvikKorgen IL39:14 10.38
2Inger Lise PettersenKorgen IL40:56(+1:42)10.83
3Erling PedersenIL Siso41:54(+2:40)11.08
4Eli KolstadMo OK42:42(+3:28)11.30
5Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering43:22(+4:08)11.47
6Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering46:39(+7:25)12.34
7Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering52:53(+13:39)13.99
8Lisbeth BeyerMo OK57:34(+18:20)15.23
9Katrine KalvigBodø og Omegn IF Orientering1:00:18(+21:04)15.95
10Wenche HjelmsethMo OK1:12:42(+33:28)19.23
11Liv Petersen-ØverleirMo OK1:18:13(+38:59)20.69
12Asbjørn PedersenIL Siso1:46:10(+1:06:56)28.09



Resultatliste for klasse Løype 6

NrNavnKlubbTidEtterMin/km
1Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering24:52 7.65
2Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orientering27:22(+2:30)8.42
3Lars-Børge StrømsvikMeløy OK32:48(+7:56)10.09
4Ida SolliMo OK34:09(+9:17)10.51
5Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering34:47(+9:55)10.70
6Elsa HauknesMo OK37:14(+12:22)11.46



Resultatliste for klasse Løype 7

NrNavnKlubbTidEtterMin/km
1Trygve Mathias HinesHerringen IL11:15 6.25
2Oliver LarsenMo OK13:56(+2:41)7.74
3Tobias KnutsenMo OK13:58(+2:43)7.76
4Johanne TjønndalBodø og Omegn IF Orientering14:38(+3:23)8.13
5Martin AlteråsMo OK22:05(+10:50)12.27





Tips:
Velg Vis|Tekststørrelse|Stor fra menyen dersom bokstavene er for små
Velg Vis|Tekststørrelse|Minst fra menyen for å få plass på arket ved utskrift. Bruk liggende ark.
Generated by mOtime (c)Jan Kåre Vatne